Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Исчется мастер по "безфорточным окнам" на 968М
На сторінку Попер.  1, 2, 3
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерня
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Черноморец
Дохтор цЫлЮлькин


Статус: Offline
Зареєстрований: 08.07.2009
Повідомлення: 841
Звідки: Одесса
Моє авто: рига 30 мини

ПовідомленняДодано: 11 Квітень 2012 17:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


krasavjik2007 писав(ла):
Народ дайте пожалуйста нормальные размеры, или кто ими ещё занимается чтоб заказать??? Crying or Very sad

присоединяюсь к вопросу

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Racer88



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.11.2011
Повідомлення: 12
Звідки: Запорожье
Моє авто: Ваз 21103

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2012 00:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть возможность изготовить данные стекла ! Стоимость 250грн пара 4мм толщина каленка ! Но нужен шаблон !Если есть желающие звоните 0676302582 Юрий
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
drex



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2010
Повідомлення: 283
Звідки: Макеевка.
Моє авто: ЗАЗ 968м. 1981 г.

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2012 12:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ramzes писав(ла):
Получите


привет!! подскажите с какой машины стоит окантовка вокруг стекла переднего? подскажите по поводу установки, насколько трудоёмкий процесс, что менять надо???

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Черноморец
Дохтор цЫлЮлькин


Статус: Offline
Зареєстрований: 08.07.2009
Повідомлення: 841
Звідки: Одесса
Моє авто: рига 30 мини

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2012 13:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мне Ланс говорил шо окантовка-это фетры или кк их там с Таврии Славуты с задней двери

_________________
пох
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 14 Грудень 2013 01:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


є бажання купити безфорточні вікна з сталініту, хто продасть, або поможе в купівлі?

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерня Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group