Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ДЛЯ ВИДЕО ПРАЗДНОВАНИЯ 50 ЛЕТ
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Фото-відео розділ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2010 00:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Voytik писав(ла):
можу записати. в мене ті всі ролики вже є.


Поскільки "свіжих" відео про 50-річчя вже, мабуть, не буде пропоную переглянути відео про весілля Стиляг на "Запорожцях" організоване у Львові авто-фан-клубом "ЗАЗ-КОЗАК"

http://depositfiles.com/ru/files/cip4r27to

На жаль, наша пропозиція приїхати на Зліт до Запоріжжя в костюмах епохи радянських 60-70-их (часи випуску ЗАЗ-965 "Стиляги") була підтримана лише одним "піонером" з Москви Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2010 00:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так давайте на зліт вухастих організуємо Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2010 16:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


evgeny1 писав(ла):

На жаль, наша пропозиція приїхати на Зліт до Запоріжжя в костюмах епохи радянських 60-70-их (часи випуску ЗАЗ-965 "Стиляги") була підтримана лише одним "піонером" з Москви Sad


А каже девушки на розовом, были весьма стильны!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2010 00:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SAS писав(ла):
evgeny1 писав(ла):

На жаль, наша пропозиція приїхати на Зліт до Запоріжжя в костюмах епохи радянських 60-70-их (часи випуску ЗАЗ-965 "Стиляги") була підтримана лише одним "піонером" з Москви Sad


А каже девушки на розовом, были весьма стильны!


Було немало стильних автомобілів та їх власників, Мова про те, що ми пропонували провести та званий "Конкурс Елеганції" - костюмований конкурс симпатій (автомобіль плюс екіпаж). На місці виявилося, що практично всі проігнорували прохання. А дівчата на "Рожевій пантері" таки отримали свій приз "глядацьких симпатій" від львівського клубу "ЗАЗ-КОЗАК"...

Сподіваємося в Запоріжжі був не останній Зліт власників "Запорожців".

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2010 01:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я думаю все согласятся, что это было только начало )
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2010 12:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я ДУМАЛ НАД ПРИКИДОМ НА ХОРТИЦУ, НО НИЧЕГО СТИЛЬНОГО И ТОЛКОВОГО ПРИДУМАТЬ НЕ СМОГ. ЕСЛИ БЫ БЫЛА ВЕСНА ИЛИ ОСЕНЬ БЫЛО БЫ НАМНОГО ПРОЩЕ.
К ПРИМЕРУ, НАПЯЛИТЬ ВАРЁНКИ С КЕДАМИ ИЛИ ТРИКОТАЖНЫЕ ШТАНЫ С ВЫТЯНУТЫМИ КОЛЕНКАМИ И МАЙКУ ТИПА АДИДАС ИЗ ПОЛЬШИ Laughing.
НО ЛЕТО И ЖАРА ИЗ ПРИКИДОВ 80-Х ПОЗВОЛЯЛИ ОДЕТЬ ТОЛЬКО ЧЕРНЫЕ АРМЕЙСКИЕ ТРУСЫ АЛЯ СЕМЕЙКИ, НО Я ПОДУМАЛ, ЧТО ЭТО НЕ ГЛАМУРНО, ПОЭТОМУ ТРУСЫ СОВСЕМ СНЯЛ

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2010 13:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гламурный максс без трусов


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2010 21:20    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


а Витю-Зазмэна из Питерской банды никто не помнит ? хоть и не стиль 60-80х но однозначно в тему был прикид !

_________________
"Моя машина, например, ведёт себя как лежалый ганджубас - прёт, но хотелось бы получше" (с) John Warner
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2010 21:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Гламурный максс без трусов



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2010 21:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


С розовой махнаткой Laughing

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
@rtyom
Племенной Зазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 05.05.2006
Повідомлення: 2558
Звідки: Россия,Владимир

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2010 00:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


"Сообщения СМИ кажутся правдоподобными ровно до тех пор, пока не освещают что-то, с чем ты знаком из личного опыта." (c) не моё

_________________
Миру мир!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
_ded_



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.10.2009
Повідомлення: 59
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 15:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добавлю и я свое видео на 50лет
http://www.youtube.com/watch?v=Zc33_AUZE4A

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 16:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Порадовали воспоминания. Даже себя там увидел. Спасибо.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2011 20:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SIMON писав(ла):
Порадовали воспоминания. Даже себя там увидел. Спасибо.

И не раз Very Happy Вовка, ты наверное спецом постоянно перед камерой бегал?
Или серьезно после хорошей ночи не мог найти "свое пристанище" Very Happy
А воспоминания, ДА, КЛАССНЫЕ!!!


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2011 14:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это я бампер от "горбатого" покупать бегал Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
planne



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.07.2010
Повідомлення: 263
Звідки: Калужская область
Моє авто: 965,966,968,968М

ПовідомленняДодано: 23 Січень 2011 14:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пионер с Москвы это я)Никак не могу доделать видео с поездки,компьютер слабоват не тянет большие проекты.
Много сюжетов которые видел не отображают масштабов мероприятия,показывают первые 20 горбатиков и все,если бы я там не был то подумал что машин было совсем мало.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 23 Січень 2011 21:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вертолет просто не выдали нам Sad
А как же видео с колонной жужей на пути к заводу 7?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ramzes
духаст вичиславыч


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2009
Повідомлення: 3203
Звідки: г. Харьков 3 км. трасы Харьков-Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968М 1980 г.в., ЗАЗ 965 68 г.в. ИЖ 412,СЗД 1980 г.в кто тут инвалид?

ПовідомленняДодано: 05 Березень 2011 00:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


http://vkontakte.ru/video33162019_159200003

_________________
Номерок для связи 0636062051 Роман
Зазик это сила
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SIMON



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.02.2004
Повідомлення: 4955
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2011 18:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ramzes писав(ла):
http://vkontakte.ru/video33162019_159200003


ОПЯТЬ Evil or Very Mad Не пускают туда без регистрации...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Denispopov



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.02.2012
Повідомлення: 2
Звідки: Санкт-Петербург

ПовідомленняДодано: 02 Лютий 2012 18:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Был на слете в Евпатории..впечатлений через край. С удовольствием посмотрел бы видео!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Фото-відео розділ Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
Сторінка 4 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group