Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Рестайлинг Олега (ЗАЗ-965)
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2017 15:16    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Последняя фотка тру! Остальное ужас. Имхо.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2017 16:36    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


честно говоря вот это фото меня ввергло в ужас....


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2017 00:22    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Олег, по больше технических отчетов, это очень интересно! И никого не слушать Smile

_________________
Руки не для скуки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2017 09:09    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Мені, честно кажучи, фрази типу ужас и т.і. не цікавлять. Є конкретні зауваження та пропозиції, говоріть, а емоції свої запхайте туди, де їм місце. Я цю інформацію виклав для тих, кому вона, можливо, буде корисною. Я ставив за мету зробити конструкцію, яку можна використовувати за необхідності при подоланні перешкод де треба збільшити кліренс. І відписався тільки після реальних випробувань в горах.

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 11:21    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Туда бы полнотелую проставку или пластину, болты погнет
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 12:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Це зроблю при встановленні на наступні Карпати. Правда там вварена повноцінна труба з стінкою 2,5мм, але підсилити треба. Конструкція ж зйомна, вставлюється за необхідності. Коли зібрав, сам побачив, що треба підсилити.

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 12:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не, проставка лучше трубы, у трубы жесткость на изгиб небольшая
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 12:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А болт с эксцентриком со временем не уезжает, каждые n-км регулировать ненадо?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Николка
Гість







ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 13:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А можно вот так немного доработать?
На нижнем кронштейне хотя бы из полосы листовой стали 3 мм сделать, завязаться между болтами.
А сверху где лонжерон, красным отверстия под болты/закладные.
Красным перпендикулярная плоскость лонжерону,
Синим, параллельная, верхняя, зелёным ещё одна косынка связывающая верхнюю и нижнюю часть. Можно ограничиться и созданием красной плоскости, но обязательно зафиксировать парой болтов.


Повернутися до початку
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 13:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кронштейн підсилимо. Ексцентрик тримає. Взагалі задоволений, що він є. Після регулювання сходження задніх коліс машина тримає дорогу набагато краще

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3155
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 01 Жовтень 2017 10:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Николка ты все усложняешь. На мой взгляд, достаточно из полосы вварить перемычки по периметру труб, создав подобие призмы-- просто и надежно.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Николка
Гість







ПовідомленняДодано: 02 Жовтень 2017 10:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa А так даже проще Smile
Повернутися до початку
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3155
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 08 Жовтень 2017 00:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


спорить не стану, однако не вижу простоты, тебе надо шесть элементов (а нарисовал ты их кстати пять) вваривать крест накрест. проще три широких полосы в проемах болтов. Я бы себе именно так и сделал. Вот ты сварщик ацкий и должен знать, что прямые элементы всегда проще и быстрее изготавливать нежели косые под углом, времени в три раза больше уйдет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 10 Жовтень 2017 11:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А в рамах и силовых элементах кузова вертикальные швы запрещены.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3155
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 14 Жовтень 2017 08:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это не рама и не силовой элемент кузова.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2018 18:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Закінчилась сплячка після Карпат Smile Було виявлено, що двигун нахилився на праву сторону. Діагноз встановлено:

Не витримало коромисло

Щоб не вирізати під патрубки, враховуючи пораду Войтика, вирішив ставити від 968. Для тих, кому цікаво, для установки на Горбік коромисло 968-ого треба вкоротити на 70мм

Тепер воно виглядає так
[/img]


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2018 19:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ще б трохи - і згубив би мотора)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 16 Січень 2018 13:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да, блин. Не найкраща могла бути ситуація Sad Врятувало те, що коли мотор трохи нахилився, правий шрус почав трохи постукував при поворотах і прискореннях. Я вирішив біля гаражів прислухатись і пару раз різко натиснув на газ. В результаті шрус вискочив з корпуса. Тоді вже був поставлений кінцевий діагноз.
Як би це трапилось десь на трасі, наслідки могли би бути піпєц! На швидкості ламає коромисло, двигун з коробасом падає і тягнеться на передньому кронштейні. Зварка кронштейна не витримує і вся ця маса випадає, вириває задню балку і .....


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 16 Січень 2018 13:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Заднюю балку? Может крышку?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 16 Січень 2018 15:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 писав(ла):
Заднюю балку? Может крышку?

Сорі, по мануалу називається "Панель задка" Laughing


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Наст.
Сторінка 19 з 23

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group