Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Приборы
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
krasavjik2007



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.11.2009
Повідомлення: 514
Звідки: Kirovograd

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2010 06:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Толя писав(ла):
еще ночью правда в реале красивее

http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/photobase/23143-1269205562-202.jpg
Как ты её так зделал? Rolling Eyes

_________________
Лучше использовать 1% усилий от каждого из 100 человек, чем 100% от своих.
на любой вопрос найду любой ответ.
Изощренный садизм: кормить дятла сухариками с чугунной сковородки.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Толя



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.02.2010
Повідомлення: 30
Звідки: Киевская обл м.Обухов

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2010 11:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


даже незнаю з чего начать!тебе поетапно написать
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
krasavjik2007



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.11.2009
Повідомлення: 514
Звідки: Kirovograd

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2010 12:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


если можно Embarassed
я так понял берется орг стекло зеленого оттенка, потом пленка арокал или как там она называется, с вырезанными цыферками и белые диоды Smile


_________________
Лучше использовать 1% усилий от каждого из 100 человек, чем 100% от своих.
на любой вопрос найду любой ответ.
Изощренный садизм: кормить дятла сухариками с чугунной сковородки.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Толя



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.02.2010
Повідомлення: 30
Звідки: Киевская обл м.Обухов

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2010 18:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Можна звісно й так(нащот зеленого орг стекла).але я незнайшов тому зробив по іншому взяв коробку від ліц комп діска.вирізав заготовку по оригіналу підигнав кріплення та під стрілку.потім купив білу пльонку ORACAL.наклеїв її на орг скло(тому що в зеленого орг скла недолік повинна підсвітка і вдень вмикатися.а інакше невидно!)а в моєму способу як бачив видно цифри навіть в день!потім наклеїв .як ти сказав на Плотері на чорній пльонкі порізав ці шкали.наклеїв на білу пльонку яка вже на заготовці!потім все це установив і потихеньку підсвітлював зеленими Діодами.Ось так роботи зроблено чимало зато воно того стоїть.

p/s:Може когось зацікавить у мене єсть на продаж щиток з ніжно синім кольором підсвітки аналогічний щиток!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Игорь



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2010
Повідомлення: 632
Звідки: г. Зугрэс, Донецкая обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М 1981

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2010 12:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Подсветка шкал готова! Фото можно глянуть в галерее или в разделе "Гараж".
P.S. А стрелку всё-таки пришлось колхозить! Laughing


_________________
С ЗАЗом по жизни!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Толя



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.02.2010
Повідомлення: 30
Звідки: Киевская обл м.Обухов

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2010 16:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Знаєш Игорь хоть и сколхозил але получилось афігенно
І приборка класна Респект!!!!!!!!
скажи якщо не секрет .а що ти брав за основу стрелки?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Игорь



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2010
Повідомлення: 632
Звідки: г. Зугрэс, Донецкая обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М 1981

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2010 18:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В основе оргстекло 3 мм. Описание технологии изготовления у меня в гараже.

_________________
С ЗАЗом по жизни!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Толя



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.02.2010
Повідомлення: 30
Звідки: Киевская обл м.Обухов

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2010 23:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо Игорь!Очень много интереснова взял для себя из твоего гаража!!!!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 14:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Люди, поделитесь пожалуйста у кого есть рисунки белых шкал в натуральную величину!
P.S. Лежит запасная приборка без дела. Хочу розпечатать шкалы и посмотреть как они будут смотрется в реале Rolling Eyes


_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
raed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.10.2006
Повідомлення: 2237
Звідки: Москва
Моє авто: ZAZ 968MD 1989г

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 16:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


у меня почему-то все шкалы, которые есть в инете, печатались в совершенно разных размерах, и ни одна не совпала с реальным. поэтому я взял родную, отсканировал ее, в шопе отредактировал и распечатал))

_________________
тюнить пока не развалится

ездить учился в GTA
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 16:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А у тебя осталась отсканированая фотка, или уже отредактированая?
Если все таки никто не выложит фотки - прийдется тоже свою отсканирувать Rolling Eyes


_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Игорь



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2010
Повідомлення: 632
Звідки: г. Зугрэс, Донецкая обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М 1981

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 16:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Может тему стоило с самого начала почитать? Есть же ссылка! Войтик сделал отличные шкалы и дал ссылочку:
http://voytik.zaz.kiev.ua/files/logo/Shkaly968.cdr
Размеры подкорректировать и можно штамповать!


