Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Бело-серый -=Zefir=- ЗАЗ 968М 1982г. (DaYa)
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2017 08:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добре що все обійшлося.
Який гтц?
По практиці - краще замінити на новий. ВАЗ.
А взагалі.... ти й сам розумієш що з цими гальмами треба робитиWink2

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2017 11:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На попередньому кузові стояв головний ВАЗ (можливо, ще лежить у гаражі і можу віддати), тут - рідний одноконтурний. Що те, що інше працює нормально

Безпечніше двоконтурний

Ну а проблема у робочих та трубках
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1476265982417182.1073741903.100001013843157&type=1&l=bfd4cf7b6c


+ здається, ти питав https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1476265942417186.1073741902.100001013843157&type=1&l=19f01623e1

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2017 12:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ГТЦ ВАЗовский, брал не самое дешевле, вот чё печалит.
Вот почему второй контур стек?

Шланги временно поставлю родные, есть комплект, а вообще хочется из нормального что-то, 8570 MALO ставили на форуме, или заказать на газофлекс, они свои шланги зажмут в родные фланцы.

Вот больше кумарят РТЦ. Пока смазал их силиконовой смазкой, но она жидкая и не температуростойкая, чем смазать зеркало рабочей поверхности РТЦ, чтобы не клинило поршень поршеньки?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2017 21:54    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


я под пыльники затолкал медной пасты для суппортов фирмы маннол. но все же. твердо решил делать перед дисковым. а зад барабан а ля таз 08

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2017 23:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Медная смазка вроде доля зеркала и резины не сильно годится, нужна не противоракетная смазка суппорта а именно для тормозных поршней и их уплотнений, бывают универсальные. для иномарок делают специальную стойкую к DOT силиковоную или на основе тех же алкилен гликолей, ее ещё в ремкомлекты тормозных цилиндров ложат, но она стоит дорого, сам ищу подходящую.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2017 23:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ремкомплект. Временно кину то, что есть. Попоже куплю МАЛО или ещё чё.



А вот и гадость, которая прохудилась, лопнуло возле фланца, отпал кусок внешней оболочки и лопнул корд.


Ну в общем, 2 часа ебли в темноте и все готово. Прокачать особо не вышло, ямы нет свободной.



Останній раз редагувалося: DaYa (26 Вересень 2017 23:42), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2017 23:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


1. Подивись трубки. Вони зварні, а не суцільні і можуть підтравлювати
2. Погано затягнуті з'єднання (або були перетягнуті, розібрані і зібрані знову)
3. Перегин або перетирання трубок. Якщо потік задній контур - дивись що коїться біля КПП

Без змазки усе нормально працює. Клинити може, коли циліндрики проточені.

У тебе не 100% оригінал, то сміливо переводь на ВАЗ-2105(0Cool.
У них вкручуються перехідники від ГАЗелі і туди стають наші рідні трубки.
У рідному щитку потрібно розширити отвори у сторону (див фото)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2017 23:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дядька: а смысл спереди дисковых тормозов?
На них масса минимальна, сзади будет эффективнее.

Насчёт смазки в РТЦ, я пока силиконовой пшикнул. Зимой буду (хочу) перебрать или заменить на ваз.

Юр, задний контур не должен был пропасть при отказе переднего. Это ГТЦ...
А за замену РТЦ я давно думаю сделать как ты. ))
А ещё лучше на ваз ступицу и тавро мотор. )))

Но ближайшие планы:
рулевые тяги с ваз наконечниками
И тормоза.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2017 10:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ты когда тормозишь на какую ось по инерции весь вес автомобиля перемещается?

Я со своими тормозами в 2015-м проиграл так, что грустно до сих пор. Не шути с ними, и если действительно не важна оригинальность, ставь дисковые.

Я вот уже три поездки на своём с 2108 тормозами(зад барабан) сделал, и скажу тебе, это космос и земля.


_________________
Руки не для скуки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2017 12:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Заміна на 2108 - 2 дні роботи (а якщо знаєш, то і за день все робиться)

Перехід на дискові - вже суттєво більше

Відказ гальм, якщо не встигнеш загальмувати - набагато більше

ПС. Ті, хто катався на моєму (гальма по колу 2105 з колодками 2105) казали про добру роботу гальм.
Сам їзджу так само, як і на Шкоді, то ж, гальмую як усі у потоці - ніяких проблем.
Так само, трасою (та й у Дніпрі) їздив 100 км/год - теж, все добре

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2017 12:46    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Сєрий, в мене спереду дискові,зад барабан.
при різкому гальмуванні передок йде на юз, а задок ні. і це літом!
тому найліпший варік, це дискові вкруг. щоб було плюс-мінус рівномірно.

