Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 968М "Джордано Бруно"
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2014 18:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну от - свічка накалу його і "з'їла"!
я б взяв би на себе відповідальність сказати, що доп.гена - обов'язкова модифікація!
коли поставиш нормальний генератор - вирішуються проблеми з тусклим світлом, повільними двірниками, розрядженим акумулятором і т.д. і т.п.
дуже раджу цим зайнятись!


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2014 19:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):
ну от - свічка накалу його і "з'їла"!
я б взяв би на себе відповідальність сказати, що доп.гена - обов'язкова модифікація!
коли поставиш нормальний генератор - вирішуються проблеми з тусклим світлом, повільними двірниками, розрядженим акумулятором і т.д. і т.п.
дуже раджу цим зайнятись!


Покуриваю ветки форума насчет установки второго "гены". В проводке автомобиля я дилетант, поэтому пока все это дело тяжко дается. Но, конечно, "не святые горшки обжигают", разберусь со временем.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2014 20:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


там в основному інформація по старим гєнам - типу з жигулів, москвічів і т.д.
якщо взяти нормальний, відносно не старий - підключення там простіше ніж в рідного в рази. до нього всього два провідника приходить.
такі гєни будуть дорожчі на 100-200грн, але воно того варте!

надумаєшся ставити - пиши/дзвони! проконсультую і по установці і по підключенню!

і ще одне, не треба цитувати повідомлення, на які зразу відповідаєш Wink


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2014 13:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Весьма признателен за желание помочь, Proffesor!

Что значит "нормальный" в данном случае, от какого автомобиля? Примеры можешь привести? Он будет параллельно с родным работать или родной надо будет "потрошить" (читал и о таких примерах)? Как его подключить в цепь? В общем, буду рад любой информации по теме. Экономия на данном этапе мне не сильно принципиальна, куда важнее получить наиболее эффективное решение проблемы.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2014 16:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


нормальний - це з вбудованим РР, починаючи з якихось таврій/сенсів, і сучасних поколінь 2109, двінашок і т.д.

найкраще, звичайно, буде взяти якогось німця, типу Валео, чи Бош..
ми от собі, і своїм одноклубникам всім стараємось ставити такі.
вони набагато надійніші, дають рівнішу напругу, краще перекривають всі скачкИ в мережі.
якщо взяти два генератори, "нашого" і "німця", з однаковою потужністю, наприклад в 70А, і порівняти - то німець тобі 70ку буде видавати відносно спокійно, тоді коли наш після пари таких навантажень просто відмовить...це ще якщо він взагалі видасть тих 70А, заявлених на заводі....

рідний генератор при цьому просто відключається, так як і рідне РР.

в мене стоїть з Вольво 740, в одноклубника з Ауді 80, але по кріпленню, конструкції, потужності - аналогічний. відповідно шукай по схожих авто, типу фольксваген, опель і т.д. але краще щоб по кріпленню був як в нас - легше ставити

ось так виглядає мій:


це вже одноклубника:


тут можеш глянути як ми його ставили


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2014 01:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нашел несколько в продаже на вскидку:

http://khmelnitskiy.khm.olx.ua/obyavlenie/generator-audi-a3-ford-galaxy-seat-skoda-fabia-octavia-vw-caddy-golf-IDbv4Tf.html#bcc518d57c
http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/prodam-generator-audi-80-100-2-0-IDaHnsR.html#1dfc47b386
http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/prodam-generator-na-audi-80-audi-100-IDb7259.html#1dfc47b386
http://kosov.if.olx.ua/obyavlenie/generator-na-audi-80-1-8l-b-3-IDbmZYB.html#1dfc47b386
http://sumy.sum.olx.ua/obyavlenie/generator-audi-volkswagen-75-a-bosch-IDaUaHn.html#1dfc47b386

Который из них заслуживает внимания? Искал по "audi 80" генераторы, всего же там очень много генераторов с разных моделей, глаза разбегаются.

Прям хоть к тебе в гости в Житомир приезжай на консультацию. ;-)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2014 01:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну оцей непоганий. 75А вистачить з головою, плюс шків як треба
http://sumy.sum.olx.ua/obyavlenie/generator-audi-volkswagen-75-a-bosch-IDaUaHn.html#1dfc47b386

він, доречі, один в один, як в одноклубника


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2014 21:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


і та рогатка яка прикручена до гени з останнього повідомлення це вже майже половина кріплення!

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 28 Листопад 2014 00:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Этот генератор уже на пути ко мне! Спасибо за рекомендации, как получу, отпишусь и следующую порцию вопросов задам. ;-)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2014 14:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Генератор сегодня получил, он дома, фотки выложу как доберусь. Как он должен быть прикручен более-менее очевидно из фотографий, вопрос - как его правильно подключить к бортовой сети Жужа и, соответственно, отключить родной ген?

И еще вопрос - почему может не работать печка? Лампочка на приборке загорается, какой-то щелчок слышен, но привычного, греющего душу и тело стрекота работы нет. С чего начинать проверку и осмотр? А то у нас тут в Днепре насыпало до отвала и мороз, без печки лобовое замерзает, ездил два дня как в подводной лодке.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
idem



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2006
Повідомлення: 308
Звідки: Украина, Северодонецк
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2014 16:29    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Джордано Бруно писав(ла):

И еще вопрос - почему может не работать печка?


Как всегда поиск надо начинать с :
Первое - есть ли топливо(бензин) в карбюраторе, и Второе - есть ли "искра", т.е. накал на свече.
Ну и, в помощь -
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=2451&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

щелчок - может быть срабатывает бензиновый клапан на карбюраторе. Ну, а "нет стрекота" - не работает вентилятор - или питание не поступает на него, или заклинил - смотреть надо. Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2014 20:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE писав(ла):

провода від стандартного генератора залишив відкрутив з стартера лише і зняв фішку з РРбуде як резервний шоб дошкребти додому чи сто вразі поломки.
на допгені силовий провід зі стартера на гені на вивід В+,а на Д+ вчіпив провід і доточив до провода який вдівається на РБ на вивід ЛК.все інше на своїх місцях.


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 00:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Съездил на рождественские праздники во Львов на Жуже. С неработающей печкой было весело и очень холодно. В Золочеве накрылось сцепление, поставили новый комплект (выжимной, корзина и диск). В остальном без проблем.




Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 09:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не перестаю удивляться:

"Та ехали ехали, накрылось сцепление, ну то фигня, пока курили - переставили выжимной в поле на обочине зимой и поехали дальше..."

о_0

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 12:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


prostosergik писав(ла):
Не перестаю удивляться:

"Та ехали ехали, накрылось сцепление, ну то фигня, пока курили - переставили выжимной в поле на обочине зимой и поехали дальше..."

о_0


Нет, все было не так радужно и быстро. Сцепление меняли в СТО, где мне пришлось оставить Жужа на некоторое время и добираться во Львов маршруткой. ;-)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 19:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну, в принципі, якщо всі запчастини є - поміняти як два пальця об асфальт)) запитай Формата Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6923
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 19:41    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Ох уж этот Золочев Twisted Evil

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2015 13:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Немного заметок о поездке во Львов.
http://ghosttraveller.livejournal.com/25226.html

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2015 23:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чогож ти не зайшов другий раз - http://www.zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=3570&start=520, з нашим клубом би познайомився, яб тобі пічуру настроїв би, як людина б їхав би, в одних трусах ))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 00:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim_K

Сподіваюся, я не останній раз у Львові був. Ще познайомимося! ;-)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
Сторінка 3 з 6

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group