Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Малыш ЗАЗ 965 А 1968 г.в. (Klim)
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
maks-mt



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.07.2010
Повідомлення: 511
Звідки: Харьков,коротыч
Моє авто: ЗАЗ-965 Яшка,ЗАЗ-968А Ласточк

ПовідомленняДодано: 08 Лютий 2014 01:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


хз не знаю что там)когда у меня последний раз был я печко делал
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Klim



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2010
Повідомлення: 2043
Звідки: Харьков, Москва
Моє авто: ЗАЗ 965 А, Citroen C4, Автодом Fiat Ducato

ПовідомленняДодано: 13 Лютий 2014 11:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


XpoH писав(ла):
maks-mt писав(ла):
не понял что за борода под мафоном?хотя я майфуну не ставил Klim сам там чтото мего хитрое мутил


я якось вночі катався, то шось здалось що забагато там проводів під мафоном))


Это сигналка и выходы на аудио каналы

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
maks-mt



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.07.2010
Повідомлення: 511
Звідки: Харьков,коротыч
Моє авто: ЗАЗ-965 Яшка,ЗАЗ-968А Ласточк

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2014 01:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну меня твоя сигналка почемуто всегда напрягала обилием проодов))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 08 Березень 2014 02:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні розібрались з бензонасосом, який даремно перебрали, думали не качає. Як виявилось проблема була в негерметичності топливної, знешкодили, дали пару кругів, можливо завтра займемось центрифугою, бо шось походу трохи гонить масло.
Виліз ще один казус, думав ричаги гупають, виявилось що десь розкрутився і згубився болт який знизу на ричагу тримає стойку, вона просто висіла на гайці Laughing

Можливо хто в Києві має такий болт, на ричаг для аморта, з радістю забрав би Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Швепс



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2014
Повідомлення: 14
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965 А

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2014 21:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




Розібрали двіжку, щоб промити передню кришку. Виявили отаку штуку, машина не їздова, хто зможе допомогти викрутити обломаного болта, чи надати інструмент, відкликніться хто поряд. Живемо на КПІ. Знімаємо гараж, але нема світла. скоро будемо збирати, але без одного болта збирати смисла нема, масло підсирати буде.


Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2014 14:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тут сварка бы помогла. Без света плохо!
Если дури в руках много, могу дать ручную дрель. Керном накернить ямку, ровно по средние болта. Выстрелить и нарезать ремонтную резьбу.


_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Andy_Bady



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.02.2014
Повідомлення: 416
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ-968м

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2014 19:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Экстрактор нужен. Это такой "шуруп" с левой резьбой. В обломке засверливается отверстие, в него вкручивается экстрактор и все это вместе выкручивается.
Типа как вот (перва попавшаяся картинка)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2014 19:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну світло це не сама головна пробелма, при великій потребі організуємо, просто напряг з цим. Завтра в черговий раз зхожу до Вована, візьму що треба буде надіюсь. Якщо завтра не справимось будем просити когось допомогти.

А так як це горбатий то я вже знаю в кого проситимемо))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2014 19:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Andy_Bady писав(ла):
Экстрактор нужен. Это такой "шуруп" с левой резьбой. В обломке засверливается отверстие, в него вкручивается экстрактор и все это вместе выкручивается.
Типа как вот


У Вована здаєтсья вони якраз і є. пробелма зараз знайти дрель, і підігнати жуж до розетки((

Просто в нас не особо з ніструментом, і приходиться викручуватись з китайським набором)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2014 21:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Подякували Вовану який допоміг з інструментом, болт викрутили, нарізали різьбу.
Сьогодні поставили кришки на місце, лишилось купити проставку пластикову під бензонасос (може хто має лишню неподалік від індустріального моста, забрав би) поставити бензонасос і залити масло.

Скажіть де мона купити цю проставку і шо казати в магазині? вона від жигульме теж підходить чи суто на ЗАЗ?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2014 22:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Рынок Лепсе, скоростным трамваем пару остановок Wink Это на будущее Idea
Ебанитувую проставку завтра гляну Wink


_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 16:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


от жигуля не подходить.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 19:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


купили від москаля 412, по формі така ж, по отвору від штоку не підійшла, та й товщина інша.. жесть облазили купу магазів, дивилась на нас як на оленів.

тому далі шукаємо, може хтомає, підїхав би забрав би! а то вже хочеться дим пустити!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 23:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть какая фигня
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2014 20:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Купили проставку і масло, залили поставили бензонасос. Завівся з пів-тичка, але посрало масло з центрифуги, і полився бенз з-під насоса Sad

Центрифугу зняли і посадили на герметик і зажали нормально, а то минулого разу не було чим(
також посадили нормально бензонасос, на нормальні прокладки, лишили щоб герметик застиг, зранку будем крутити.

п.с. Мішань, дякую за проставку, але купили на місці. Якшошо заскочу за болтом.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2014 22:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


красавчики

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2014 13:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Завели малого хулігана, працює в нормі, масло не сре, бензин не тече. Все чітко, підсирає трохи лише з-під клапанних кришок.

Лишилось настроїти клапана, і так прийдеться знімати вісь на 3-4 циліндрах, масло піднімається в нормі, але до 4 баняка доходить в'яло, тому коли будем регулювати клапана відразу і прочистимо 4 баняк.
Чекаю можливості підїхати до Ромчика з Валерою. Заодно вкинемо нові прокладки під кришки і протянемо голови.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Швепс



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2014
Повідомлення: 14
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965 А

ПовідомленняДодано: 29 Березень 2014 17:43    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Вчера были у Ромы и бородатого Валеры на гаражах.
На улице светило солнышко и пели птички... Тихо работал завод Оболонь, производя пиво для того вечера...
За тот день для Малыша была сделана нифиговая работа - подтянули головки, отрегулировали клапана и зажигание. Машинка сразу почувствовала себя бодрее, стала набирать разгон резче, холостые работают четко. Двигатель чист - ничего не течет.
Высказываю огромную благодарность всем ребятам, крутившим жужика!

В планах - перебирать проводку, поставить выключатель на массу, заменить тормозные шланги... А то вот вчера ехали - на кочке так хлоп и включилась печка Shocked...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Швепс



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2014
Повідомлення: 14
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965 А

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2014 11:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Несколько фото

ХроН за кручением

необычной головкой

остатки старой сигналки, которая уже визуально пугала

и контакты на обогрев стекла



Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2014 11:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не ну міг би й калхоз з пласкогубцями, зломаною викруткою і тою непонятною головкою не викладати ))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Наст.
Сторінка 26 з 28

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group