Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ-968М "Морська хвилька" ХроН
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 24, 25, 26  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2014 22:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


кароч трохи попрацювали з машинкою всі троє,а до цього в суботу всі разом встигли ще фундамент заливали бетоном.

ось ще пару фоток:






а тут на фотці саме той , що приїхав з Тернополя і дуже працював)))


кароч якось так!!!


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2014 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а що за вібра, дорога? як ефект?
і шумка, скільки віддали. хочу прицінитися і собі забабахати.

скільки коштують послуги тернопільських гастарбайтерів? Smile



Останній раз редагувалося: Сотник (26 Тра 2014 23:14), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2014 23:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Во! Второй вопрос тоже интересен!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2014 23:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


за вібру питай у Вадіка. але ефект дуже і дуже! в салоні при швидкості 80-90 можна нормально розмовляти.
за гастарбайтера треба питати у прораба Laughing


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2014 18:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник писав(ла):
а що за вібра, дорога? як ефект?
і шумка, скільки віддали. хочу прицінитися і собі забабахати.


я ж тобі вже казав)) пішло 9 листів розміром 50*75 см, ціна одного 50 грн. Куди клеїли і скільки бач на фотках, шумка видерти з разборок, ціна для нас не памятаю яка була, то через знайомих якось Тьома рішав.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2014 21:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


за шумку з розборки вся обійшлася в 50 грн!ефект толковий ,стало набагато тихіше ,бо до того зазік був весь голий а зараз тихо можна говорити спокійно не кричати!можливо якщо щось по іншому робити або дорогими матеріалами то певно ще краще буде!зараз тихіше ніж у мене було в фоксі!!!

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 28 Тра 2014 09:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Круто вышло с виброй!
Очень зачетно вышло!
Обязательно нужно заклеить виброй отверстия в дверях с внутренней стороны под картой. При этом не нужно клеить вибру сплошняком, только отверстия.
Реально советую это сделать - посмотрите - эффект абалденный! Любые постукивание по двери дают глухой звук.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 28 Тра 2014 21:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Corename писав(ла):
Круто вышло с виброй!
Очень зачетно вышло!
Обязательно нужно заклеить виброй отверстия в дверях с внутренней стороны под картой. При этом не нужно клеить вибру сплошняком, только отверстия.
Реально советую это сделать - посмотрите - эффект абалденный! Любые постукивание по двери дают глухой звук.


в дверях скільки можна було поклеєно кусками вібри, і добряче залито. Не тарабанить наче.

просто самі отвори які були заклеєні пльонкою? їх заклеїти?
якщо так, то думаю то не буде проблемою, але наче і так норм

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2014 00:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


XpoH писав(ла):
[ пішло 9 листів розміром 50*75 см, ціна одного 50 грн.


я щось таких цін ніде не бачу Sad


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2014 01:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник приїжджай до нас, місяць тому 2мм була по 48грн
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2014 08:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ага, оті самі отвори. Якщо куски залашились і є час вільній, спробуй одну дверку поклеїти замість отої плівки та порівняй із іншою, може сподобається.
Єдиний нюанс - я коли собі клеїв великий отвір біля замка, то там йде тягя від внутрішньої дверної ручки - тяга прилипала до вібри, то я там де йшла тяга поклеїв до вібри папір типу першпана

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2014 11:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Corename писав(ла):


Зрозумів, ну може потім докуплю ще листок один доклею, якщо результат не влаштує. Просто двері наче глухі стали.

Нокаут, на базарі в нас такі ціни були, в березні. Зараз - хз.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 30 Тра 2014 21:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


кароч отаке зробив по Хвильці:дозбирав салон,перебрав верхній торсіон(машинка стала троху нижча на передок),замінив праву рульову тягу,перебрав трамбльор,ну і встановив доп гену Бош від Ауді 80(знайомий підігнав).гена типу такий самий як у Проффесора,дуже легко встановлюється і підключається.
тепер по порядку про гену:
взяв пластину 2.5-3мм товщиною,вигнув її по формі направляючого апарату так щоб пластина перекривала три проміжки з лопастями.просвердлив 4 дірки так щоб вони посередині розмістились між лопастями.


з уголка зробив кронштейн по ширині генератора і уголки зварив між собою,накинув ремінь 1250 на шківи зробив прихватки і потім обварив усе:



ну і кінцевий результат:


провода від стандартного генератора залишив відкрутив з стартера лише і зняв фішку з РРбуде як резервний шоб дошкребти додому чи сто вразі поломки.
на допгені силовий провід на стартер на гені В+,а на Д+ вчіпив провід і доточив до провода який вдівається на РБ на вивід ЛК.все інше на своїх місцях.знаю шо РБ не працює але зарядка є лапка контролю працює.при всьому ввімкненом(габарити,дальнє світло,майфун,печура,стопи,і піпка,аварійка,лампочка в салоні,двірники)у напруга на хх 13.2-13.4в,коли все вимкнене на хх 14.3 більше не підіймається.ремінь рівно на всіх шківах кароч бомба самальот!

залишилось піввісі і правий гук і машинка готова на любі подвиги!))


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 30 Тра 2014 22:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хлопці, ви - агонь! Уважуха безмежна за ваші труди, за ваш підхід, за вашу критику!
Я это....такі в Одессу поїду, дай Бог все обкатається! Я зараз трошки забухав, завтра мої пости потруть але ви знайте шо ви молодці! Отаке.
Шампанське норм так вставля. Лэчу як птах.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 30 Тра 2014 23:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


бля Саня в Одесі шампанського не буде а буде АГОНЬ всі літать будемо!!!
дякую стараємось!!!


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2014 19:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А может и шампусик будет! ))
Саня, ну ты вчера дал!)
И опять меня не позвал))))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2014 08:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я дома, в гордом одиночестве приговорил 2 бутылки шампанского и потом еще пошел за пивом... Хотел побыть один со своими мыслями. Побыл... вчера пол дня труханило...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2014 17:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну інкли і таке треба

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Швепс



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2014
Повідомлення: 14
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965 А

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2014 22:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Агонь ваще! Ви молодці!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 12 Червень 2014 12:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вигуляли малого на вихідних, добре вигуляли. Дівок покатав, діло в шляпі, якшо ви розумієте про що я) Razz

http://vk.com/video14755215_168894987

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 24, 25, 26  Наст.
Сторінка 15 з 26

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group