хтось колись на форумі правильно написав - "зазік все робить жопою. і розганяється і гальмує"

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2017 13:26    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Тут все логично.
Морда пустая, колеса блокируются и идут в юзом, я их в юз ввожу и на хреново прокачаных тормозах.
А жопа имеет 70 % массы, которая на барабанах скользит, колодки не справляются с блокировкой.
Идеально дисковые тормоза и распределение усилия 35/65, чтобы передние колеса не блокировать.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2017 18:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На тему розподілення ваги.
Колись чув від якогось чувака що у зазіка така ахєрєнна проходимисть через розвєсовку 60/30. Коли я запитав в нього про решту 10% чувак завис)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2017 22:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я щось з вами ніфіга не згоден....якщо срака буде гальмувати краще ніж передок, то у вас буде той самий ефект, що й дьоргати ручнік, а саме занос сраки. Чому на інших вітчизняних та й сучасних машинах є перепускні клапани (колдуни) завдяки яким збільшується гальмівний ефект при завантаженні, чому досі на різних моделях авто, заді надалі ставлять барабанні, менш ефективніші гальмівні системи, а спереду дискові гальма, чому цікаво для Зазіка на заводі спочатку на передок ставили циліндрики на 22 а заді на 19, а згодом з переду замінили один 22 циліндр на два роздільних - більш ефективніших а заді лишили старенький 19-ий... ну добре, якщо ж вважаєте що сучасні барабани на задню вісь, це наслідок передньо моторного конструювання та дешевизни барабанних гальм, а інженерів Комунару безмозглими та рукожопими, то можливо для вас буде авторитетним думка інженерів заводу Porsche які тюнінгували WV Transporter t3, встановивши туди двигун від Porsche 911, при цьому спереду вони інсталювали дискові від того ж Porsche 911, а на задній осі лишили барабани....??? думаю, що всеж треба щоб передок гальмував краще ніж зад, а зад в юз кидати це далеко як не правильно.... у підтвердження моїх слів додаю лінк на відос, хто хоче дивіться повністю відео про історію бичка, а хто не хоче то з 12 хв про Т3 і по ходовці з 14.38...
https://www.youtube.com/watch?v=fAkxSJOn3fU
П.С. Знаю, що це відео від пиздобола, а ніяка не документальна інфа, проте, хоч щось....

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2017 23:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Проффэсор, остальные 10% пхают сзади. ))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 28 Вересень 2017 11:15    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


ну....в Т3 розвєсовка трохи інакша ніжу нас, какбе....

та і до чого ці всі дискусії, якшо все вже давно перевірено на практиці?
на форумі є купа людей вяких по кругу стоять дискові і вони скажуть шо з ними набагато ліпше, ніж з барабанами

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 28 Вересень 2017 11:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зауваж, що я ні слова не сказав, що барабани кращі....я казав про те, що срака не має гальмувати ефективніше за перід...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 28 Вересень 2017 16:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так а тут такого ніхто не казав.

ефективніше, це як розуміти?
при задніх барабанах передок йде на юз, а задок просто пригальмовує
при всіх дискових передні на юз зриваються набагато пізніше, тому що жопа починає конкретно допомагати.
але всеодно на юз передок йде перший

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 28 Вересень 2017 17:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ИНЕРТНАЯ МАССА, вот что нужно останавливать, у нас она сзади.


Инертная масса mи – масса, которая «отвечает» за сопротивление движению тела. Чем тяжелее тело, тем сложнее привести в его движение или остановить, если оно движется.

В механике об этом говорит 2-й закон Ньютона:
a = F/mи
то есть ускорение (замедление) тела пропорционально действующей на него силе и обратно пропорционально инертной массе тела. Или в более привычной формулировке этот закон выглядит как

F = mи a


А если тормозить передними, то массы для прижима колес к дороге не хватает.
На 2109 стоит регулятор, при пустой жопе он блокирует тормозную жидкость, а при нагружении жопы, снимает блокировку, чтобы тормоза были эффективнее и не перегружать передние тормоза.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 10 Січень 2018 17:28    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Блин. Зима такая, что можно на шашлыки ездить в лес.


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Наст.
Сторінка 22 з 27

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group