Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сотник - Green Seven
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2017 21:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ще нє
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Тра 2017 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Купив за 20 грн пісялку і каністру омивача, завтра буду займатися урологією Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 03 Тра 2017 13:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник вооооот что я у Дена забыл купить.
И кстати, я как раз не знаю кому подарить бачок омывателя)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2017 13:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На днях з'явився низькочастотний гул ззаду з частотою наближеною до частоти обертання соска-вентиля колеса відносно ступиці Smile грішу на підшипник ступиці, хоча проїхав десь 5тис но нових з прямого кузова.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2017 17:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


1. Відносно частоти - колодка об барабан
2. Якщо все ж підшипник, то перевір сам грибок та чи не бовтається на ньому підшипник (було таке на новодільній новій ступиці)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2017 22:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Воно не тре, а саме гудить, не схоже на колодку.
Сподіваюся, скоро потеплішає і можна буде приступити до розбору задніх ступиць.
Глянув ціни на підшипники - прифігів. СКФ - 400грн Shocked


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 10 Тра 2017 19:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Замінив сьогодні оливу.
Якийсь чорт дьоргнув перевірити свічки - я в печалі Sad Ліва голова чорні, права біло-рожеві.
Також з сапуна валить густоватий білий дим чи пар. Треба ще на супер-гарячу перевірити. Але це теж напрягло.
Хочу заїхати до карбюраторника, щоб він покрутив карб і запалювання, жуж по відчуттям почав менше навалювати. Більш менш оживає після 50-60км/год



_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Sinoptik



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.04.2015
Повідомлення: 30
Звідки: Украина
Моє авто: ЗАЗ

ПовідомленняДодано: 12 Тра 2017 01:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А какие у тебя свечи? Те толстые наконечники не нужно скручивать? Свечной наконечник нормально защёлкивается?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 12 Тра 2017 01:58    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Sinoptik если стоят нормальные провода, то те наконечники не нужно скручивать) я уже катался на проводах Тесла без этих наконечников)))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Тра 2017 09:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дроти Тесла, без наконечників, все норм. Свічки НЖК номер 7.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 12 Тра 2017 11:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник как это без наконечников, если вон их на свечах видно? Без наконечников оно бы у тебя не защелкивалось, и провод бы просто болтался на свече, искра была бы то там, то сям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Тра 2017 14:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


он люльку имеет ввиду.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Тра 2017 22:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Санітар правий)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2017 19:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шановне панство, скажіть, що так і має бути Rolling Eyes
https://vk.com/video8088552_456239025



_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2017 20:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


хз, як не крути, а картері гази мають бути, інше питання в якому розмірі і якого кольору...
з вихлопної диму немає?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2017 20:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


набагато менше ніж з сапуна
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2017 16:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Заміряй компресію, вже буде меньше сумнівів.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 17 Тра 2017 21:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


схоже на те що один циліндр піддимлює)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 21 Тра 2017 23:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні була перетрушена вся рульовка, проточено гальмівні барабани Zazik91 та його батьком. За що їм велике спасибі. Тепер в Сімка рулиться на 5+ ніколи такого не відчував.

Потрібно замінити ще задні сайленти, можливо і амортизатори.

Заміри компресії показали 6.5-7.2. Crying or Very sad правда, на холодну.
Тепер буду вести пошуки того, хто мені зможе клапана притерти, глянути на самі направляючі, або купити добротні голови і поставити їх, ну і кільця замінити (сподіваюся, ними все обійдеться).


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Тра 2017 22:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хто знає які хрестовини краще взяти і підшипники на зад?

Також цікавить, підшипники купляли окремо, чи комплектом (пара підшипників, сальники, змазка)? Бо зі слів одного чувака з автосервісу, вони саме комплектом мають продаватися, якщо не комплект, то найобка. Хоча, я тільки окремо бачив.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Наст.
Сторінка 31 з 37

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group