Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
прицеп из запорожца
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2010 22:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
Тому покищо кидаю фотку ескізу [/img]http://vkontakte.ru/photo17690887_161181250#photo/17690887_165401355[img]
і з чого буде робитись [/img]http://vkontakte.ru/photo17690887_161181250#photo/17690887_135514506[img][/img]
дай прямую ссылку на фото, а не на страницу с фото!

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2010 23:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И как их смотреть?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ADVOKAT



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.04.2007
Повідомлення: 651


ПовідомленняДодано: 24 Тра 2010 23:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою





Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 24 Тра 2010 23:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


о, супер. такой прицеп гармоничен имхо.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2010 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Voytik писав(ла):
о, супер. такой прицеп гармоничен имхо.

Дякую! Почну втілювати цю ідею після сесії, тобто десь в липні, тоді і надам перші фото звіти...
P.S. Окрема вдячність Адвокату за виложені фото (форум плюється нехотів загружати навіть при правильних параметрах!)


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ADVOKAT



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.04.2007
Повідомлення: 651


ПовідомленняДодано: 25 Тра 2010 00:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот уже и на форум загруженные,
проблем никаких Smile


Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Черноморец
Дохтор цЫлЮлькин


Статус: Offline
Зареєстрований: 08.07.2009
Повідомлення: 841
Звідки: Одесса
Моє авто: рига 30 мини

ПовідомленняДодано: 25 Тра 2010 09:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


неплоха идея, вместо морды поставить двери-смотрится прикольно))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 25 Тра 2010 10:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Двери лучше сзади, для негабарита, передняя часть прицера должна быть герметична, иначе в дождливую погоду вся грязь и вода из под авто будет в прицепе.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 25 Тра 2010 11:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
Двери лучше сзади, для негабарита, передняя часть прицера должна быть герметична, иначе в дождливую погоду вся грязь и вода из под авто будет в прицепе.

Ззаду невийде, а там просто потрібно поставити хороший ущільнювач, або навіть стійку поміж ними!
Є така ідея зробити там 4 двері, 2 норм. і 2 там де ватерлінія, в середині рівну підлогу, а під підлогою зробити відділ для інструментів.... Потім виложу малюнок в розріз!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
@rtyom
Племенной Зазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 05.05.2006
Повідомлення: 2558
Звідки: Россия,Владимир

ПовідомленняДодано: 22 Червень 2010 16:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




_________________
Миру мир!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 22 Червень 2010 18:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Окаприцеп Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
mutt



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.12.2008
Повідомлення: 368
Звідки: Беларусь,Минск
Моє авто: ЗАЗ968М/ЗАЗ966В/РаФ2203/VW GOLF II 1.6D-продан,бля

ПовідомленняДодано: 21 Липень 2010 16:32    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


А по мне оба варианта гуд) , но с мордой больше симпатизирует, как-то более живо выглядит нежели если бы было тупо стеной заварено (я о белой м-ке)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Черноморец
Дохтор цЫлЮлькин


Статус: Offline
Зареєстрований: 08.07.2009
Повідомлення: 841
Звідки: Одесса
Моє авто: рига 30 мини

ПовідомленняДодано: 21 Липень 2010 20:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пообщавшись с создателем прицепа-горби на слете пришел к решению делать из родного, мне подсказали как надо делать, так что думаю в скорем времени сбацаю Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Sashasalo



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2010
Повідомлення: 712
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2010 16:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А я бы хотел вот такое себе сделать. НЕ ФОТОШОП


_________________
+7 916 971 0245
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2010 18:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Черноморец писав(ла):
пообщавшись с создателем прицепа-горби на слете пришел к решению делать из родного, мне подсказали как надо делать, так что думаю в скорем времени сбацаю Wink2

А непідкажеш хто його створив???
Або киньте хтось його тел.


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Черноморец
Дохтор цЫлЮлькин


Статус: Offline
Зареєстрований: 08.07.2009
Повідомлення: 841
Звідки: Одесса
Моє авто: рига 30 мини

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2010 21:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
Черноморец писав(ла):
пообщавшись с создателем прицепа-горби на слете пришел к решению делать из родного, мне подсказали как надо делать, так что думаю в скорем времени сбацаю Wink2

А непідкажеш хто його створив???
Або киньте хтось його тел.


так с вашего ж клуба ЗАЗ-Козак, запамятовал как зовут мадам божью-коровку,-её механик, мужичок с бородой (имя тож не запомнил) они еше сделали горби-пикап-он мне и объяснил как и что вырезать и сварить Smile
завтра-послезавтра схематично выложу-все рально оказывается просто и надежно!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2010 22:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Черноморец писав(ла):
Roskо писав(ла):
Черноморец писав(ла):
пообщавшись с создателем прицепа-горби на слете пришел к решению делать из родного, мне подсказали как надо делать, так что думаю в скорем времени сбацаю Wink2

А непідкажеш хто його створив???
Або киньте хтось його тел.


так с вашего ж клуба ЗАЗ-Козак, запамятовал как зовут мадам божью-коровку,-её механик, мужичок с бородой (имя тож не запомнил) они еше сделали горби-пикап-он мне и объяснил как и что вырезать и сварить Smile
завтра-послезавтра схематично выложу-все рально оказывается просто и надежно!


Дякую за інфу!!!!!!!
А я з WESTZAZCLUBу!!!!!!!!!!!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 02 Вересень 2010 23:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ДАвай схему! Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Черноморец
Дохтор цЫлЮлькин


Статус: Offline
Зареєстрований: 08.07.2009
Повідомлення: 841
Звідки: Одесса
Моє авто: рига 30 мини

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2010 09:39    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Да простит меня Белый жужик, но я буду рисовать на его фоте, бо стоковых с профиль н нашел на компе.
Так вот красная линия-место разреза, как видим, вырезается морда с частями крыльев и на задних крыльях вырезаются такие же по размеру части, потом просто свариваем их и вуаля! прицеп готов, с 2-мя отделениями а ходовая в цуелости задняя осталась, можно даже двиг с коробкой там кинуть и запчастями запихать- запасной двиг с коробкой-шик! Laughing
а в передней части можно устроить спальное место на 2-х человек-не надо палатку)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Черноморец
Дохтор цЫлЮлькин


Статус: Offline
Зареєстрований: 08.07.2009
Повідомлення: 841
Звідки: Одесса
Моє авто: рига 30 мини

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2010 09:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


извините за ламерски фотошоп- получится как-то так


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наст.
Сторінка 4 з 8

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group