Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
мовосрач (частина друга)
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2011 20:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Eminem писав(ла):
а кто сказал что я издеваюсь?!
мне так нравится!!!! Evil or Very Mad


А що ти піклуєшся? може ти ними дири від гнилі заклеїв? Laughing
Роби як знаєш....

bomok58 писав(ла):
Roskо

Если бы Eminem был бы не из Винницы, а откуда нибудь из Москвы, то ты его " Мабуть вбив би!", дай человеку прийти в себя, у него еще голова не отошла от езды по кругу, а он поди хороший мальчик, осмотрится на форуме и будет правильно все делать : грамотно и со вкусом.

Правда, Eminem?


переходиш на особистості? Вбив би тільки за гноблення України і за обвинувачення УОН-УПА в фашизмі та інших подібних анти-українських висловлюваннях! А так нах мені об когось руки марати!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Eminem



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.01.2011
Повідомлення: 34
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ 968M

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2011 21:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а ты что хочешь сказать рас я живу в Украине то я должед разговривать украинским языком? Question
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора
Eminem



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.01.2011
Повідомлення: 34
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ 968M

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2011 21:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
Eminem писав(ла):
а кто сказал что я издеваюсь?!
мне так нравится!!!! Evil or Very Mad


А що ти піклуєшся? може ти ними дири від гнилі заклеїв? Laughing
Роби як знаєш....

bomok58 писав(ла):
Roskо

Если бы Eminem был бы не из Винницы, а откуда нибудь из Москвы, то ты его " Мабуть вбив би!", дай человеку прийти в себя, у него еще голова не отошла от езды по кругу, а он поди хороший мальчик, осмотрится на форуме и будет правильно все делать : грамотно и со вкусом.

Правда, Eminem?


переходиш на особистості? Вбив би тільки за гноблення України і за обвинувачення УОН-УПА в фашизмі та інших подібних анти-українських висловлюваннях! А так нах мені об когось руки марати!


да какие дыры!!! ты что!!! он как новенький и нигда не ржавый)))
просто он в селе 3 года стоял вот я его в город забрал, и в этом я ничего плохова не вижу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора
Ницик
Неисправимый оптимист


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2008
Повідомлення: 1619
Звідки: Кам'янець-Подільський
Моє авто: ЗАЗ 968М,ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2011 22:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
Eminem писав(ла):
я вообще еще не имею прав и к томуже не шару в ремонте просто любительский тюнинг)) Embarassed

Причому тут права до "тюнінгу" )
+1 Smile
Я починав тюнінг Мальборо в 16.Полюбому потрібен хтось знаючий,щоб розказував що як робити,бо просто зіпсуєш авто Confused

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Eminem



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.01.2011
Повідомлення: 34
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ 968M

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2011 22:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ницик писав(ла):
Roskо писав(ла):
Eminem писав(ла):
я вообще еще не имею прав и к томуже не шару в ремонте просто любительский тюнинг)) Embarassed

Причому тут права до "тюнінгу" )
+1 Smile
Я починав тюнінг Мальборо в 16.Полюбому потрібен хтось знаючий,щоб розказував що як робити,бо просто зіпсуєш авто Confused


я ж про это и говорю)
вот хочу узнать какой переходник для руля нужен)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2011 22:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ницик писав(ла):
Roskо писав(ла):
Eminem писав(ла):
я вообще еще не имею прав и к томуже не шару в ремонте просто любительский тюнинг)) Embarassed

Причому тут права до "тюнінгу" )
+1 Smile
Я починав тюнінг Мальборо в 16.Полюбому потрібен хтось знаючий,щоб розказував що як робити,бо просто зіпсуєш авто Confused

А я сам у всьому розбираюсь, мене в мому ділі ніхто не підтримує і нічо кручусь! Книжку головне мати, накрайняк тут спитатись! З.І. Но можуть гнилими помідорами закидати!

Eminem писав(ла):
вот хочу узнать какой переходник для руля нужен)
Потрібно його зробити власними руками! або купити до таврії на базарі! Він там оріентовно коштує від 100грн.

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Eminem



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.01.2011
Повідомлення: 34
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ 968M

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2011 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
Ницик писав(ла):
Roskо писав(ла):
Eminem писав(ла):
я вообще еще не имею прав и к томуже не шару в ремонте просто любительский тюнинг)) Embarassed

Причому тут права до "тюнінгу" )
+1 Smile
Я починав тюнінг Мальборо в 16.Полюбому потрібен хтось знаючий,щоб розказував що як робити,бо просто зіпсуєш авто Confused

А я сам у всьому розбираюсь, мене в мому ділі ніхто не підтримує і нічо кручусь! Книжку головне мати, накрайняк тут спитатись! З.І. Но можуть гнилими помідорами закидати!

Eminem писав(ла):
вот хочу узнать какой переходник для руля нужен)
Потрібно його зробити власними руками! або купити до таврії на базарі! Він там оріентовно коштує від 100грн.


ВО спасибо))) Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора
bomok58



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.12.2010
Повідомлення: 1173
Звідки: г. Полоцк, центр Европы
Моє авто: ЗАЗ 968М - для души

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 00:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):

переходиш на особистості? Вбив би тільки за гноблення України і за обвинувачення УОН-УПА в фашизмі та інших подібних анти-українських висловлюваннях! А так нах мені об когось руки марати!


