Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Меговстреча Львов-2013
На сторінку 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 01:07    Заголовок повідомлення: Меговстреча Львов-2013 Відповісти з цитатою


Evgeny писав(ла):
ПРОГРАМА (ПРОЕКТ) СВЯТКУВАННЯ 30-РІЧЧЯ АФК "ЗАЗ-Козак" ТА МЕГА-ЗЛЬОТУ

19.07.2013 – п’ятниця (приїзд)

11.00-19.00 - заїзд учасників, поселення;
19.00-23.00 - привітальна вечірка - представлення клубів гостей, вечір знайомств (базовий табір «Верещиця»), все приносимо з собою.

20.07.2013 - субота

09.00 – сніданок;
10.00 -11.00 – поїздка до Львова;
11.00-12.00 - виставка машин на (пл. Ринок, пл. Міцкевича, вул. Валова, тощо…);
12.00 -13.00 - екскурсія по місту для водіїв і штурманів (презент від «ЗАЗ-Козак»);
13.00 - урочистості - привітання VIP-персон (мер, губернатор?) клубу з 30-річчям, - групове фото в костюмах епохи з вежі чи з вікна міської Ратуші всіх машин;
13.00-14.00 - відвідування фотовиставки "Нам 30 років", автобазар;
14.00-15.00 - обід (в подвір"ї «Музею ідей»), козаки – куліш;
15.00-16.00 - медіа-презентація клубу, перегляд короткометражних відеофільмів «ЗАЗ-Козак»;
17.00-18.00 - виступ групи "Коралі", навчання аутентичного українського танцю;
18.00-19.00 – повернення до бази «Верещиця»;
20.00- аж до рання - святкова вечеря (презент від «ЗАЗ-Козак»), концерт...

21.07.2013 – неділя (від’їзд)

10.00-13.00 – сніданок;
13.00-15.00 - відпочинок, купання в озері, спілкування;
15.00-15.30 - виїзд до Львова (формування колон: «На Карпати» , «На море», « в Німеччину, «До дому»);
15.30-17.00 - проїзд центром міста, вільна або знову екскурсійна програма за інтересами

Примітка: в Програмі можливі незначні зміни
P.S. Просимо вносити додаткові пропозиції



В 1978 году в Свиржском замке проходили съёмки эпизодов знаменитого фильма «Д’Артаньян и три мушкетёра». Замок «играл» сразу несколько ролей, такие как имение отца Д`Артаньяна в Гаскони, Бетюнский монастырь, в стенах которого была отравлена Констанция, место жительства палача, казнившего Миледи, бастион Сен-Жерве крепости Ла-Рошель, в котором выдержали героический бой мушкетеры.

http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sf&g=22857&a=5292&f=67690

Пропозиція провести Мега-зустріч 2013 у наметовому містечку біля замку у Свіржі (Львівська обл.). Саме тут 30-ть років тому знімали відомий фільм про мушкетерів.

Місце чудове, хоч знаходиться не дуже близько від Львова (майже 40 км.). Плюс - порівняно "дике" місце на проміжку Київ-Львів. Поруч озеро для купання.

Ведемо попередні переговори з місцевими владами, про дозволи та забезпечення мінімальних санітарних вигод та польової кухні...

Більше інформації на:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B6%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BA

Переклад:

Предложение провести Мега-встреча 2013 в палаточном городке возле замка в Свирже (Львовская обл.). Именно здесь 30-ть лет назад снимали известный фильм о мушкетерах.

Место замечательное, хотя находится не очень близко от Львова (почти 40 км.). Плюс - сравнительно "дикое" место на промежутке трассы Киев-Львов. Рядом озеро для купания.

Ведем предварительные переговоры с местными властями, о разрешениях и обеспечения минимальных санитарных удобств и полевой кухни ...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 01:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В тому болоті коло замку хтось купається? Shocked

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 01:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
В тому болоті коло замку хтось купається? Shocked


Як видно з фотографії, місцеві спеціально зробили місток для стибунів у воду. Але, все залежить від кількості випитого Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 01:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


От на рахунок кількості випитого це 100% Laughing

З.І. Дорогу в ту сторону зробили чи вона там ше гірша чім рік тому? Rolling Eyes


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 02:02    Заголовок повідомлення: meha-zustrich Відповісти з цитатою


Дійсно, трохи далекувато, особливо якщо прийняти до уваги, що багато хто ще ні разу у Львові не був.
Нам, львів"янам, зивчайно на природі краще, але ж не можна тільки про себе думатиSmile)) - А що робити тим, хто хоче ще й душ прийняти? Very Happy І поспати в ліжку? Smile
З фотки також не видно, де має бути стоянка для машин.
А може голосувалку поставити:
1. Хочемо на природі
2. Хочемо поближче до міста а по можливості в місті.
3. Мені все одно


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 09:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хочемо на природі, поближче до міста а по можливості в місті Cool

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 10:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


A менi всё одно

_________________
Во имя МеМЗа конечно же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 11:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


