Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Полірування всіляких детальок наборами WOLFCRAFT

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерня
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
BAndrik



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.07.2008
Повідомлення: 135
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 19 Червень 2009 23:37    Заголовок повідомлення: Полірування всіляких детальок наборами WOLFCRAFT Відповісти з цитатою


Почну з того що всі мої зазіки дістались мені страшненькими. і відповідно ззовні всі нікильовані та алюмінієві детальки виглядали страшно. Купив пасту гоя, пасту темпо подарували, купив войлочний круг поставив на станок і почав полірувати. довго мучився.. бажаного блиску як в німецьки колег не було.

Гуляв по будівельному супермаркеті і попався на очі мені набір Wolfcraft - два круги, дві пасти, чіпляються на дрельку. Дорога зараза один набір 85грн другий 13Х грн.
Але я вже відполірував 4 ковпаки, 3 корпуси стопів та обідки для фар - ще не пішло навіть половини паст.




Заправив спочатку грубший круг - вже після першої поліровки стопи блистіли краще ніж після пасти гоя. Після другої пасти - все блистіло неначе дзеркало.

Коваки відполірував так що навіть на фотках в них видно відбите зображення. рекомендую.

Єдине зауваження: якщо будете полірувати алюміній то для пліровки інших, скажімо нікельованих поверхонь треба буде купити ще один набір, так як від алюмінію круги чорніють. але навіть чорні прекрасно полірують

На виставці товариш Исаев підходив цікавився чим полірува Smile
Найти це можна в Епіцентрі чи в Практікері. Можливо і в інших Буд-супермаркетах.

Процедура наступна:
1. Монтуєте круг на дрельку, запукаєте. Деталь для поліровки повинна бути абсолютно чиста, інакше піщинки чи кусочки бруду поцарапають поверхню
2. Підставляєте пасту - круг набирає на себе, багато не треба
3. Підставляєте деталь - спочатку алюм покривається чорнуватою кіркою, але потім паста розігрівається і починає втиратись.
4. Блискучість поверхні збільшується. якщо ви ставите свіжу поверхню а вона не полірується значить треба ще пасти.
5. Ставите другий круг (фінішної поліровки) + аналогічно пасту.
Полірувати поки не побачите своє зображення в деталі Smile
Обовязково вдягнути окуляри, бажано навушники, також бажано рукавиці - бо руки будуть чорні.

Надіюсь буде корисним. Будуть питання пишіть.


_________________
впорядник zazkozak.com


Останній раз редагувалося: BAndrik (22 Червень 2009 00:08), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 20 Червень 2009 00:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ага, полезно.. сенкс
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2009 13:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Класний в тебе ЗАЗ Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 30 Червень 2009 20:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


О дякуюSmile))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Николка
Гість







ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2009 22:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Можно на русском? Я с украинским не особо в ладах Rolling Eyes
Повернутися до початку
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 20 Серпень 2009 22:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Edinolichnick писав(ла):
Можно на русском? Я с украинским не особо в ладах Rolling Eyes


Використовуй перекладач, чи вчи українську мову Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
BAndrik



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.07.2008
Повідомлення: 135
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2009 10:15    Заголовок повідомлення: Re: Полірування всіляких детальок наборами WOLFCRAFT Відповісти з цитатою


На русском коротко и ясно без преамбул Smile

Купил пасту гоя, темпо и войлочный круг, даже подариле мне станок на который эти круги становятса и можно полировать. Долго делал делал но всеравно детали не сверкали, а просто имели такую близкую к нужной благородную матовою поверхность
Эталоном служили фото с авто германских колег.


Както гуляя по строительному супермаркету увидил набор Wolfcraft - два круги, две пасты, все это становитса на дрель а не на станок.

Но и стоит не дешево - 13доларов набор, а другой 18
Но как потом оказалось деньги потрачены не зря - я уже отполировал 4 колпака, 3 корпуса стопов и ободки для фар и еще даже не пошло полного комплекта паст и круги в прекрасном состоянии.




Сначала заправляю круг для "черновой" полировки - уже после них детали блистять лутче чем после пасты гоя.После второй пасти - поверхность уже практически как зеркало
На фото на ковпаках можно увидеть отраженое изображение


Для полировки алюминия и никеля нужно брать два комплекта кругов - так как алюминий дает чорную пыль и в результате круги становяться чорными, хотя это никак не влияэт на качество полировки

Процедура:
1. Монтируете круг на дрельку, запукаєте. Деталь для полировки должна быть чистая, иначе будет много новых царапин
Дрель нужно както зафиксировать

2. Включаете дрель. Подставляете пасту - круг набирает на себя, Много не надо, достаточно увидить что круг сменил немножко цвет

3. Подносите деталь к дрели - сначала деталь покрывается черным налетом- смесь алюминеевой пыли и пасти, потом паста нагреваеться и начинает втираться
4. После 1-2 мин деталь становитса блестящей, водите поверхностю по полировоч. кругу. Если вы подставляете новую часть детали а она не меняеться то нужно еще пасты
Если вы отполироваль деталь достаточно хорошо - она уже не увеличивает "меру" блеска то нужно ставить второй круг - финишной полировки

5. Ставим второй круг (финишной полировки) + нужную пасту.
Полировать пока не увидите свое отражение Smile

ВНИМАНИЕ ОБЯЗАТЕЛЬНО: одеть очки, желательно наушники, также желательно перчатки - так как руки понемножку покрывают черной пылью

удачи
[/quote]


_________________
впорядник zazkozak.com


Останній раз редагувалося: BAndrik (21 Серпень 2009 23:27), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
Николка
Гість







ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2009 21:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я так понимаю что блеск поддерживать надо полировкой дальнейшей. Есть защитные средства для этого вроде лака или спрея?
Читал на сайте про луаз, различные смазки, их род и применение, страницу потерял. Если кто с такой сталкивался дайте ссылку. Там как раз было про хром и полированные детали. Но этот раздел на сайте луаза я пролесткул... Embarassed

Повернутися до початку
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2009 00:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А хром детальки чем лучше полировать? Этот наборчик пойдёт, небудет ли он сдирать покрытие?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
BAndrik



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.07.2008
Повідомлення: 135
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2009 10:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


согласно инструкции можно шлифовать сталь - те что жостче
тем что по мягче
-сталь
- Никель
- медь
- цинк
- пластик

про хром нажаль нічого

зараз ці набори подорожчали їх ціна практично 200грн


_________________
впорядник zazkozak.com
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 30 Жовтень 2009 00:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ясно. Спасибо.

Надо будет попробывать полирнуть различными продаваемыми полиролями.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2009 14:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И так...
ВД-40 отлично отмыла хром бампер, даже некоторым образом придала ему блеска. Последующая полировка очень мягкой пастой гоя с войлоком якобы добавляет более глубойкий блеск, но результата очень мало (может просто заблуждение) Rolling Eyes .

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерня Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group