Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сколько ещё среди нас 965х ?!

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Крізь міста й країни
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
amor



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 77
Звідки: г.Кривой Рог
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2009 00:08    Заголовок повідомлення: Сколько ещё среди нас 965х ?! Відповісти з цитатою


Выпустили ЗАЗ-965х около 350 тысяч"снарядов" Интересно,сколько ещё бегающих !?(можно примерно) Желательно чтобы отозвались как можно больше городов и селыщ Wink

Кривой РОГ : я насчитал 7-8 аппаратов Embarassed на 750 тысяч жителей!



Останній раз редагувалося: amor (29 Грудень 2009 00:25), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора
@rtyom
Племенной Зазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 05.05.2006
Повідомлення: 2558
Звідки: Россия,Владимир

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2009 10:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В среднем я уловил такую тенденцию, что в каждом более-менее крупном городе горбатых на ходу от 3 до 10 штук примерно. А еще могу по приколу выложить количество зарегенных запорожцев во Владлимирской области и г. Владимире.
Вот:
аз-965=581

заз-965а=65

заз-965аб=6

966=629

968=3106

968-005=1

968а=299

968аб2=115

968аб4=5

968аэ=84

968б=140

968б2=261

968г=2

968м=445

968м-005=20

968мб=7

968мг=155

968мд=4

968мр5

968мт6

969=34

969в=3

Итого по Владимирской области=5973


_________________
Миру мир!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Ramzes
духаст вичиславыч


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2009
Повідомлення: 3203
Звідки: г. Харьков 3 км. трасы Харьков-Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968М 1980 г.в., ЗАЗ 965 68 г.в. ИЖ 412,СЗД 1980 г.в кто тут инвалид?

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2009 20:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А чет за модификация 968мт.Просто интерезно хтонить знает.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 31 Грудень 2009 23:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ramzes писав(ла):
А чет за модификация 968мт.Просто интерезно хтонить знает.

Мопэд тяжолый Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 04 Січень 2010 13:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У Львові кількість ЗАЗ-965 постійно збільшується. Щороку ми "ставимо на колеса" кілька нових екземплярів. Перевагу надаємо оригіналам, але й тюнінговані моделі із задоволенням приймаємо в клуб. В акціях клубу беруть участь понад два десятка "Горбатих Запорожців"
www.zazkozak.com

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
@rtyom
Племенной Зазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 05.05.2006
Повідомлення: 2558
Звідки: Россия,Владимир

ПовідомленняДодано: 07 Січень 2010 10:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ramzes писав(ла):
А чет за модификация 968мт.Просто интерезно хтонить знает.


Это надо спросить у наших гаишников. Они вообще великие фантазеры) У меня даже както в багажнике двигатель пытались искать)


_________________
Миру мир!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Pistolet



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2006
Повідомлення: 1067
Звідки: Россия, СПб, Гражданка
Моє авто: ЗАЗ-965Б'1969, М-407'1963

ПовідомленняДодано: 10 Січень 2010 20:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я лично в Петербурге знаю о существовании порядка 20-ти Горбиков, которые могут или теоретически смогут передвигаться по дорогам.

_________________
Пусть улыбнётся едущий за мной!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanya27



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2009
Повідомлення: 481
Звідки: россия.хабаровск
Моє авто: заз965а

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2010 14:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У нас по базе гибдд только у меня 965,еще несколько в рэтро клубе и еще один видел прошлым летом но видать он в утиле Shocked
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Павел Долгачев



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2004
Повідомлення: 308
Звідки: Калининград

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2010 22:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В российском Калининграде (и области) мне известны около полутора десятка "горбатых", из них шесть точно на ходу.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2010 18:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У нас информация о том, что Калининградские "Жужики" приедут в Украину на празднование 50-летия колоной вместе с Литовским "ZAZklubasom" . Возможно, всесте через Польшу поедет и Санкт-петербургская "ЗАЗ-Банда" (Во Львове сбор 9-10 июля 2010) дальше дорога в Запорожье и на море...


Останній раз редагувалося: Evgeny (08 Лютий 2010 15:48), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Павел Долгачев



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2004
Повідомлення: 308
Звідки: Калининград

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2010 23:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Упс... Обычно я в курсе ВСЕХ мероприятий по теме ретро с участием калининградцев. Откуда такая инфа? Познакомьте с литовским ЗАЗклубасом, пожалуйста!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2010 00:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цього року влітку 8 автомобілів львівського клубу "ЗАЗ-КОЗАК" на запрошення росіян з клубу "ЗАЗ-БАНДА" побувала в Санкт-Петербурзі.

По дорозі ми відвідали дружні клуби у Польщі, Литві, Естонії. Інформація на www.zazkozak.com у розділі Новини 2009.

В Литві у нас колеги в Каунасі (зазклубас), Вілкавішкасі та Вільнюсі. Дуже великий "мухуклуб" в Талліні.