40км- далековато! да и некая изоляция возникает, хотя красиво.
По опыту прошлых мегавстреч (включая 50-летие), выработалась некая традиция окупировать полузаброшенные пионерлагеря в которых еще хоть немного действует инфраструктура. Думаю такие имеются и в черте Львова или довольно близко Львова. Обычно там есть наш минимум- место для палаточного городка, корпус с кроватями, +-пищеблок, туалеты.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 12:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SAS писав(ла):
40км- далековато! да и некая изоляция возникает, хотя красиво.
По опыту прошлых мегавстреч (включая 50-летие), выработалась некая традиция окупировать полузаброшенные пионерлагеря в которых еще хоть немного действует инфраструктура. Думаю такие имеются и в черте Львова или довольно близко Львова. Обычно там есть наш минимум- место для палаточного городка, корпус с кроватями, +-пищеблок, туалеты.


+1

А до замку можна і з"їздити)


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 12:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да там за один мегаслет и половины не изъездишь.

_________________
Во имя МеМЗа конечно же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 13:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


это точно)

_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 13:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Отделил тему для обсуждения именно меговстречи во Львове
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 18:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Плануємо виділити на поїздку до Львова один з днів - клуб організує для усіх бажаючих (як подарунок) цікаву культурно-екскурсійну програму.

На природі - за рахунок клубу "ЗАЗ-Козак" пригощання - спеціальна вечірка в честь 30-річчя клубу.

Стосовно гарячого душу, мабуть, можуть виникнути проблеми. Хто захоче, може домовитися з селянами на ночівлю за окрему плату - близько 30 грн. за особу.

Багато людей збирається далі їхати в Крим на море - там можна здорово відмитися Smile

Не хочеться пропонувати для табору банальне місце десь біля Львова. Все ж таки, Свірж - місце знакове...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 21:23    Заголовок повідомлення: 30 rokiv ZAZ-Kozak Відповісти з цитатою


Як на мене, Львів - ще знаковіше. І "Три мушкутери там також знімали". Smile В Бернардинському дворику з дерев"яного балкончику "Укразахідпроектреставрація" Боярський на коня стрибавSmile)). І не тільки,в Свіржськлому, але і в Підгорецькому замку знімали "Три мушкутери", і не тілький цей, але й багато інших фільмівVery Happy Цікаво, чи є десь список?
Хіба що такий прикол - 29 років святкували День народження горбатого і річницю клубу у Львові, а на 30-ий, ювілейний - поза Львовом?
Чи може ми будемо заважати новій клубівській владіі? Іншого пояснення поки що не бачу Rolling Eyes
І що робити, як буде дощ?
А "Золоту Підкову Львівщини" можна і за один день об"їхати, якщо ранесенько виїхати і пізно повернутисяSmile)) Або в тих же наметах по дорозі занувати.


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2013 22:36    Заголовок повідомлення: Re: 30 rokiv ZAZ-Kozak Відповісти з цитатою


iryska писав(ла):

Хіба що такий прикол - 29 років святкували День народження горбатого і річницю клубу у Львові, а на 30-ий, ювілейний - поза Львовом?

Ти була і бачила МЕГА-табори в Запоріжжі і Камянці - тож спробуй запропонувати щось таке і у Львові.
Отаборитись можна і у Замку, а святкувати поїхати до Львова.

iryska писав(ла):
І що робити, як буде дощ?

На зустрічах дощей ще не було і ніхто не знає, що робити Shocked


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2013 22:31    Заголовок повідомлення: 30 rokiv ZAZ-Kozak Відповісти з цитатою


А чий був той великий намет, підя ким ми за столами в Кам"янці сиділи? Місцевий, чи когось з наших?
Виписала бази відпочинку Львові і околицях, з понеділкеак почну дзвонити. Може щось з того і вийдеSmile)) Аж диво бере, як їх багато. І це тільки ті кращі, тобто ті, що в інтернеті. На жаль, в мене нема можливості на такій відстані пошукати щось традиційне для Мега-зустрічей, тобто піонерськфі табори. А може Львів вже настільки європейське місто, що таких вже і не залищилось Very Happy


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2013 23:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Народ, а вы представьте как мы с бодуна 40 км колонной будим утром во Львов ползти, этож токо к вечеру дошкандыбаем Shocked , а потом обратно

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Лютий 2013 01:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


бодун буде в неділю а всі заходи і екскурсії в суботу, в обід!


З.І. Цікаво чи ми всі не помістимось в Бухті Вікінгів? Rolling Eyes


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 08 Лютий 2013 06:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да вроде когда из Каменца в Хотин ехали, не заблудились. Хотя да. Тем кто жог было тяжело)))

_________________
Во имя МеМЗа конечно же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ferenets
ПетросянЪ


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2010
Повідомлення: 463
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 08 Лютий 2013 21:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


когда голова бо-бо, аж ехать не хочется(
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Наст.
Сторінка 1 з 18

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group