Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 968 Lancer90
На сторінку Попер.  1, 2, 3
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2022 15:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гарно виглядає, як на свій вік.
Жаль що фото з гаража за попередні роки підтерло.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2022 16:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AlexK писав(ла):
Гарно виглядає, як на свій вік.
Жаль що фото з гаража за попередні роки підтерло.

Та в чому загвоздка, що і взяти немає де, бо скрізь де розміщав то через радикал.ру. Зараз через postimage, але паралельно на компі тримаю копії)
Що знайду то закину заново)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2022 21:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Продовжую вигулювати жужика. Як показує практика - він досить гарно став їхати після пробігів по трасі. Заодно перевіряю де на виїздах з міста нормальні дороги лишилися)
Сьогодні проїхалися до полів кукурудзи і зробили пару фоток)
До речі, панове, чим шприцювати підвіску? Багато читав про синю змазку, а хтось літолом шприцює. Що хто порадить?







Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2023 16:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чим би ЗАЗовод не тішився...)))Прошвирнувся по авторинку і знайшов у місцевого продавця запорожівських ніштяків прокладки на вихлоп, склопідйомник нульцевий(в моєму зажувало трос) і два нових клика хромованих на бампер, так що скоро буду наводити марафет і замість чорних кликів монтувати хромовані=)
Плюс підійшла черга заміни масла, був варіант за хороші гроші взяти 15W40 MLS Oil, поки поїжджу на такому, згодом думаю перейти на 20W50. Також серед планів на літо поставити захист двигуна який припадає пилом в гаражі. Загалом, рух іде=)







Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 12 Тра 2023 19:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Настав день першого в сезоні вигула ЗАЗіка)
Пробіг від гаража додому, 10-ти хвилинна промивка, заміна масла, заміна паливного фільтра. Масло таке собі з вигляду було)
Замінив на MLS 15w40, згодом планую перейти на 20w50)









Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 12 Тра 2023 19:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Питання до знаючих людей: склопідйомник не підійшов, бо знявши свій, він виявився більш схожий на той що ставиться на 412 Москвич. Може таке бути?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 15 Тра 2023 07:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Механізм склопідіймача дійсно такий має бути.
Подивися на своєму, теж такі стоять.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 15 Тра 2023 08:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую, значить буду розбиратися далі що там до чого. Знайшов схожий механізм, але видно від Москвича, при установці скло опускається сантиметрів на 10 і трос йде внатяг, не вистачає довжини. Треба їхати тепер за тросом) Весела забава)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 20 Тра 2023 09:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В мене по ходу щось з руками, повернулася проблема багаторічної давності. Вчора заїжджав у двір задом і видно чи занадто сильно тиркнув важіль КПП, чи занадто різко увімкнув передачу, але в мене знов заклинило коробку, знов на другій передачі.
Знову знімаю мотор, заклинило думаю там само

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 11 Червень 2023 14:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Здійснилася мрія)

Колись дуже хотів отакий домкрат, бо це капець зручно, особливо коли ставиш і знімаєш мотор з Запорожця)

Та і в принципі підняти таким домкратом машину це 5 сек)

Заїхав на авторинок, думав 2-тонного вистачить, а знайомий продаван запропонував 3-тонний за 500 грн. Ціна норм, так що взяв) 





Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2023 21:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Треба більше хрому!
Видалась можливість намутити три куточки бампера хромовані і нарешті дійшли руки їх поставити, замінивши чорні що зараз на авто.
Поки четвертого нема, взяв один з чорних і дунув його срібною фарбою. Тимчасово покатить, сильно в очі не кидається.





Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 20 Липень 2023 13:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lancer90 писав(ла):
В... знов заклинило коробку, знов на другій передачі.
Знову знімаю мотор, заклинило думаю там само

Було на одній з КПП таке, теж друга. Мотора знімати не треба, все виправити можна й серед дороги, що я й робив:
Підіймай машину, відкручуй від КПП муфту повзуна перемикання передач, трос спідометра, два болта поперечини, що кріплять її до кузова. Постав авто на упор, або запаску з одним з колес(одне колесо на одне, щоб вище було), щоб звільнити домкрат, і домкратом піднімаєш мотор, підклавши дерев'яну рейку між домкратом і піддоном в районі центрифуги, впертись треба в болти кріплення, а не в дно піддона, таким чином задня частина кпп(та що ближче до передка машини) опустится і можна зняти задню кришку кпп, і трохи її відсунути, того простору достатньо, щоб вправити штоки перемикання передач, після цього, все зібрати "як було" і не сіпаючи ричаг кпп їхати до гаража. Якщо став на світлофорі, стій на 2-й передачі, витиснувши педаль зчеплення, на нейтральній передачі машину не залишай, ввімкнеться друга, знову те саме.
Вже в гаражі, можна спробувати довести до ладу фіксатори штоків(пружинки з кульками), можливо лопнула яка пружинка, можливо забилося "мулом"(масло з пилякою, стружкою), можна спробувати не знімаючи кпп.