_________________
С ЗАЗом по жизни!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
raed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.10.2006
Повідомлення: 2237
Звідки: Москва
Моє авто: ZAZ 968MD 1989г

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 17:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а как можно подкорректировать размеры?

олександру совет - отсканируй и сделай на свой вкус) это проще и приятней. при желании можно хоть в пеинте сделать Wink


_________________
тюнить пока не развалится

ездить учился в GTA
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Игорь



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2010
Повідомлення: 632
Звідки: г. Зугрэс, Донецкая обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М 1981

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 17:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Открыть файлик в CorelDraw и просмотреть все габаритные размеры. Насколько помню надо слегка изменить ширину и высоту шкалы спидометра, уменьшить высоту шкалы датчика температуры. При резке плоттером никаких проблем с совпадением размеров нет.

_________________
С ЗАЗом по жизни!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 18:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


raed, совет принято. Wink
Игорь, да я читал эту тему с начала и до конца и в поиске лазил. Темы попадались, но ссылки там уже были старые и ничего ненаходило.
Вот в эту ссылку Arrow http://voytik.zaz.kiev.ua/files/logo/Shkaly968.cdr заходил, но не понял что это с набор циферок и символов. Вы уж извините, я в интэрнете не сильно шарю... Rolling Eyes
P.S>Так мне надо по этой ссылке скопировать текст, а потом открыть его в CorelDraw? Embarassed


_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Игорь



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2010
Повідомлення: 632
Звідки: г. Зугрэс, Донецкая обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М 1981

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2010 18:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Александр, я не знаю какой у Вас браузер, но это ссылка на файл. Например в Firefox можно просто нажать на эту ссылочку и он предложит открыть этот файл либо же сохранить файл в директорию на жёстком диске. В Вашем случае предлагаю Вам попробовать нажать на ссылке правой кнопкой и выбрать пункт контекстного меню "Сохранить объект как..." и выбрать путь сохранения, предварительно убедившись, что сохраняется именно файлик Shkaly968.cdr, а не какой-нибудь кусочек веб-страницы! Успехов!

_________________
С ЗАЗом по жизни!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Толя



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.02.2010
Повідомлення: 30
Звідки: Киевская обл м.Обухов

ПовідомленняДодано: 17 Червень 2010 19:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Може когось зацікавить у мене єсть на продаж щиток з ніжно синім кольором підсвітки аналогічний щиток!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
zaporoj
аЦЦкий гонсчег
аЦЦкий гонсчег


Статус: Offline
Зареєстрований: 30.01.2010
Повідомлення: 1488
Звідки: Феодосия
Моє авто: моя, подтверждаю!

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2010 13:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


народ, кто может дать рисунок с готовой шкалой ЗАЗа, а то у меня снять приборку не получаеться Crying or Very sad

_________________
Кто к нам с мечем придёт, от меча и погибнет! На том стояла, стоит и стоять будет земля Русская!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 24 Червень 2010 15:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


http://voytik.zaz.kiev.ua/files/logo/Shkaly968.cdr
файл для CorelDraw12

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
MENMACHINE



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.06.2009
Повідомлення: 975
Звідки: Киев - Буча sity
Моє авто: Tavria Dana

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2010 15:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот только крепёжных отверстий нет..

_________________
успешной реализации!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Зовнішній тюнінг Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
Сторінка 5 з 10

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group