Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Де в Києві прокатують ЗАЗовські диски?
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 22 Квітень 2010 22:31    Заголовок повідомлення: Де в Києві прокатують ЗАЗовські диски? Відповісти з цитатою


Був сьогодні на трьох перевірених точках, ніде немає перехідника для фіксації ЗАЗовського диску на станку.
Можливо хтось знає де можливо прокатати диски?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Квітень 2010 22:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я знаю.на трассе киев-бровары,после поста,с той стороны как ехать в киев.там кажишь тип-топ сервис или что-то такое,зеленое,помню точно.только у них все делал,хорошие ребята.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Alex



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2007
Повідомлення: 1496
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 22 Квітень 2010 22:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


улица Дружковская. Это между нивками и берестейской с проспекта победы надо свернуть на право, если ехать в сторону центра.
Цены норм и делают вроде неплохо.


_________________
петросяны идут нах
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 23 Квітень 2010 01:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую, завтра перевірю Smile
Дружківська недалеко від мене.

ПЕРЕВІРЕНО !

Швидко і якісно з 11 дисків вибрали 7 найкращих і прокатали.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
BUg



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2005
Повідомлення: 1894
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 11 Тра 2010 21:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сколько денег обошлось?

_________________
.... ______ .... ЗАЗ 968 GTR
.. /_______ .. by LEKS
. (О. --=-- .О) . 1.2L 58hp 1977 - dead
. "Ш""""""Ш" . 80632586422
VW Transporter T2 electric
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 14 Тра 2010 22:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


7 дисків прокатали + 5 розбортували - 350 грн
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ferenets
ПетросянЪ


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2010
Повідомлення: 463
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 15 Тра 2010 21:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ребят, а сколько будет стоить отпескоструить и покрасить 5 дисков?))))

если есть у кого концы, где это делают, то может найдемся, )))) в долгу не останусь)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
GTMAD



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.01.2010
Повідомлення: 389
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 965А Yalta

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2010 10:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


З приводу фарбування дисків прочитай тут, http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=14750
Якщо влаштовує то звиртайся.
Піскоструй я робив тут (050) 624 69 90, вартість 50 грн диск

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ferenets
ПетросянЪ


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2010
Повідомлення: 463
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2010 18:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пасибки за информ)))) Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 17 Серпень 2010 12:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А кто знает где в киеве можно отбалансировать зазовские колеса, желательно на левом берегу или хотябы в северо восточной части киева.
Спасибо.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 17 Серпень 2010 13:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На Борщаговке знаю где, если не найдёшь на левом берегу, обращайся.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
didok



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.09.2011
Повідомлення: 102
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2012 09:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот меня все пугали что нету нигде переходника что бы отбалансировать. вчера пошел на шиномонтаж который ближе всего от моего дома, мне все отлично сделали. перекинул новую резину, прокатал диски, балансировку сделал. если кому интересно где находится могу обьяснить.

_________________
063 381 10 72
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2012 10:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Интересно, писать в личку? сколько денег за инфу? куда слать? Laughing Laughing Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
didok



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.09.2011
Повідомлення: 102
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2012 17:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


)) делал на троещине, на ул. милославская 25. там стоянка с зеленым забором и возле нее шиномонтажка. поменять резину на 1 колесе с балансировкой 35 грн. , прокат диска вроде бы 40 грн. вчера делал покатался потом на жужике , вроде все ок)

_________________
063 381 10 72
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2012 19:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А диск крепили на 3 отверстия или на все четыри?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
didok



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.09.2011
Повідомлення: 102
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 25 Лютий 2012 09:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


крепили на 4 отверстия. а почему на три должны крепить?? у него на диске куда он одевает мой диск куча отверстий и он подбирает...

_________________
063 381 10 72
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 05 Березень 2012 21:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


didok писав(ла):
крепили на 4 отверстия. а почему на три должны крепить?? у него на диске куда он одевает мой диск куча отверстий и он подбирает...


...мабуть є варіант встановлення на таврійський перехідник, там же три отвори... і якщо закріпити на три а не чотири отвори, то і балансування буде не вірне!


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
didok



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.09.2011
Повідомлення: 102
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 05 Березень 2012 21:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вообщем там все четко)

_________________
063 381 10 72
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2012 11:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nikolya_22 писав(ла):
didok писав(ла):
крепили на 4 отверстия. а почему на три должны крепить?? у него на диске куда он одевает мой диск куча отверстий и он подбирает...


...мабуть є варіант встановлення на таврійський перехідник, там же три отвори... і якщо закріпити на три а не чотири отвори, то і балансування буде не вірне!
полный бред. хочу посмотреть, как ты квадрат на треугольник закрепишь...

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2012 11:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тоже это хотел спросить Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group