Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Обработка кузова строительным селиконом

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
enot2238



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.07.2009
Повідомлення: 7
Звідки: Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2009 16:01    Заголовок повідомлення: Обработка кузова строительным селиконом Відповісти з цитатою


Доброго времени суток уважаемые зазоводы. Я здесь человек новый, так что если что извеняйте. Занимаюсь сечас ремонтом кузова, тобеш меняю дно, пороги и т.д. Вот задумался, а что если обработать это все строительным селиконом вместо битумной мастики)))))
Кто что думает по этому поводу напишите пожалуста Very Happy


_________________
Запорожец король дорог
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Teddy Bear



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.03.2008
Повідомлення: 1789
Звідки: Хутор Киев
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2009 16:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


строительный силикон содержит уксусную кислоту в качестве отвердителя.
а как влияет кислота, любая, на железо понятно и ежу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
enot2238



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.07.2009
Повідомлення: 7
Звідки: Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2009 16:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо за подсказку, этот момент я упустил.

_________________
Запорожец король дорог
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2009 21:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если денег не жалко, то можешь обработать герметиком для сварных швов... Прикольная штука Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
enot2238



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.07.2009
Повідомлення: 7
Звідки: Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2009 22:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Общался с соседом на эту тему и он сказал что на счет силикона не знает, но подкинул идейку молно они отчищали корабли от ржавчины перед покраской какойто щавельной кислотой. Затем пообщался с преподоватилем по химии из университета, он подсказал что можно удалить ржавчину фосфорной кислотой и затем вскрыть силиконом, уксус действует как затвердитель и ни какого влеяния на мета не окажет.
Кто что думает на счет обработки кислотами, а может даже пробывал напишите пожалуста))))))))))))


_________________
Запорожец король дорог
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2009 22:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всеми известный преобразователь ржавчины основан на ортофосфорной кислоте. Т.ч все пучком, я пробовал, опыт позитивный Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
enot2238



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.07.2009
Повідомлення: 7
Звідки: Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 06 Серпень 2009 23:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А не подскажешь какой брал. Потому что я один раз купил и очень расстроился. Он мне не помог. Чтоб снять маленький слой ржавчины мне пришлось деталь неделю в преобразователе мочить.

_________________
Запорожец король дорог
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2009 00:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Брал фирмы ВАМП (понравился) - сволочь такая, что и родную краску съедает... Есть еще Зебра, но не пробовал.

Вообще принцип такой, что надо в любом случае сначала вручную все равно зачищаешь ржавчину, а потом проходишься преобразователем, бо он только поверхностный слой выедает. Как грунт тож хорош, грязюка липнет и вьедается, ну а краска ессно лучше Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
enot2238



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.07.2009
Повідомлення: 7
Звідки: Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2009 08:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо огромное)))))))) Щас пойду на рынок и буду тварить дальше, главное чтоб опять какую нибуть мурсалу не подсунули Very Happy

_________________
Запорожец король дорог
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2009 17:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Найди там Макса он тебе подскажит Wink
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=2591&start=0


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
enot2238



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.07.2009
Повідомлення: 7
Звідки: Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2009 18:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо за совет.
Макса я знаю, он меня обычно с моими вопросами на форум посылает Very Happy У меня вечно какие нибуть ненормальные идеи в голове возникают))))))


_________________
Запорожец король дорог
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Ro968Ma



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.07.2009
Повідомлення: 191
Звідки: Чортків, Тернопільська обл.

ПовідомленняДодано: 09 Серпень 2009 22:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Із власного досвідо боротьби із іржою (правда не на атомобілі, а так по господарці) прийшов до наступних висновків.
Нормальний перетворювач іржі - ЗЕБРА, ВАМП випускає щось типу ЗЕБРИ, але набагато агресивніше (мабуть і краще).
Проте є ньюанс, скрутив багажник, ще совдеповський, порівняв, підрихтував, він був покритий антикорозійним металевим покриттям, але в кількох місцях поржавів, я на нього ВАМПУ, а воно те антикорозійне покриття розїло, прочина в тому що не розколотив в банці от воно мабуть і поділилось на компоненти, післю того як розколотив такого не було, але все одно антикорозійна поверхня трохи міняла свій колір. Так що використовувати такі речі слід виключного для заліза, але не для інших сплавів.
Ще в магазинах можна напитати ортофосфорну кислоту (дорога - два роки тому 180 грн. - 10л.). Не бачив і не пробував. Але ВАМП і Зебра на її основі.
Ще колись пробував АКВО (Болгарія чи десь в тому регіоні). Не сподобалось, його потрібно змивати водою з содою, провда після себе білий метал, аж дивитись приємно. Проте речі ним оброблені починають ржавіти швидше ніж ЗЕБРОЮ. Можливо через що дуже агресивна речовина, раз кинув поржавілий підшипник, так в ньому дирки повиїдало, як в швейцарському сирі тільки маленькі. Також зїдало з усього антикорозійні металеві покриття.
А так на дачі все оброблене болгаркою, потім Зеброю (огорожа, опори під виноград і т.д.) і потім покрито сірою грутовкою два рази тримається вже два роки. Зебра і ВАМП пертворюють іржу в сіль, яка не взаємодіє з водою і не пропускає кисню, адже іржа - з хімії гідрооксид заліза (тобто залізо + вода + кисень). Без одного компоненту вона не утвориться. Велику металеву пластину оброблену ЗЕБРОЮ без грунтовки я лишив надворі, рік пройшов а вона і далі фіолетова, лише де був грубий шар іржі - ржавіє.

А від силікону необроблене залізо ржавіє, теж на власному досвіді переконався і не раз, навіть цинкована бляха і та від силікону темніє.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ro968Ma



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.07.2009
Повідомлення: 191
Звідки: Чортків, Тернопільська обл.

ПовідомленняДодано: 09 Серпень 2009 22:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Забув додати - ЗЕБРА і ВАМП на водній основі, в мене на дачі була замерзла ЗЕБРА, після того щось не те, колір заліза не такий темно-фіолетовий після обробки, нема різкого запаху, не подобається мені це.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group