Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Комунальные платежи или готовте бабло
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
$RONSON$
Холодостойкое Усиленное устроЙство


Статус: Offline
Зареєстрований: 30.11.2010
Повідомлення: 689
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ 968а,ЗАЗ 965 (продан) (ЗАЗ 968м (продан),ЗАЗ 965а(продан))

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2016 20:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Согласен, сам не использую магнит, из за того, что мои соседи будут больше платить. А это не правильно. Кто как может так и живет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2016 21:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


chovchov а какая у вас цена на воду?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2016 21:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А я не економлю, однокімнатна хата 40грн комуналки, зимою 250грн за опалення, бойлер, світло, батарея одна круглодобово і ше одна якщо мороз сильний. Вода 20грн. Стидно за субсидією йти Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2016 21:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


C_asper писав(ла):
chovchov а какая у вас цена на воду?

насколько я знаю самая дорогая по Украине(((

гдето так наверное
http://kirovograd.comments.ua/news/2015/04/30/080031.html

http://antikor.com.ua/articles/39867-obnarodovany_novye_tarify_na_vodu._infografika


_________________
мечта свершилась!!! :-) ЗАЗ 965 у меня в гараже!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2016 22:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


chovchov ты можешь сумму за куб назвать а не кидать какие то ссылки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 11 Січень 2016 22:37    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
А я не економлю, однокімнатна хата 40грн комуналки, зимою 250грн за опалення, бойлер, світло, батарея одна круглодобово і ше одна якщо мороз сильний. Вода 20грн. Стидно за субсидією йти Laughing

То так як що яйли мити тіки на Великдень та на Різдво, і хавать з одноразового посуду Laughing


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 12 Січень 2016 00:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


C_asper писав(ла):
chovchov ты можешь сумму за куб назвать а не кидать какие то ссылки

даже и не знаю точно, у меня батя все книги заполняет - я только деньги даю Very Happy


_________________
мечта свершилась!!! :-) ЗАЗ 965 у меня в гараже!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Sinoptik



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.04.2015
Повідомлення: 30
Звідки: Украина
Моє авто: ЗАЗ

ПовідомленняДодано: 12 Січень 2016 01:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
А я не економлю, однокімнатна хата 40грн комуналки, зимою 250грн за опалення, бойлер, світло, батарея одна круглодобово і ше одна якщо мороз сильний. Вода 20грн. Стидно за субсидією йти Laughing

Отопление автономное? Если да - то счётчик газа стоит?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2016 19:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пришла платёжка.так.чем тут меряются,отоплением? 352.20
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2016 20:52    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


Нахер поднимать тарифы, чтобы потом платить субсидии больше половины страны, как яйцанюх хвалиться что каждый третий окраинец получает субсидию, что тут хорошего, что народ нищий стал? можно было тарифы и не повышать, не пришлось бы из госбюджета миллионы выделять на субсидии
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2016 00:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


почти уверен, что депутаты всех уровней получают субсидию! (и все кто приближен к власти - будь то в мегаполисах или в селах)
если это так - то это и ответ зачем поднимались тарифы (законопослушные платят больше, а примазавшиеся оформляют субсидию и платят меньше чем платили)

ну а для не очень далеких помогающих нашей стране (США, Европа) создают картинку, что народ бедствует (не уточняя, что большинство бедствующих богаче любого среднестатистического европейца)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2016 19:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc ай не пизди. 2кубів на одного в місяць не вистаричть чи 500кв.? живем і в нічому не відмовляєм, а ти заздри тихенько. Laughing
Sinoptik газ не використовую. тільки електрика.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2016 23:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
...
газ не використовую. тільки електрика.

А якщо ïï нема, наприклад снiгом-кригою дроти порвало, тодi як!?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2016 13:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
Roskо писав(ла):
...
газ не використовую. тільки електрика.

А якщо ïï нема, наприклад снiгом-кригою дроти порвало, тодi як!?
а тогда все, Гитлер капут яйла мерзнуть будут пока липездричество не сделают, или буржуйку ставить

_________________
http://dilight-electric.com.ua/ интернет магазин электротехнической продукции
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2016 21:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk тоді можна і газовий конвертор поставити, але ти думаєш шо в центрі міста де немає повітряної лінії світло пропадає? хіба для профілактики підстанції на пів дня виключають, або дійсно десь кабель перебили, правда є ще резервне живлення тай муфта робиться за пів дня.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2016 04:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я коли жив у Донецьку, ремонтники тепломереж, бувало залишали нас без свiтла, бо вони намагались полагодити теплотрасу там де електрокабель пркладений, як результат, на вихiдних нi тепла, нi свiтла, лише газ, та й той тiльки вплитi й духовцi.
Зараз газ, електрика, а як "усё пропало", то можна i дровами почадiти, плити з грубками ще не повикидав.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Веталь



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2006
Повідомлення: 2490
Звідки: Горловка
Моє авто: ЗАЗ 968 цвет: Монтекарло

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2016 10:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Насчёт неодимов. Главное не удумайте к электросчётчику привесить (как не давно показывали по Новому Каналу) а то через 10 сек воздействия магнитного поля он включит сигнализацию и всё - торба. Электрики потом такой штраф випишут, что мало не покажется
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Stall'



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.02.2016
Повідомлення: 10
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2016 07:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


кто сдел субсидию (а ее можно сделать почти всем, кроме молодых семей ) - тому легче
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2016 08:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Stall' писав(ла):
ее можно сделать всем у кого доходы позваляют

_________________
"Теория без практики-мертва,а практика без теории-слепа" И. Кант
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2016 23:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не всем,я живу в своём доме, а прописан в Донецке, мне по закону, субсидия не положена. Субсидия даётся либо прописанному владельцу жилья, либо арендатору жилья, я ни тем ни тем не являюсь, а справка переселенца не канает.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
Сторінка 3 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group