Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Электрический бензонасос низкого давления на ЗАЗ
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 23 Тра 2013 13:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Поставь за решеткой, как Ланс советует. Бензопровод ведь рядом как раз идёт.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
niknik



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.03.2012
Повідомлення: 13
Звідки: Донецк
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 25 Тра 2013 21:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всем привет!!Поставил в четверг за спинку дивана.Закрепил в левую нижнюю нишу бензобака(ниже забора бензина).Сегодня была поездка в Мариуполь(130 км в одну сторону)-езжу по работе.Полет нормальный.Шум работы ЭБН слит с работой двигателя,хотя за спинкой дивана расположен толстый лист поролона(5 см).Контроль за работой системы буду проводить периодически(можно совместить с заменой фильтра).Буду держать в курсе работы ЭБН в летнюю жару.Всем удачи!!! Very Happy

_________________
любите себя и окружающих Вас людей
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
niknik



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.03.2012
Повідомлення: 13
Звідки: Донецк
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2013 20:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прошло лето,часть осени.Пришлось заменить бумажный фильтр на сеточный(дизельный).Всплыла закономерность(2 раза)-от нагретого бензина при длительной поездке(свыше 100 км) появились перебои в подаче бенза.Постоял 5-10 минут и дальше без проблем.Грешу на китайское гамно + бенз теплый его не охлаждает.Загнется есть Германский.Стоит там же за диваном.В целом доволен.Удачи!

_________________
любите себя и окружающих Вас людей
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
didok



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.09.2011
Повідомлення: 102
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 22 Жовтень 2013 14:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


бензонасос прошел у меня всю поездку киев-львов-карпаты-киев в июле. проблем нет никаких! работает идеально!

_________________
063 381 10 72
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
niknik



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.03.2012
Повідомлення: 13
Звідки: Донецк
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 22 Жовтень 2013 20:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Значит лотерея! Или другие причины(топливную систему, карб, бак промывал).

_________________
любите себя и окружающих Вас людей
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
didok



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.09.2011
Повідомлення: 102
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 24 Жовтень 2013 21:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я весной поставил насос еще. и да - всю систему можно сказать чистил, капиталку мотора делал и бак снимал промывал, но больше для профилактики .

_________________
063 381 10 72
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2021 09:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хто ставив рідний електробензонасос з пічки для ДВС. Чи вартує він цього, чи шукати якийсь інший ?
Якщо ставити, то як паралельно до основного , чи послідовно з ним ? Чи може взагалі його достатньо самого ?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2021 20:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У мене він і на жужику стояв і працював без застережень поки мембрана не "закінчилась"(потекла), і зараз на Волгі стоїть, правда вже років зо три нічого не качає, хіба ненавмисно включу, то повітрям клацає("корова" їсть тільки пропан).
Але то був модифікованій(на Волгі ні, звичайний), замість контактів стояв геркон+магні_з_головки_CDRom, також робив і з датчиком Холла від "кулера"(тільки понти, нічим не ліпше від геркону). Єдине, що зробив, томпу що на Волгі, замічть резистора поставив діода(здається 1N4007), на Волгі стоїть на ВПГ, тобто під самим капотом, качав без проблем, в жужику стояв біля вентиляційної решітки, бо колись давно запхав його на закрилок, аж за петлі капоту, то там, як стоїш(не їдеш), то перегрівався і доводилося вимикати запалення, та чекати поки вихолоне(перегрівався транзистор ще радянський), з польовим транзистором(з "мамки" навколо процессора) таких вибриків не було.
Щось багацько нашкрябав. Якщо коротко, то:
1 Я ставив.
2 Воно того варте, бонусом отримаєш лічильник витраченого пального. шукати іншого не треба.
3 Не паралельно, і не послідовно. Замість механічного(якщо хочеться два, то послідовно, до штатного).
4 Достатньо самого. (на Волгі взагалі заглушку на місто рідного бензонасосу зробив і поставив, щоб маслом не сцяло). На ВАЗ(та ЗАЗ, бензрнасоси ж однакові) мають бути заводські заглушки.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 17 Січень 2021 10:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk

OK!
Дякую за розгорнуту відповідь.
Зараз на пічці стоїть насос з діодом. Мабуть такий самий поставлю на ДВС.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
YuriyBagrov



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.02.2021
Повідомлення: 1
Звідки: Москва

ПовідомленняДодано: 24 Лютий 2021 11:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
У мене він і на жужику стояв і працював без застережень поки мембрана не "закінчилась"(потекла), і зараз на Волгі стоїть, правда вже років зо три нічого не качає, хіба ненавмисно включу, то повітрям клацає("корова" їсть тільки пропан).
Але то був модифікованій(на Волгі ні, звичайний), замість контактів стояв геркон+магні_з_головки_CDRom, також робив і з датчиком Холла від "кулера"(тільки понти, нічим не ліпше від геркону). Єдине, що зробив, томпу що на Волгі, замічть резистора поставив діода(здається 1N4007), на Волгі стоїть на ВПГ, тобто під самим капотом, качав без проблем, в жужику стояв біля вентиляційної решітки, бо колись давно запхав його на закрилок, аж за петлі капоту, то там, як стоїш(не їдеш), то перегрівався і доводилося вимикати запалення, та чекати поки вихолоне(перегрівався транзистор ще радянський), з польовим транзистором(з "мамки" навколо процессора) таких вибриків не було.
Щось багацько нашкрябав. Якщо коротко, то:
1 Я ставив.
2 Воно того варте, бонусом отримаєш лічильник витраченого пального. шукати іншого не треба.
3 Не паралельно, і не послідовно. Замість механічного(якщо хочеться два, то послідовно, до штатного).
4 Достатньо самого. (на Волгі взагалі заглушку на місто рідного бензонасосу зробив і поставив, щоб маслом не сцяло). На ВАЗ(та ЗАЗ, бензрнасоси ж однакові) мають бути заводські заглушки.

благодарю
как потеплеет, тоже буду деду помогать ставить

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Denis0n



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2021
Повідомлення: 1
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 18 Тра 2021 23:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk писав(ла):
У мене він і на жужику стояв і працював без застережень поки мембрана не "закінчилась"(потекла), і зараз на Волгі стоїть, правда вже років зо три нічого не качає, хіба ненавмисно включу, то повітрям клацає("корова" їсть тільки пропан).
Але то був модифікованій(на Волгі ні, звичайний), замість контактів стояв геркон+магні_з_головки_CDRom, також робив і з датчиком Холла від "кулера"(тільки понти, нічим не ліпше від геркону). Єдине, що зробив, томпу що на Волгі, замічть резистора поставив діода(здається 1N4007), на Волгі стоїть на ВПГ, тобто під самим капотом, качав без проблем, в жужику путаны питера) стояв біля вентиляційної решітки, бо колись давно запхав його на закрилок, аж за петлі капоту, то там, як стоїш(не їдеш), то перегрівався і доводилося вимикати запалення, та чекати поки вихолоне(перегрівався транзистор ще радянський), з польовим транзистором(з "мамки" навколо процессора) таких вибриків не було.
Щось багацько нашкрябав. Якщо коротко, то:
1 Я ставив.
2 Воно того варте, бонусом отримаєш лічильник витраченого пального. шукати іншого не треба.
3 Не паралельно, і не послідовно. Замість механічного(якщо хочеться два, то послідовно, до штатного).
4 Достатньо самого. (на Волгі взагалі заглушку на місто рідного бензонасосу зробив і поставив, щоб маслом не сцяло). На ВАЗ(та ЗАЗ, бензрнасоси ж однакові) мають бути заводські заглушки.


думаю, и мне нужно уже своей развалюхой заняться, последую вашим советам

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group