Друже Roskо, ти сам заставля*ш переходити на особистостi, як ти сам виразився. Дуже добре що ти щирий патрiот Укра*ни, але не стань нацiонал- патрiотом, щость ти на людей злишся, це до доброго не доводить. I якщо ти хочеш, щоб другi люди, як i ти, з любов`ю ставилися до сво*х Запорожцiв, то подавай приклад, а не злуй.

Вибачай, що замiсть букв зiрочкою користуюся, бо моя клавiатура до Укра*нсько* мови не пристосована.

Краще давай сумiсно допоможемо людям, якi тiльки розпочинають кориснi справи.


_________________
Hyundai S Coupe 93 г. 1.5i, 12 V, 88л.с. G4EK, ECFI, ( ее имя - Зверюга)
Присобачиваю неприсобачиваемое
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
bomok58



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.12.2010
Повідомлення: 1173
Звідки: г. Полоцк, центр Европы
Моє авто: ЗАЗ 968М - для души

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 01:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Eminem писав(ла):

вот хочу узнать какой переходник для руля нужен)


Вот человек переходник продает, уж точно знает: http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=17524&highlight=


_________________
Hyundai S Coupe 93 г. 1.5i, 12 V, 88л.с. G4EK, ECFI, ( ее имя - Зверюга)
Присобачиваю неприсобачиваемое
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Stepan007



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2010
Повідомлення: 146
Звідки: Дон.обл
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 13:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


bomok58 писав(ла):
Roskо писав(ла):

переходиш на особистості? Вбив би тільки за гноблення України і за обвинувачення УОН-УПА в фашизмі та інших подібних анти-українських висловлюваннях! А так нах мені об когось руки марати!


Друже Roskо, ти сам заставля*ш переходити на особистостi, як ти сам виразився. Дуже добре що ти щирий патрiот Укра*ни, але не стань нацiонал- патрiотом, щость ти на людей злишся, це до доброго не доводить. I якщо ти хочеш, щоб другi люди, як i ти, з любов`ю ставилися до сво*х Запорожцiв, то подавай приклад, а не злуй.

Вибачай, що замiсть букв зiрочкою користуюся, бо моя клавiатура до Укра*нсько* мови не пристосована.

Краще давай сумiсно допоможемо людям, якi тiльки розпочинають кориснi справи.

+1000 Украинский язык ето пиздец!!!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Eminem



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.01.2011
Повідомлення: 34
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ 968M

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


bomok58 писав(ла):
Eminem писав(ла):

вот хочу узнать какой переходник для руля нужен)


Вот человек переходник продает, уж точно знает: http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=17524&highlight=


Большое спасибо ! Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Степан, ох и не прав ты парень в последней строке.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Stepan007



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2010
Повідомлення: 146
Звідки: Дон.обл
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Степан, ох и не прав ты парень в последней строке.

Я пишу своё личное мнение - для меня Украинский язык это х*ня!!!!!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Eminem



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.01.2011
Повідомлення: 34
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ 968M

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да какая разница какой язык!!
главное что понимаем друг друга)) Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Stepan007 писав(ла):
Barbarossa писав(ла):
Степан, ох и не прав ты парень в последней строке.

Я пишу своё личное мнение - для меня Украинский язык это х*ня!!!!!!!


Степан - ты мудак. Twisted Evil Это моё личное мнение.
Тебя забанить надо на всегда.


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...


Останній раз редагувалося: Hell-Racer (18 Січень 2011 15:22), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Turok



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.03.2010
Повідомлення: 654
Звідки: Запорожье
Моє авто: Заз968м.

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Stepan007 писав(ла):
+1000 Украинский язык ето пиздец!!!!!

пиздец ето твое второе имя Twisted Evil

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Stepan007



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2010
Повідомлення: 146
Звідки: Дон.обл
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Turok писав(ла):
Stepan007 писав(ла):
+1000 Украинский язык ето пиздец!!!!!

пиздец ето твое второе имя Twisted Evil

а твоё первое

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Stepan007



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2010
Повідомлення: 146
Звідки: Дон.обл
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer писав(ла):
Stepan007 писав(ла):
Barbarossa писав(ла):
Степан, ох и не прав ты парень в последней строке.

Я пишу своё личное мнение - для меня Украинский язык это х*ня!!!!!!!


Степан - ты мудак. Twisted Evil Это моё личное мнение.
Тебя забанить надо на всегда.

От мудака слышу -чмошник

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хелл +1. Ставлю как этнический русский и гражданин РФ.

_________________
Во имя МеМЗа конечно же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
bomok58



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.12.2010
Повідомлення: 1173
Звідки: г. Полоцк, центр Европы
Моє авто: ЗАЗ 968М - для души

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если Степан не украинец, то его отншение к украинскому языку как к ненужному, можно понять, мне тоже язык хинди без надобности, а вот неувавжительно относиться к языку - это братцы, критерий вашей внутренней культуры ( адресовано последнее не Степану, упаси боже мне на старости лет выяснять отношения), Говорят, что родной язык тот, на котором ты мыслишь, получается русский - родной мне, без малого 40 лет среди русскоязычных людей живу, а украинский - родной по родовым корням, по месту рождения и родина моя - Украина, хоть там уже более тридцати лет не живу, и другой родины не будет никогда.


Кто согласен с вышеизложенным, откликнитесь!

Прошу прощения за отступление от темы, но затронутый вопрос для многих из нас далеко не пустой звон.


_________________
Hyundai S Coupe 93 г. 1.5i, 12 V, 88л.с. G4EK, ECFI, ( ее имя - Зверюга)
Присобачиваю неприсобачиваемое
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наст.
Сторінка 1 з 8

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group