На моєму 968А, 1977 р.в. такі самі механізми:


Трос, якщо потребує заміни, можна купити хоч в епіцентрі, хоч у продавців велотехніки.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 21 Липень 2023 21:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Класний лайфхак) в мене раз заклинило за кілометр від гаража, я доїхав а в цей раз заклинило після поїздки коли я в двір заїхав і передачу вже не вимкнув)
Тому став, спокійно розібрав стукнув те треба, там все чисто і гарно. Мені здається що треба ніжніше переключатися)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 21 Липень 2023 21:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Попалися мені в знайомому магазині подушки Тріал спорт від ГАЗелі по хорошій ціні. Якраз одну подушку порвав коли скидав мотор з коробкою, якість так собі виявилася. Такі друга потріскала. Раз-два поміняв і скажу що стало приємніше і на холостих і на обертах на менше вібрації. І подушка ГАЗелі ширша і нижча трохи, проте плотніша якась. Ну, процес експлуатації покаже) поки сподобалося)





Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 22 Липень 2023 00:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lancer90 писав(ла):
...
Тому став, спокійно розібрав стукнув те треба, там все чисто і гарно. Мені здається що треба ніжніше переключатися)

Ні, ніжніше не допоможе, поясню причину:
Коли ми переключаємо передачу, переводимо важіль в нейтральне положення, і фіксаор не тримає шток перемикання передачі, то саме чомусь друга передача вмикається сама, можливо під дією енерціі обертання(шестерні косозубі), можливо від нахилу кпп, або сили енерції(прискорення/зменшення швидкості авто).
А вмикається та передача завдяки несправному фіксатору, там роботи, замінити пружинку, або кульку(подібну можна взяти з сепатарора велосипеда).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 23 Липень 2023 21:21    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Lancer90 писав(ла):
Дякую, значить буду розбиратися далі що там до чого. Знайшов схожий механізм, але видно від Москвича, при установці скло опускається сантиметрів на 10 і трос йде внатяг, не вистачає довжини. Треба їхати тепер за тросом) Весела забава)


Може банально зайвий виток крутанув? Якщо що, то взагалі некритично. Я робив взагалі просто. Міряв довжину тросу з протилежної сторони, рубав скільки треба з магазинного і облужував "розчипірку" через конусну накрутку для велосипедної шпиці. Працювало завжди на "УРА"

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 25 Липень 2023 18:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Lancer90 писав(ла):
Дякую, значить буду розбиратися далі що там до чого. Знайшов схожий механізм, але видно від Москвича, при установці скло опускається сантиметрів на 10 і трос йде внатяг, не вистачає довжини. Треба їхати тепер за тросом) Весела забава)


Може банально зайвий виток крутанув? Якщо що, то взагалі некритично. Я робив взагалі просто. Міряв довжину тросу з протилежної сторони, рубав скільки треба з магазинного і облужував "розчипірку" через конусну накрутку для велосипедної шпиці. Працювало завжди на "УРА"

Скоріше за все, бо добився я опускання скла на 2/3 , підйом і фіксація як треба)
Поки лишив так, але скоро туди полізу переберу)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 25 Липень 2023 18:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
Lancer90 писав(ла):
...
Тому став, спокійно розібрав стукнув те треба, там все чисто і гарно. Мені здається що треба ніжніше переключатися)

Ні, ніжніше не допоможе, поясню причину:
Коли ми переключаємо передачу, переводимо важіль в нейтральне положення, і фіксаор не тримає шток перемикання передачі, то саме чомусь друга передача вмикається сама, можливо під дією енерціі обертання(шестерні косозубі), можливо від нахилу кпп, або сили енерції(прискорення/зменшення швидкості авто).
А вмикається та передача завдяки несправному фіксатору, там роботи, замінити пружинку, або кульку(подібну можна взяти з сепатарора велосипеда).

Ага, допер)
Ну по факту карта дій що зробити якщо знов таке трапиться є. Кульку я до речі міняв, точно пам'ятаю.
Дякую за пораду!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group