Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
все про заз

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
василь зі бродів ,(львів)
Гість







ПовідомленняДодано: 26 Тра 2004 16:11    Заголовок повідомлення: все про заз Відповісти з цитатою


Rolling Eyes поможи мені перчик я хочу перестановити двигун , від заз 968 м, куди нести документи , що робити , бо трохи не подобається , сила рідного двигуна, хочеться трохи більшого, і ще одне , ти часом не знаєш , адресу , нашого львівского клубу, (заз козак)бо я туди хочу всупити, але не знаю адреси, поможи чим можеш моє мило vasil_p@bk.ru
Повернутися до початку
василь зі бродів ,(львів)
Гість







ПовідомленняДодано: 26 Тра 2004 16:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я тут ходжу під ніком derec
Повернутися до початку
h@voc
Основатель Клуба
Основатель Клуба


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 2152
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2004 16:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спробуй передзвонити Iринi Денiс, вона з клубу "ЗАЗ-Козак" та думаю, що вона допоможе: 8-067-7387041 або 8-050-5884404.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
василь зі бродів ,(львів)
Гість







ПовідомленняДодано: 26 Тра 2004 16:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дякую всім
Повернутися до початку
derec



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2003
Повідомлення: 12
Звідки: м.Броди Львів обл

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2004 16:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


замів один прикол ,коли їдуть всі оглядаться чому Laughing Laughing , це , так швидко пришлю вам фото своє і зюзера,
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
h@voc
Основатель Клуба
Основатель Клуба


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 2152
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2004 16:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


давай Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
derec



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2003
Повідомлення: 12
Звідки: м.Броди Львів обл

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2004 16:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вже не величка стопка є від і до , оце собі подарунок до дня народження зробив, нарешті відреставрував його , але ти адреси не знаш , бо я свій стартік продав і тепер ,без мобіли, (буде за тиждень-два), бо хочу поставити собі галогенки (аж 4), ти не знаєш , наш генератор видержить,
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
h@voc
Основатель Клуба
Основатель Клуба


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 2152
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2004 12:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


адреси не знаю, також не знаю домашнього телефона Iрини.

може тут щось е : http://www.lviv.ua/zazkozak/



а подарунок - гарний

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
derec



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2003
Повідомлення: 12
Звідки: м.Броди Львів обл

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2004 09:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та ні я на цьому сайті був , і писав їм , але відповіді не дочекався , так що не знаю адреси клубу заз козак у львові , так що надія на вас , а так хочеться до вас приєднатися , бо сам , коли щось поламається , не справлю, і знову надія на вас мої щирі друзі по улюбленному авто, як же хочеться , до вас приїхати познайомитися , і до речі відпразнувати своє всуплення
до вашого клубу , так що чекаю ваші відгуки , на мило або vasil_p@bk.ru або vasul_p@ua.fm

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hunter
Гість







ПовідомленняДодано: 30 Тра 2004 17:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У Львові є такий Кравс Евген він в клубі тел.80322228873,
мило kraws@ipm.lviv.ua

Повернутися до початку
derec



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2003
Повідомлення: 12
Звідки: м.Броди Львів обл

ПовідомленняДодано: 09 Червень 2004 15:02    Заголовок повідомлення: все про заз Відповісти з цитатою


ну щож я завтра після завта буду мати мобілу , от і вам всім перезвоню, до речі ніхто не знає як правильно поставити , ( зеркальну тоніровку) , що для цього треба правильно зробити, чим обробити скло,, а то зелений ще не знаю як це , робити , а тоніровка є Rolling Eyes

_________________
завжди з вами назавжди
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 09 Червень 2004 16:48    Заголовок повідомлення: Re: все про заз Відповісти з цитатою


derec писав(ла):
...до речі ніхто не знає як правильно поставити зеркальну тоніровку...?
Есть мнение, что зеркальная запрещена. Советую точно узнать.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 10 Червень 2004 08:45    Заголовок повідомлення: Re: все про заз Відповісти з цитатою


derec писав(ла):
ну щож я завтра після завта буду мати мобілу , от і вам всім перезвоню, до речі ніхто не знає як правильно поставити , ( зеркальну тоніровку) , що для цього треба правильно зробити, чим обробити скло,, а то зелений ще не знаю як це , робити , а тоніровка є Rolling Eyes
derec, раджу тобі не робити дзеркальне тонування. По-перше, це дуже ускладнює керування машиною, особливо в похмуру погоду та ввечері. У мене у кума на М-412 було дзеркальне, коли купив його, то через пів року зняв, бо так і не зміг звикнути. По-друге, згоден з Напалмом, будуть проблеми при проходженні техогляду.

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
derec



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2003
Повідомлення: 12
Звідки: м.Броди Львів обл

ПовідомленняДодано: 10 Червень 2004 15:00    Заголовок повідомлення: Олег Відповісти з цитатою


і які , це ти про проходження технічки, так , та там тільки штраф , і до речі , я тільки хочу встановити на задні бокові , і заднє скло, і не вбачаю що за це будуть штрафувати. коли я вас можу застати в чаті, щоб так поговорити порішгати проблеми ,коли чекаю відповідь Rolling Eyes

_________________
завжди з вами назавжди
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
derec



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2003
Повідомлення: 12
Звідки: м.Броди Львів обл

ПовідомленняДодано: 10 Червень 2004 15:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


олег і які він мав проблеми , розкажи ,бо я як , 2 місяці тому , купив свій заз , і тепер поволі тюнінгую його, наш сайт записав на свій комп,, і одна надія на вас , бо сам я то майбутній менеджер - і інструмент , майбутній , це комп і телефон, так що надія на вас

_________________
завжди з вами назавжди
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 10 Червень 2004 15:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


По поводу зеркальной тонировки обсуждалось начиная отсюда: http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=1039#10321
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 10 Червень 2004 16:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


derec писав(ла):
і які він мав проблеми
Справа в тому, що дзеркальне тонування дуже затемнює скло. В результаті пагано видно, що робиться ззаду та по боках особливо ввечері та в похмуру погоду. Мій кум таким чином двічи ледь не потрапив до аварії Crying or Very sad

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
derec



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2003
Повідомлення: 12
Звідки: м.Броди Львів обл

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2004 21:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


чекай у мене в батькає ваз 2107 і у нього є ще досі зеркальна тоніровка , і я коли їзжу на вазі я ще ні разу , не мав проблем, так в темну пору це ( - мінус) зеркальної тоніровки, а так все супер , але ти мені не сказав які будуть проблеми з зеркальною тоніровкою при ТО , які ще раз питаю, бо не знаю а в даі їхати не охота питатись, і коли можна вас застати в чаті нашому чекаю відповідь по чату на мило і аську

_________________
завжди з вами назавжди
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group