Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Обмежувач оборотів на запалення
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ENERGI



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2008
Повідомлення: 19


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 00:56    Заголовок повідомлення: Обмежувач оборотів на запалення Відповісти з цитатою


Потрібно схему для обмежувача оборотів..
Задум такий:
Обмежувач має спрацьовувати на 3000-4000 тис об.. при цьому мотор має видавати певний звук " відсічки"..
Буду радий почути ваші варіанти..
Вибачайте якщо тема вже була..

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 09:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Друг! А прості рішення допускаються? Та й, здається, треба комутатор запалювання ставити полюбому, щоб вiдсiкатор увіткнути. Что-то не дуже зрозуміло, навіщо це все треба.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
–=ZaZik=–



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.08.2009
Повідомлення: 154
Звідки: Харьковская обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 10:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А почему именно ограничитель на зажигание? Допустим у меня стоит карб К-133 и там есть ограничительный винт на открытие дроссельной заслонки, вот ним и можно ограничить обороты если не нужно больше 4000 крутить двиг, только тахометр нужен для первоначальной установки.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
ENERGI



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2008
Повідомлення: 19


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 16:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Розумієте потрібен звук відсічки, шоб некрутити мотор до 6000, а на 3000-4000 він спрацьовував...
на контактному запаленні можна зробити, потрібно лічильник, який буде рахувати імпульси і виключати реле яке буде йти на катушку при оборотах більше 3000...
Потрібно схему...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 16:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ENERGI писав(ла):
на 3000-4000 він спрацьовував...

це я зрозумiв, а от це -
ENERGI писав(ла):
Потрібно схему...

ты сам зробишь по схеме?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ENERGI



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2008
Повідомлення: 19


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 17:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так я зпаяю цю схему...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 17:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ENERGI писав(ла):
Так я зпаяю цю схему...

Понял! Уже начал схемку сочинять - готовой у меня нет.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
HEBMEH9uMblu



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2008
Повідомлення: 751
Звідки: столица космоса Кривой Рог
Моє авто: alfa romeo 33, mazda6,BMW525

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 17:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я тоже когда-то думал себе сделать. Суть в том - поставить тахометр с индикатором (такие продаются везде), датчик выставляется на определенные обороты, при их достижении он (индикатор) загорается/мигает. От него запитать релюшку, которую подключить к катушке зажигания.

_________________
бывший дезертир, скоро вернусь в ЗАЗо семью! Smile


Останній раз редагувалося: HEBMEH9uMblu (18 Січень 2010 18:01), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ENERGI



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2008
Повідомлення: 19


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 17:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Буду дуже вдячний!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 18:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


HEBMEH9uMblu писав(ла):
я тоже когда-то думал себе сделать. Суть в том - поставить тахометр с индикатором (такие продаются везде), датчик выставляется на определенные обороты, при их достижении он (индикатор) загорается/мигает. От него запитать релюшку, которую подключить к катушке зажигания.

А это идея! А у меня чего-то сложно выходит: на входе коммутатора стоит микрашка - логика и отсекает импульсы короче импульсов для оборотов Х . А тут можно хоть на стрелку Smile контакт присобачить Smile
Воот...

ENERGI писав(ла):
Буду дуже вдячний!!!

Будь вдячний Невменяемому за идею!
P.S.: А свою идею я пока прорабатываю Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
HEBMEH9uMblu



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2008
Повідомлення: 751
Звідки: столица космоса Кривой Рог
Моє авто: alfa romeo 33, mazda6,BMW525

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 18:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я кстати забыл дописать, что ограничение можно выставлять! На тахометре есть регулировка вспыхивания лампы.
Но вот одно пока не ясно, как поведет себя двигатель при достижении определенных оборотов, когда катушка будет отключатся.


_________________
бывший дезертир, скоро вернусь в ЗАЗо семью! Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 18:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А просто напросто буде закидувати свічки і викидувати суміш в глушник, а потім зявляється іскра, іде гарячий потік газів і в глушаку відбувається БА-БАХ !!! Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 19:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):
А просто напросто буде закидувати свічки і викидувати суміш в глушник, а потім зявляється іскра, іде гарячий потік газів і в глушаку відбувається БА-БАХ !!! Laughing

Вот потому я пока и прорабатываю эту темку - чтобы без косяков було...
Идейка номер два:
Поюзать октан - корректор для убавления УОЗ на оборотах Х
Так сделано на многих серийных аппаратах. Когда оборотов акуенно много - УОЗ падает до нуля, то есть задержка максимальна, и приёмистость резко падает - мотор не тягнет - машина "не едед"...
ГазЪ отпустилЪ - обороты упали - машина попёрла аки зверь...
Надо проработать это дело...



