Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
"Бежик 1994" by Proffesor
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 40, 41, 42  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2017 23:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пару тижднів назад почав сопливити ГЦС, а вчора, при навалєванії угла, лопнув трос газу.
ГЦС буде класіка, а трос вже купив, але ще не замінив..





питання на засипку:
шо за бачок такий, чи шо за явище..?




якщо заливати на суху систему - заповнення бачка буде рівномірним.
залив, прокачав, прогрів, проїхався, заглушив, мотор остив і така хрєнь виходить, як повітряна пробка якась...
воно то їздить, все нормально, але може хтось пояснити може... Rolling Eyes


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2017 20:09    Заголовок повідомлення: поддержали 9 человек Відповісти з цитатою


а з МЕМЗом такого б не було Laughing

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2017 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


сукі, тільки плюсують Laughing
добре-добре


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2017 22:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 07 Січень 2017 19:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ефект москвіча Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 07 Січень 2017 23:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


там ещё и ижанит от москвича подтягивается)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 00:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


"якшо хріново труть дворніки, або хочеться безкаркасні щітки.."
Хто експлуатував жужик зимою - той знає, що в сиру погоду, але при мінусі, часто трапляється шо каркасні щітки двірників замерзають і починають хріново терти скло.
довго я з тим мучався, пшикав механізми і щітки силіконом - все без толку...
рішив, що безкаркасні щітки допоможуть з тою проблемою.
купив, поставив...печалі не було меж...пружина на щітці двірника була на стільки слабка, що не могла нормально придавити до скла нову щітку. Confused
згадав як люди колхозним методом вигинали поводки двірників(шоп лучше прижимало Laughing ), і зрозумів шо треба рішити то якимсь інженерним методом Laughing
заїбавши на автобазарі всіх, хто торгує різною мелочовкою, накупляв жменю різних пружин, приблизно схожих на стокові і поїхав мудрити.
в результаті все виявилось дуже просто.
нам ідеально підходить пружина з заднього барабану 2108(та що менша).






також сьогодні встановив врізки у ВЕБЕР.
до цього в мене був ОЗОН, і з ним була проставка в карб.
карб змінився, а проставка ні.
мало того, проставка/камфорка в карбі - це зло, так сама якість тої проставки була жахлива..все криве, канали не співпадають і т.д.
для того щоб налаштувати холостий на газу - доводилось регулюванням піднімати заслонку першої камери.
але тоді на бензі холості були 1500-1700об/хв.
так, приблизно, було і на мемзі..
друга камера відмовлялась працювати без затички у повітряному фільтрі.
взагалом, на газу, мій жужик їхав так собі...на 3+
тепер же - пєстня! Very Happy
затичку вийняв, холостий однаковий і на газу і на бензі, їхати стала набагато краще(без затички канєш попре Laughing )
попутно перемив карба, та, під чутким керівництвом Тьоми, вкрутив дебелі жикльори, шоб переливало і пьорло Laughing





Ось ця проставка, яка не давала життя узаму




_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 00:19    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


за дворники 5+
надо запомнить

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 08:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую маминому інженеру Боді, тепер і в мене двірники будуть терти))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 12:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бодя ты красавчик!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 17:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та ладно вам, будьласка)
так дякуєте, наче я мемз новий придумав)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 17:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor а вдруг тебя эта похвала смотивирует и ты придумаешь новый МеМЗ!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 17:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


оппозитный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 18:13    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


ага, ще скажіть шо в мене щітки не терли, бо я мемз зняв Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 18:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну всьо,ты первый начал)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2017 22:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


человеческий организм тож инородные органы и прочие тела отторгает.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 02 Лютий 2017 01:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


І кров у моторі зелена, і щітки труть, і іномотор працює, щось тут не так!!!

Спалить Єрітіка!!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2017 18:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ахтунг, многа букав!
Як я писав раніше в мене потік ГЦС.
сопливити він почав ще десь в листопаді-грудні. причому з прогресією.
Пройшли свята, їздити на машині я перестав, ібо вже на взуття текти починало. а ремонтувати нема як. в майстерні то ремонти, то купа машин, то в мене по часу не виходить...і так машина стояла з різдва і по вчорашній день. Embarassed
але день таки вибрали..
поки я займався різною мєлочовкою типу врізок, тросів газу, масла в кпп, тьома захєрачив мені кронштейн для жигоГЦС, такий як я Андрону робив, але з врахуванням моїх пройобів.



