Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Разбирается ЗАЗ-965 Запчасти 965-968 ДНЕПРОГЭС
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сеня



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2012
Повідомлення: 239
Звідки: Мелитополь

ПовідомленняДодано: 29 Грудень 2016 21:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На других форумах все обсуждения в личке...вот я в личку и отвечаю.
Никакой тайны нет...
для фаего днепрогэс уехал...
теперь будут дней через 10

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
DimonXP



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2015
Повідомлення: 63
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 965 А, Opel Vectra

ПовідомленняДодано: 01 Січень 2017 12:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пыльники на рычаги еще в продаже?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Сеня



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2012
Повідомлення: 239
Звідки: Мелитополь

ПовідомленняДодано: 01 Січень 2017 16:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В наличии
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
DimonXP



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2015
Повідомлення: 63
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 965 А, Opel Vectra

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2017 17:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Возьму 4шт. Напомните номер карты
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 04 Січень 2017 14:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Забрав Дніпрогес.

Якість виконання - дуже погана, як для новоділу.
1. Присутні дефекти лиття по краях літер
2. Дефект на площині
3. Все, що повинно бути з тисненням, має поверхню, як у 200 наждачки
4. Колір тиснення - під золото, а має бути срібним

Таке собі на авто не поставлю.
Чи є нормальні на обмін?




пс: мій нік "ел фУего"

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 04 Січень 2017 14:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сеня Вот по этому я и просил выложить инфу в тему! Отказ расцениваю как умышленное сокрытие качества товара!
В описании не указано, что это неудачная реплика, новодел.
Требую решить вопрос с уважаемым el_fuego, в противном случае тема будет закрыта, автор отправлен в бан на веки!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сеня



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2012
Повідомлення: 239
Звідки: Мелитополь

ПовідомленняДодано: 04 Січень 2017 20:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc
Тебе кто дал право со мной в таком тоне разговаривать?
Ты тут кто такой? Адмимнистратор? Ну так и администрируй, но в морально-этическом поле. То же мне ...судья Дрэдд нашелся....
Теперь, что качается качества запчасти и скрывал я что-либо от кого ...
Сколько их тут купили, все были довольны, и в телефонном режиме, или в переписке я всегда говорил, что это новодел. Ты сам Lanc и поудалял все положительные комментарии. Для какой цели непонятно. Считаю, что имеешь личную заинтерисованность в продвижении таких запчастей ( ты тоже тут много считал обо мне )
Фотографии запчачстей в теме, никто их не прятал, и на фото Днепрогэса видно, что он не серебристый, золотистый.
В качестве товара , полученного аль фаего возможно и присутствуют недостатки, но я бы по тихому решил с покупателем в рабочем порядке этот вопрос, и никто ни к кому не имел бы претензий.
Теперь судя из твоего комментария, Lanc, я буду продолжать решать решать возникшую проблему с Днепрогэсом только
ПОСЛЕ ТВОЕГО ИЗВИНЕНИЯ передо мной.
Ну по поводу вечного бана...я тебе отвечу в личку...
Жду.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 04 Січень 2017 20:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сеня писав(ла):
Lanc
Тебе кто дал право со мной в таком тоне разговаривать?
Ты тут кто такой? Адмимнистратор? Ну так и администрируй, но в морально-этическом поле. То же мне ...судья Дрэдд нашелся....
Теперь, что качается качества запчасти и скрывал я что-либо от кого ...
Сколько их тут купили, все были довольны, и в телефонном режиме, или в переписке я всегда говорил, что это новодел. Ты сам Lanc и поудалял все положительные комментарии. Для какой цели непонятно. Считаю, что имеешь личную заинтерисованность в продвижении таких запчастей ( ты тоже тут много считал обо мне )
Фотографии запчачстей в теме, никто их не прятал, и на фото Днепрогэса видно, что он не серебристый, золотистый.
В качестве товара , полученного аль фаего возможно и присутствуют недостатки, но я бы по тихому решил с покупателем в рабочем порядке этот вопрос, и никто ни к кому не имел бы претензий.
Теперь судя из твоего комментария, Lanc, я буду продолжать решать решать возникшую проблему с Днепрогэсом только
ПОСЛЕ ТВОЕГО ИЗВИНЕНИЯ передо мной.
Ну по поводу вечного бана...я тебе отвечу в личку...
Жду.

Бан за хамство!
Это только предупреждение, дальше точно удалю профиль!
Не вижу за что мне необходимо извиняться и не собираюсь это делать.
Данный ресурс создан для общения и взаимопомощи любителей автомобилей Запорожец, а не для обогащения хитрых торговцев.