Литовці й естонці планують приїхати до нас на святкування 50-річчя. Ми час від часу спілкуємося по милу. Хтось з литовців нас інформував, що налагодив зв'язок із "запорожцями" з Калінінграду, які також виявили бажання приїхати до нас. Пориюся в своїй електронній пошті й дам е-mail. У нас є всі контакти й телефони.

Інтернет-сторінки литовського та естонського клубів є у нас на веб-сторінці www.zazkozak.com в розділі Лінки

Кинь своє "мило"

Женя КРАВС

P.S.

> From: Renaldas Darius Dulinskas <vezimas@inbox.lt>

> Subject: Re: ZAZ-KOZAK LVIV 2010 rally UKRAINE
> To: "egene kraws" <ekraws@yahoo.com>
> Date: Saturday, October 31, 2009, 8:13 AM
> spasiba za informaciju. Mi uze sabirajemse k
> vam. vsie sprasivajut padrobnasti nasavo avtoprabiega po
> Ukraini. Nam nada znat tocna kagda nam prijechat, skolka
> budet kilometrav marsrut ot Lvova do krima ir abratna do
> Lvova, skolka dlitsa dnej avtoprobeg kak budet sledavat
> marsrut.
> Vi gavariki sto jest klub v Pskov mozet mazna
> palucit kontaktov, jesli oni budet sledavat k vam mi mozim
> im dat priglaseniji i ani mozet palucit besplatniji vizi kak
> naprimer kolegi iz kaliningrada.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Павел Долгачев



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2004
Повідомлення: 308
Звідки: Калининград

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2010 12:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Приветствую!
Мы, то есть калининградский "АвтоРетроКлуб", наладили контакты с литовцами - с "Литовской ассоциацией исторического транспорта" и ретроклубом из Вилкавишкиса. но у нас в строю пару лет назад было в строю (т.е. участвовали в выставках) два "горбатых", один из из них мой. В прошлом году присоединился еще один товарищ на "ушастом", а наши "горбики" ушли на ремонт (перекраску).
Калининградцы ездили в Вилкавишкис и Клайпеду, но это бвли "Волги", ГАЗ-69, mercedes-Benz 115.
Пока не знаю, сможет ли кто-то из наших поехать во Львов. Я бы с радостью, но пока вопрос финансов остро стоит. Да и машину я не доделал пока.
Мой имэйл - kobudo-kgd@mail.ru

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2010 02:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жаль, что мы раньше не были знакомы. У нас была возможность етим летом посетить Калиининград по дороге в Финляндию. Надеюсь, у Вас все получиться и мы вместе весело отпразднуем 50-летие "Запорожца" в июле.

Если надо бует помочь с офицальными приглашениями для оформления виз - обращайтесь. У нас отличные отношения с российским генконсулом во Львове.

Кстати, в первый уик-енд мая отправляемся в Варшаву на фестиваль антикварных автомобилей. Вам не далеко - может там встретимся?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Павел Долгачев



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2004
Повідомлення: 308
Звідки: Калининград

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2010 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я иногда посматриваю, что делают коллеги по увлечению в других городах и странах. Сам я пока не уверен, что смогу во Львов съездить. С визами, по идее, все должно быть онрмально и у меня планируется годовой Шенген. Просто довольно далеко для вас.
А на счет Варшавы - это мысль. Не знаю, будет ли готов мой "Запорожец" к поездке к этому сроку, но виза у меня есть, ехать недалеко. Можно подумать. И, если можно, поделитесь инфой по варшавскому мероприятию. Если не я, так коллеги из Калининграда в Варшаву подтянутся. Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 08 Лютий 2010 01:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Біля Варшави в маленькому містечку Отрембуси (приблизно 30 кілометрів) знаходиться один з найбільших в Європі приватний музей автотехніки. Кожного року 1-3 травня там проводиться велике ралі, яке називається "Ралі св. Кшиштофа".

У поляків саме св. Кшиштоф -- охоронець водіїв та подорожуючих. Спочатку відбувається велике богослужіння: на помості біля костьолу ставлять найстаріший ретро-автомобіль. Потім відбувається проїзд усіх мотоциклів та автомобілів по центральній алеї й освячуються автомобілі. Потім - виставка ретро-автомобілів. Потім власне ралі за Легендою. Все завершується врученням грамот та Кубків та заключний пікнік. (Як правило запікають кабана на вертелі).

Львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-КОЗАК" неодноразово запрошував з собою до наших колег поляків (до речі, власник музею - етнічний українець) друзів-запорожців на "Горбатих" ми - львівський клуб власників моделі ЗАЗ-965. В 2003-му році до поляків їздили разом з колегам з київського ЗАЗ-клубу.