Останній раз редагувалося: John Warner (18 Січень 2010 19:28), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 19:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ви мені скажіть шо вам дає вимкнення запалення на 3000 об?...як по мені тіки аварійність на дорозі... Rolling Eyes
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
pau62



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.06.2008
Повідомлення: 996
Звідки: Рязань

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 19:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата:
Так сделано на многих серийных аппаратах. Когда оборотов акуенно много - УОЗ падает до нуля, то есть задержка максимальна, и приёмистость резко падает - мотор не тягнет - машина "не едед"...
ГазЪ отпустилЪ - обороты упали - машина попёрла аки зверь...


ога, поперла, если клапана у нее не сгорели то позднего зажигания на максимальной мощности.

Это на каких же иномарках такие геройские методы применяются, стесняюсь спросить?


_________________
VW Golf2 GTI 1991
ЗАЗ-968А 1977
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 19:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K писав(ла):
ви мені скажіть шо вам дає вимкнення запалення на 3000 об?

Вот и мне интересно...
Но человеку же нужно зачем-то Laughing
Vadim_K писав(ла):
...як по мені тіки аварійність на дорозі... Rolling Eyes

тоже вариант Laughing
pau62 писав(ла):
ога, поперла, если клапана у нее не сгорели то позднего зажигания на максимальной мощности. Это на каких же иномарках такие геройские методы применяются, стесняюсь спросить?

Точно сейчас не скажу, Embarassed но видел это шайзе...
Я что, ошибся? Дык скажи, где...



Останній раз редагувалося: John Warner (18 Січень 2010 20:06), всього редагувалося 2 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
pau62



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.06.2008
Повідомлення: 996
Звідки: Рязань

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 19:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мож ты и не ошибся, тока странно это. Топливо бывает перекрывают, зажигание - тоже, но чтоб позднить зажигание - первый раз слышу, ибо это верный способ сжечь клапана.

Если эажигание не вырубать полностью, а рубить скажем каждый 3-й импульс- мощность упадет, а смесь на высоких оборотах в выпуске вряд ли загорится - она сильно разбавлена выхлопом будет.

вообще для заз-двига ограничение оборотов как бы корове седло.


_________________
VW Golf2 GTI 1991
ЗАЗ-968А 1977
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
HEBMEH9uMblu



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2008
Повідомлення: 751
Звідки: столица космоса Кривой Рог
Моє авто: alfa romeo 33, mazda6,BMW525

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 20:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вот посидел, подумал и понял, почему я тогда закинул эту идею. На жужике отсечка нафик ненужна, достаточно вспышки светодиода на тахометре, что б принять меры для снижения оборотов. Нужен понт - ищи, дерзай.

_________________
бывший дезертир, скоро вернусь в ЗАЗо семью! Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 20:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Почитал я темку эту, всё в ней вернулось к тому, с чего началось...
Сносите её нафиг...
А лучше - в шедеврынах!
P.S.: Блиа, надо было сразу оборжать это дело, а мне интересно стало...
Вперёд мне наука будет, блин...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolab



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.11.2004
Повідомлення: 1162
Звідки: Гродно, РБ. Москва, РФ.
Моє авто: ЗАЗ 968М (Был), Audi 80 B4 (Была), Golf4 (Был)

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2010 20:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ENERGI писав(ла):
Розумієте потрібен звук відсічки, шоб некрутити мотор до 6000, а на 3000-4000 він спрацьовував...
на контактному запаленні можна зробити, потрібно лічильник, який буде рахувати імпульси і виключати реле яке буде йти на катушку при оборотах більше 3000...
Потрібно схему...
и что это получится....
ситуация 1- нажали дсотигили-отпустили:
отключило реле катушку при достижении 4000 обороты падают и начинаются выстрелы в глушак от не сгоревшего топлива во время отключения.
Другая ситуация газ нажат постоянно: достигли обороты 4000, газ нажат, зажигание отключилось потом включилось при падении оборотов и затем опять отключилось и так постоянно..опять же с такими пропусками в зажигании стрельба обеспечена.
Меня интересует глубинный смысл этой затеи, что даёш машину другим и боишся что тебе мотор перекрутят....?


_________________
968мммммммжжжжждрдрдрдр-пп-пых-трытттт-тыроп-тыроп--пах .........и тишина
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
Сторінка 1 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group