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 04 Січень 2017 22:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Питання, що виникло полягає у неперевірених запчастинах та не описаних недоліках.
Я маю багато справ і у мене часу вирішувати такі питання немає.
Ймовірніше, той значок піде у смітник - тим все і закінчиться, за що дуже "дякую"!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 04 Січень 2017 23:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuegoОк!
Тогда я спокойно могу закрывать тему и отправлять автора в бан навсегда.

Если у кого ещё есть претензии к автору или незакрытые дела в рамках данной темы, прошу отписаться в течении суток тут, потом тему закрою.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
DimonXP



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2015
Повідомлення: 63
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 965 А, Opel Vectra

ПовідомленняДодано: 04 Січень 2017 23:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Покупал задние фонари заз 965 новодел - остался ДОВОЛЕН. Буду брать еще пыльники на рычаги...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2017 00:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


DimonXP Отлично
Надеюсь контакты остались, сможете общаться без форума?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
DimonXP



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2015
Повідомлення: 63
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 965 А, Opel Vectra

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2017 00:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Минут 10 назад сохранил номер телефона Wink2 может не стоит так резко?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2017 00:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вот так резко?
Сеня писав(ла):
Lanc
Тебе кто дал право со мной в таком тоне разговаривать?
Ты тут кто такой? Адмимнистратор? Ну так и администрируй, но в морально-этическом поле. То же мне ...судья Дрэдд нашелся....
Теперь, что качается качества запчасти и скрывал я что-либо от кого ...
Сколько их тут купили, все были довольны, и в телефонном режиме, или в переписке я всегда говорил, что это новодел. Ты сам Lanc и поудалял все положительные комментарии. Для какой цели непонятно. Считаю, что имеешь личную заинтерисованность в продвижении таких запчастей ( ты тоже тут много считал обо мне )
Фотографии запчачстей в теме, никто их не прятал, и на фото Днепрогэса видно, что он не серебристый, золотистый.
В качестве товара , полученного аль фаего возможно и присутствуют недостатки, но я бы по тихому решил с покупателем в рабочем порядке этот вопрос, и никто ни к кому не имел бы претензий.
Теперь судя из твоего комментария, Lanc, я буду продолжать решать решать возникшую проблему с Днепрогэсом только
ПОСЛЕ ТВОЕГО ИЗВИНЕНИЯ передо мной.
Ну по поводу вечного бана...я тебе отвечу в личку...
Жду.

Или как по другому?
Я вроде как нормально просил:
Lanc писав(ла):
Сеня Вот по этому я и просил выложить инфу в тему! Отказ расцениваю как умышленное сокрытие качества товара!
В описании не указано, что это неудачная реплика, новодел.
Требую решить вопрос с уважаемым el_fuego, в противном случае тема будет закрыта, автор отправлен в бан на веки!

Так не помогло Rolling Eyes


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 07 Січень 2017 00:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc на фото чітко видно що то нові в прямому сенсі слова. Фото теж його. До того ж треба рормальні правила як закони і щоб вони завжди були в шапці і ти без емоцій та "забаню нах назавжди" користувався ними і там жеж було адекватно розписані терміни бану. Ато ця анархія з баненям чуток надоїла. Починати треба завжди з себе, з своєї теми і з того як ти аисловлюєшся!! Ти адмін чи пацантре чьотке васа?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 07 Січень 2017 00:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо Долбаный Т9 опять тебя подводит ))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сеня



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2012
Повідомлення: 239
Звідки: Мелитополь

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2017 18:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добавлю к теме ЗАЗ, чтобы не плодить ещё темы.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Blek



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.12.2016
Повідомлення: 104
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2017 23:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ободки передние бронь
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Blek



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.12.2016
Повідомлення: 104
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2017 23:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дудку под руль бронь
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2017 00:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
Lanc на фото чітко видно що то нові в прямому сенсі слова. Фото теж його. До того ж треба рормальні правила як закони і щоб вони завжди були в шапці і ти без емоцій та "забаню нах назавжди" користувався ними і там жеж було адекватно розписані терміни бану. Ато ця анархія з баненям чуток надоїла. Починати треба завжди з себе, з своєї теми і з того як ти аисловлюєшся!! Ти адмін чи пацантре чьотке васа?


Роско, знаю що ти не бухаєш...То значить- або шось дуже штивне куриш або хуйово в школі вчився. ПИШИ НОРМАЛЬНО, не бери приклад з роми розмеса.

Сорьки, що із запізненням таке пишу, це строків давності не має.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
Сторінка 2 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group