Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ-968 Вишнячок 1972 by AlexK
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 11 Лютий 2018 23:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні авто переїхало в гараж для інсталяції двигуна, яка має відбутися найближчим часом.

П.С. На фото 365-й км автошляху М-12.

Так як разом з колесом в мене зник замок запалення, тож вирішив пошукати інший в своїх запасах - знайшов два, але на жаль з роз"ємними клемами, а потрібен під гайку.

Також сьогодні на авторинку прикупив трубки і шланги на гальма на зад, а то під низом ситуація не найкраща:


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 12 Лютий 2018 01:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Надо было и антикора какого-то прикупить...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 12 Лютий 2018 10:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nylon Нет, не слыхал.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 13 Лютий 2018 11:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вчора ввечері з допомогою кусачиків та головки на 12 ліквідував старі гальмівні трубки. Вірніше їхні залишки.
З передньої лівої вигнув перемичку від трійника на праву сторону.


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 15 Лютий 2018 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


За попередні два дні замінив задні гальмівні трубки, робочі гальмівні циліндри, колодки, правий ГУК і барабан. Температура на вулиці нижче нуля, але в мене тепло (зробив до нового року).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2018 23:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дійшло діло до КПП. Приєднав піввісі, залив масло. Це було вчора. Сьогодні ввечері побачив, що з-під правого пильника витекло біля 50 грам мастила. Як з цим боротися?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 21 Лютий 2018 00:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AlexK писав(ла):
Дійшло діло до КПП. Приєднав піввісі, залив масло. Це було вчора. Сьогодні ввечері побачив, що з-під правого пильника витекло біля 50 грам мастила. Як з цим боротися?


Если сами пыльники и сальники целые, то дело может быть в неравномерной затяжке пыльника. Отпусти 3 гайки, которые держат ободок пыльника и попробуй затянуть заново, только максимально равномерно. У меня была такая проблема при смене пыльников, текло не так сильно как у тебя, просто капелька образовывалась за ночь. После равномерной притяжки пыльника проблема решилась.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 21 Лютий 2018 09:49    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


часто буває шо вигинається кільце прижимне.
рівняй кільце, правильно затягуй, і маж герметом.
всьо.
в мене 6 років не тікло звідти, міняв ці пильніки як хотів, ніколи не задумувався над тою затяжкою ососбо, а останні пильніки взяли і потікли.
теж грався довго, допоміг гермет.
буває що відлив гуми кривий, ти його як не жми - буде тікти

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 21 Лютий 2018 10:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На сьогоднішній ранок було декілька капель, це після того як я вчора ввечері вичистив посадкове місце на кпп і пильник від нальоту.
на прижимному кільці дійсно є відігнутості порівняно з лівим.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 21 Лютий 2018 12:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та то не показник. почнеш їздити, масло прогріється, почне тікти сильніше
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 21 Лютий 2018 15:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


К слову, прижимное кольцо - оно как стоит? Нижний болт и два верхних? Или верхний и 2 нижних? Первый вариант предпочтительнее пожалуй (прижим лучше - т.к. масла там вроде не до половины полуоси а заметно меньше).

Еще жидким маслом (там же не нигрол?) может ссать со всех стыков коробки, если перебиралась без герметика/бумажных прокладок.

А в идеале конечно токарю заказать прижимные кольца более массивные...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 25 Лютий 2018 21:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


За цей тиждень було встановлено силовий агрегат. Це ще той секас.

Проблему з правою піввіссю так і не вирішив. Знайшов в своїх запас ще 3 лівих і дві правих піввісі.
Хтось пробував фіксувати хомутом пильник на сальнику чи тільки клей?

Також в п"ятницю трохи попрацював на роботі. Перебрав зняті з авто 4 циліндри і ще 2 нових лівих і 2 бу правих. Ті що зняті були закисші і не рухалися. Гальмівна рідина "нева" чи бск-3, вірніше її залишки ще та бридота.((


і відділив кронштейн ГТЦ від "м"яся":



В суботу зібрав передок, поставив нові гальмівні шланги.

Замінив ГЦС і встановив ВАЗ РЦС на такому кронштейні:


Залишилося все прокачати.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2018 00:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я цеплял луазовский пыльник на родной сальник полуоси. разрезал родной вантуз, взял этот сальник с втулкой, и приклеил на сапожный клей(наирит) желтый луазовский пыльник. на всяк случай хомутиком затянул. ходило, не текло. это было временное решение, потом луазовские полуоси поставил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2018 12:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AlexK писав(ла):

Хтось пробував фіксувати хомутом пильник на сальнику чи тільки клей?


Проволка считается как хомут? Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2018 12:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


По поводу проволки, скорей всего зависит от места применения.

Фото с хомутом (позаимствовано у Сергея Алексеевича):

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2018 13:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну вот на месте хомутов у меня аккуратно стянуто проволкой. Пока все хорошо, и не думаю, что возможны проблемы.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2018 14:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Likvid писав(ла):
я цеплял луазовский пыльник на родной сальник полуоси. разрезал родной вантуз, взял этот сальник с втулкой, и приклеил на сапожный клей(наирит) желтый луазовский пыльник. на всяк случай хомутиком затянул. ходило, не текло. это было временное решение, потом луазовские полуоси поставил.
Наирит выдерживает трансмиссионное масло? Точно знаю что 88-й плывет
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 26 Лютий 2018 14:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Morgan у меня все было ок) Найрит боится ацетона, этилацетата, к маслу он по идее равнодушен
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2018 00:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нарешті сьогодні вперше за останні 5 років було увімкнено запалення на автомобілі!!
Хоча цьому передувало багато різних речей:
Замінено червоний плюсовий провід по всьому авто, так як попередній занадто обплавився, скоріш за все через невдале підключення доп. генератора. А також деякі інші дроти схеми пуску та запалення. До ревізії освітлення ще руки не дійшли.

Також прокачав гальма та зчеплення.
Замінив чорну фарбовану решітку на чисту хромовану і встановив передній бампер + бак.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2018 22:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


За останні дні замахався з двигуном, якщо холості тримає, то при прогазовках стріляє з карбюратора, якщо запалення пізніше виставити, то наче душиться.

Частково перебрав світло, якось аж згадався горбі, коли перемикач світла в першому положенні перемикається ближній/габарити, в другому дальній/ближній. Ехх.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group