прокачав він сцепу САМ, і дуже швидко. і я це не до того, шо Тьома мастєр не врот єбацця, а до того шо нормальна гідравліка качається за 5хв. з нуля..хоча у Тьоми теж руки з плеч Laughing
педалька стала м'якша, приємніша. і головне - шо не тіче.
до ГЦС ще ї додалась проблема з запаленням...яка також тягнулась з осені...бувало таке шо на холодну машина могла трохи троїти, і не тримати холостий. рідко. але бувало. думав дроти..вони вже старенькі в мене були. декілька сторінок назад я їх міняв, купував свічки..стало наче і краще, але всеодно шось не то..
постоявши місяць проблема з запаленням ще більш загострилась...
Трамбльор в мене стояв від жужика, але бсз. його декілька років назад зробив Тьома. мій, та ще декілька штук.
так от, рішив я свій трамбльор замінити на вадіковий. ставлю, заводжу - наче краще, але всоедно якась хрєнь. іскра є, але нестабільна.
- Комутатор! ставлю теж Вадіковий. В нього ж точно робоче все було.
і знову перших 2 рази круто, а потім починається мозгойобка.
- Катушка - ніхріна не помінялось...часу було мало, і ми на то забили. накрутили шоб їхало і поїхали додому.
на наступний день я сідаю в машину їхати на роботу. заводжу, машина схватує як дизельок, працює рівнесенько і стабільно. десь секунд 7-10, і потім оберти різко падають десь до 600-700 і відрубає 2 циліндра. як потім виявилось 1й і 3й. але не глохне. стоїть і чмихає як мотоблок. оберерти не набирає взагалі. від палива ніц не міняється.
далі, по мірі прогріву оберти починають потроху рости, циліндри підключатись..і вже виходячи на робочу температуру мотор працює як годинник.
дічь якась...так машина простояла знову тиждень, і вчора тьома приїхав з купою запчастин і інструменту. треба ж запустити узом..
підключили тестер запалення - ДХ працює, катушка також...
але іскру дає тільки один раз і далі мотор крутиться, а іскри нема...
знову почали перебирати катушки і комутатори, завезли їх всі на провірочний стенд - все робоче. 2 комутатори і 2 катушки. купили ДХ, на всякий випадок рішили замінити.
міняємо ДХ, міняємо косічку від ДХ до комутатора(задрочили роз'єм в сраку, цим переставлнням комутаторів і тестером) - і всьо машина дзига! заводиться, працює. рівненько, стабільно!
по факту виходить шо обидва ДХ на ріхних трамбльрах з однієї партії померли одночасно. окремо один від одного. один їздив кожен день, інший по вихідних...але здохли обидва...отаке буває..


також замінив вихлопну. прямоток розвалився в труху, набівка вся вигоріла, хром поржавів..
купив універсальну банку по потрібних розмірах.
ось є абалдєнний сайт, де є величезний вибір різних глушників і ціни більш ніж адекватні. єдине, шо менеджер якийсь рагуль попався, потріпав трохи нерви...
http://demimotors.com.ua/rezonator-universal-nyj-kruglyj-324-50-diametr-50mm-diametr-korpusa-130mm-dlina-400mm.html
зараз машин знову в строю, але всеодно буде стояти. в Житомирі асфальт зійшов разом зі снігом..доріг немає взагалі..


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2017 00:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


З МеМЗом такого б не було Laughing



_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2017 15:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Помер датчик увімкнення вентилятора 87-82 (друга швидкість) та реле на 3 швидкість.
замінив, все гуд, все їде.
редуктору гбо приходить торба. зараз постійно змінюється суміш, іноді плаває холостий..
спілкувався зі знайомим газовщиком - радить BRC, або Lovato. на томасето плюється...каже шо ремкомплект не спасе...ну спасе, але не на довго
розхід то 10л то 20л на 100км Confused


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 40, 41, 42  Наст.
Сторінка 32 з 42

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group