Ми приїздимо до Варшави, як правило, напередодні й ночуємо в центрі міста на плаваючому готелі-кораблі. ДО історичного центру міста пішки 15 хвилин. Наперед бронюємо місця - вартість у 2005-му році приблизно 12 доларів за ніч з особи.

В цьому році в нас залановно чотири поїздки до Польщі на ретрофестивалі: від Львова Близько до Перемишля, Жешува, Любліна. До Варшави також порівнян недалео 380 км.
Часто ми їздимо на фестивль "Замок в Ридзині" - 830 кільметрів від Львова.

Але цього року наш пріоритет -- святкування 50-річчя ЗАЗ в Запоріжжі. Звісно, перед поїздкою на батьківщину запорожця 9-10 липня організуємо "День народження Запорожця" у себе в місті.

P.S. Якщо щось не зрозуміло по-українськи, перепрошую.
В нас в клубній колекції є багато фото з цього фестивалю. Це насправді красиво й цікаво, але краще подивитися на власні очі.

Євгеній Кравс



Останній раз редагувалося: Evgeny (08 Лютий 2010 16:32), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Павел Долгачев



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2004
Повідомлення: 308
Звідки: Калининград

ПовідомленняДодано: 08 Лютий 2010 10:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо, понял все. Буду общаться со своими коллегами, предложу вариант поездки в Варшаву. Но тут от меня сразу потребуют расклад по затратам. Поможете прояснить ситуацию?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 08 Лютий 2010 16:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вам з Калінінграду, якщо їхати до Отрмбусів найкоротшою дорогою буде 320 кілометрів. Ралі за Легендою останнім часом - приблизно 40 кілометрів. Напевно захочете прокататися на екскурсію у Варшаву (ще плюс 60 кілометрів). Отже загальна довжина пробігу близько 740 кілометрів. За останніми правилами Євросоюзу на кордоні можна провозити повний бак бензину плюс 10 (!) літрів в металевій каністрі.
Підрахуємо бензин. Запорожець ЗАЗ-965 в хорошому стані на трасі бере в середньому 6,2 літра пального на 100 кілометрів. Максимум 6,8 літрів А-80.

Заправляєте в Калінінграді 40 літрів ДЕШЕВОГО російського бензину. За кордоном, щоб повернутися додому додатково заправляєте ще максимум 10 літрів. Це плюс 10 Євро.

Додаємо дві ночівлі в Польщі - по 15 Євро на особу. Додаємо "Зелену карту" - поліс авто-страхування. Двотижневий коштує в нас 250 гривень на автомобіль. Платних автодоріг у північному напрямку від Варшави у Вас не передбачається.

Окремо потрібно додати вартість харчування (закуски) та... спиртного. Практика підказує, що принаймні один вечір (у нас це завжди на плаваючому готелі) ми здорово гуляємо. Звісно, хто як може Smile

Ще ми обов'язково готуємо дрібні сувеніри для організаторів та польських друзів. Це переважно атрибутика клубу та Львова та українська горілка екстра-класу (наприклад "Українська з перцем")

Обов'язкові внески для учасників Ралі (приблизно 5-10 Євро з екіпажу) ми, як правило, не платимо - подарунок від організаторів. Безкоштовне для учасників "Ралі св. Кшиштофа" також відвідання Музею техніки та пікнік після вручення Дипломів та Кубків.

Це - економ пропозиція. У нашому клубі "ЗАЗ-КОЗАК" досить багато студентів, разом з нами відправляються й пенсіонери. Тому ми стараємося зробити поїздки демократичними по грошах, щоб не особливо било по кишені. Коли закордонні подорожі не довгі - це нам вдається.

Отже видатки не великі - легко порахувати Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Павел Долгачев



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2004
Повідомлення: 308
Звідки: Калининград

ПовідомленняДодано: 09 Лютий 2010 10:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо, Евгений! Вы даже подробней описали, чем я мог представить Smile В субботу встречаемся нашим "АвтоРетроКлубом", предложу поездку в Варшаву. Но всё под большим вопросом, так как мы только в прошлом году первые выезды за рубеж делали, а в этом году уже запланированы пара поездок в Литву, обсуждалась поездка с литовскими коллегами в Берлин, а я еще намыливаюсь в Чехию (август) и Швецию (июнь-июль). В Швецию, возможно, поеду на "горбатом". В Чехию, возможно, поеду на "ушастом", но это всё "вилами на воде писано".
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Yurii



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.12.2008
Повідомлення: 237
Звідки: Воронеж
Моє авто: ЗАЗ 965/1963 г.М-61,,Ирбит,, 1961г/в

ПовідомленняДодано: 11 Лютий 2010 12:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я с Воронежской области, поселок Новая Усмань.В Воронеже видел горбики, но правда не считал.Так как они куда-то или я куда-то ехал.Есть и такие что на вечном приколе.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Крізь міста й країни Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group