Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Тупые вопросы
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 95, 96, 97
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 13 Серпень 2023 21:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


hide писав(ла):
Такого Corteco уже нет в производстве/продаже.


Точно?

https://www.google.com/search?q=corteco+12014380b&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sca_esv=556563504&sxsrf=AB5stBgBlzSqJ6pItdp-Qa7wWGSKV8YEyA%3A1691949282531&ei=4hjZZNviH__AwPAP3o6YwAQ&oq=corteco+12014380b&gs_lp=EhNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwIhFjb3J0ZWNvIDEyMDE0MzgwYjIFEAAYogQyBRAAGKIEMgUQABiiBDIFEAAYogRIlLQCULgTWPOfAnADeAGQAQCYAbwBoAHgEaoBBDAuMTa4AQPIAQD4AQHCAgoQABhHGNYEGLADwgIKEAAYigUYsAMYQ8ICBxAjGIoFGCfCAgUQABiABMICBhAAGBYYHsICChAAGIAEGBQYhwLCAggQABiABBjLAcICBRAhGKAB4gMEGAAgQYgGAZAGCg&sclient=mobile-gws-wiz-serp

А що це тоді?

Мій знайомий нещодавно купляв.
Так що не треба вводити людей в оману!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
hide



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.06.2022
Повідомлення: 330
Звідки: Vilnius
Моє авто: 968M

ПовідомленняДодано: 14 Серпень 2023 22:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


...


Останній раз редагувалося: hide (15 Серпень 2023 09:47), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 15 Серпень 2023 08:42    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Слухай, hide, тобі шашечки, чи їхати?
В усіх, хто поставив ці сальники, вони працюють нормально на обох кінцях КВ.
Подальшу дискусію на цю тему вважаю недоцільною.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kubanoid



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 1042
Звідки: Краснодар
Моє авто: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2023 21:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+500 Laughing
Думаю, що для всіх деталей, зміна яких передбачає багато роботи, є сенс брати максимально якісні замінники. Чи легко міняти задній сальники колінвала? Поставити туди незрозуміло що, потім довести зняття та встановлення двигуна до автоматизму? Чи є позитивний досвід по Кортесо і відомі номери? Є сенс їх купувати та ставити.


_________________
"Запорожец старый купили, разваленный!" (с) Э. Успенский
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Tymko



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2020
Повідомлення: 51
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2023 04:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Купив кортеко, вони є в наявності. Зараз буду міняти на працюючому двигуні, бо потік під центрифугою. Я правильно розумію, якщо він 13мм замість 10мм, то він буде трохи виступати? Чи стане як рідний?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2023 08:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Трохи виступатиме.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Tymko



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2020
Повідомлення: 51
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 16 Вересень 2023 13:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую за допомогу з сальником. Поставив, поки що все добре. Був час сьогодні зняти піддон зі старого двигуна. "Пошатав" шатуни, спочатку думав що люфту немає, але коли спробував з більшим зусиллям, відчув невеликий у двох площинах, приблизно однаковий на всіх циліндрах. Їх зовсім не повинно бути, чи невеликі допускаються? І якщо вони можливі то як зрозуміти чи попадаю я в норму?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 95, 96, 97
Сторінка 97 з 97

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group