Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сотник - Green Seven
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 16:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Короче, нова історія.
Заводиться після стоянки в 24год хріново, навіть дуже, глохне, пердить-троїть, треба дрочити газом, поки стане рівно тримати холості. На гарячу - з півоберта.
На 4-й передачі після 70-80 неможливо їхати, смикається що дурний. В чому причина - хз.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 16:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А яке в тебе запалення?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 16:31    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


голосую за подсос воздуха
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 17:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor сток.
sanitar прикривав карб рукою - глохне одразу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 18:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


попробуй для начала другие свечи поставить
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 19:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На днях попробую, може допоможе.
Ще одне, щодо пічки. Вмикаю пічку в положення 1, чекаю 20 сек і все вирубається. Тут рекомендують чекати в першому положення 30-50сек, а потім переводити в положення 2 (контрольної лампи в мене немає), але в мене все вирубається вже через 20. Сьогодні розв'язав Гордіїв вузол - поставив прокладку, щоб контакти не розмикалися, бо задовбало. На скільки моє рішення є печальним? І чим його лікувати? так як ті контакти не мають ніяких налаштувань.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 20:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


что значит "всё вырубается"?вся машина обесточивается?
о каких контактах речь?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 20:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перемикач ось такий, в ньому є мідна пластинка яка вигинається при нагріванні і вимикає повністю пічку.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 22:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пластина не мідна там, а біметал....він від нагріву вигинається і розмикає контакти, а нагрів типу від струму який через нього протікає. Значить перше, найди амперметр на 30А і подивись реально який струм у тебе споживає пічка у момент розпалу.... якщо амперметр зашкалює, значить десь солідна просадка, а якщо ні, то біда з самим термо запобіжником (його можна поміняти і окремо, без самого перемикача), може бути, що між контактними поверхнями запобіжника поганий контакт і великий опір, тому він так швидко і нагрівається....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2017 10:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2017 13:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот-вот.в штатной работе биметаллический термопредохранитель не должен срабатывать.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2017 19:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ayger Дякую. Тепер У мене теж є фото з фесту Smile
sanitar Я хз що з ним таке. Буду шукати амперметр, а поки нехай та прокладка там побуде.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2017 21:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ты не шути с этим.а то проводка оплавится и коротнёт нахер.а дальше что-знаешь?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2017 21:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


термозапобіжник в тому році довше тримав, йього року його ледь на 20 сек вистачає
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2017 22:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


блять.просто блять.человек не первый год имеет проблему с отсекающим термопредохранителем,и что он делает?ничего.подкладывает бумажку.
на этом обсуждения можно закончить..... Стыд

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2017 23:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar Може його відкуярить?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2017 23:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я стараюся
Ладно, переконав. Завтра буду шукати інший перемикач в завалах і пробувати. Можливо і амперметр знайдеться.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2017 07:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Амперметр не обязателен, достачно китайского тестера(мультиметр) можно им померять какой ток через тепловой предохранитель проходит
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2017 11:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Викрути свічку накала з пічки, почисть її та подивися чи в самій свічці витки не контачать між собою - почни з простого - це ж як міжвиткове - опір менше, струму більше.
Вище писали почистити контактні повернні на тому біметалі - кілька секунд роботи надфілем.
Підкладку викинь, щоб не запалило дугу, де не очикуєш.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2017 22:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую, на вихідних доберуся до гаража і гляну ту свічку. Амперметра підходящого і нового перемикача не знайшов. Підкладку сьогодні викинув, бо запахло смаженим Laughing Контакти зачистив акуратно, але запобіжника тепер вистачає на 5 секунд, скоріш за все в мене деформована та пластинка. Поки щоб розпалити пічку, тримав пласкогубцями ті контакти Twisted Evil , трохи підпікає.

Почав помічати пропуски запалення на холостих, сподіваюся після заміни свічок стане краще, хоча вони в мене накатали 2 тис і всі хто їх дивився, казали що вони у відмінному стані.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Наст.
Сторінка 34 з 37

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group