Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Рестайлинг Олега (ЗАЗ-965)
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 16 Січень 2018 17:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Панелька жопки))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 16 Січень 2018 20:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


мораль: надо делать полуоси с шлицевыми компенсаторами длины, чтобы машина могла ехать даже с отвалившимся моторомSmile

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2018 09:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


І де такі є?

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2018 20:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


только самопал, только хардкор Very Happy

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2018 23:13    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


странно, я как поставил в 14 году эту кпп и шрусы 08, так и не лазил туда. наружные шрусы шариковые, внутренние триподные. и те и те 2109. может что то с длиной не то ? я то наездил всяко больше на них. или положение кпп в кузове неверное ? Карпатские проставки однозначно вред!!! они нарушают и так дурацкую геометрию 965 подвески.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 22 Січень 2018 19:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та не в том дело, Миша. Просто я когда переваривал кронштейн 40-ый, чтобы не резать опять под патрубки, выходящие из двигателя, пришлось левую сторону двига опустить на 2 см. Соответственно КПП болше, чем на 1 см сместилась по нижней части вправо. Вот и получилось, что внутренний шрус на грани выпадания. В субботу поставил под подушку проставку и все выровнял. Теперь все гуд!


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2018 16:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Поставил допрадиатор охлаждения







И наконец сделал замок капота







_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Николка
Гість







ПовідомленняДодано: 23 Березень 2018 17:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


То есть капот при желании можно открыть с улицы Very Happy
Повернутися до початку
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2018 22:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Николка писав(ла):
То есть капот при желании можно открыть с улицы Very Happy

Тсс, не пали, я там даже петельку специальную повесил ))


_________________
"Моя машина, например, ведёт себя как лежалый ганджубас - прёт, но хотелось бы получше" (с) John Warner
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2018 12:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


від чого радік? став акуратненько
а є фото спереду? в очі не кидається?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2018 14:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


965mmx писав(ла):
Николка писав(ла):
То есть капот при желании можно открыть с улицы Very Happy

Тсс, не пали, я там даже петельку специальную повесил ))

Да можно. Учитывая, что больше 10 лет вообще не было замка, то это у меня прогресс!


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2018 16:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):
від чого радік? став акуратненько
а є фото спереду? в очі не кидається?

Радіатор печки від Camry 30. Фотки спереду на вулиці немає. Зроблю, викладу. Хоча думаю, що проблем не буде. Вован з минулого сезону їздить з радіатором УАЗ печки і все норм. А той більше за мій


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2018 16:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ідемо далі. Почав займатися безпекою.
1. Зробив ручнік. Ричаг ручніка від чогось, тросики - Шевроле авео. В тунелі зробив кронштейн для кріплення ричага


і проклав троса




_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2018 16:58    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


2. Встановив паски безпеки. Самі паски від тієї самої Тойоти Старлет (вічний донор. Паски пролежали в гаражи більше 15 років)
Для кріплення механізму зробив 2 кронштейни







Для кріплення паску в стійці використано пластини 10х20мм. В пластинах свердлимо та нарізаємо різьбу М11х1,25 та для фіксації М6





Свердлимо отвори в стійці і заводимо туди пластини







І ставимо пасок





_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2018 19:58    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Годно!
Завжди приємно читати цей бортовик - змістовно, детально і доробки самі по собі цікаві та актуальні!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2018 22:23    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Підтримую, паски дуже гарно вийшли
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 07 Червень 2018 08:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую Wink

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Alex Macklein



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2010
Повідомлення: 89
Звідки: Киевская обл. Васильков
Моє авто: ZAZ-965

ПовідомленняДодано: 07 Червень 2018 11:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Як вставлялись закладні пластини там де немає отвору під світильник салону ?)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 07 Червень 2018 15:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зверху і знизу стійка не глуха. Чіпляв на проволочку і зверху опускав до рівня отворів. Потім фіксував болтиком на 6. Знизу проволочку проштовхував вниз до порогу, чіпляв пластину і підтягував до отвору.
Ще забув сказати: в такому положенні верхнє кріплення виявилось високуватим і пасок не зручно доходив до шиї. Тому приблизно на 7-8 см пересверлював і закріпив нижче.


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
pashazaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2005
Повідомлення: 509
Звідки: Гродно, РБ
Моє авто: ЗАЗ-968А-VW/Audi, Renault-Clio RS 172

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2018 23:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И резьбу специальную дюймовую нарезал для болтов ремней?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Наст.
Сторінка 20 з 23

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group