Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Підкажіть, будь ласка, із завтуленням розпредвалу

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Послуги
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Maksym



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.10.2020
Повідомлення: 9
Звідки: Київська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2020 21:45    Заголовок повідомлення: Підкажіть, будь ласка, із завтуленням розпредвалу Відповісти з цитатою


Здрастуйте шановні! Хто стикавсь з таким питанням, порадьте спеціалістів, де зможуть реставрувати посадочні розпредвалу "Запорожця 40". Територіально бажано місто Київ і чи потрібно придбати новий розподільний вал?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2020 09:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Купи блок и не мудохайся
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2020 10:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


це не завжди гарне рішення і залежить від очікуваного результату

Якщо потрібно зібрати двигун з мінімальними зусиллями і їздити мало - новий блок буде супер (однак, варту бути готовим, що у запчатини, що зараз лишилися часто потрапляв брак)
Якщо зібрати у ідеал і так само їздити мало та/або є бюджет на повну капіталку двигуна з проточкою вкладишів колінвалу, відновленням усіх поверхней, розточкою - так, завтулка

Якщо просто їздити і більше за 10 тис на рік - простіше знайти просто хороший двигун

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2020 20:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И я плюсану просто за другой мотор

_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Maksym



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.10.2020
Повідомлення: 9
Звідки: Київська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2020 21:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Просто їздити зараз є машина, а зазіка хочеться зібрати на совість.
Питання грошей особливо не важливе.
Новий блок лише знайшов на олх.юей за 2000грн перелопативши інтернет. Це не варіант, тим більш якщо може бути брак. Цікавивсь у 2-х майстернях по району в себе та в Києві у" ПРО ВМС" то відмовляються брати в роботу зазіковський двигун, із радянського тіки жигулі. Є ще варіант на днях скажуть чи візмуться в іншому місці напилити метал на розпрідвал та проточити блок під його потім, без завтулки, але це недешево буде сказали.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2020 21:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


думаю, мінімум у 1000 стане

Просто, якщо у двигуні вже шийки під розподвал зношені, то і під штовхачі, а це - теж, додаткові витрати
Єдиним плюсом проточок назвав би (теоретичну) можливість замін втулок

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Димас



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.02.2010
Повідомлення: 408
Звідки: ХАРЬКОВ

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2020 09:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть человек в Мелитополе,который занимается завтуливанием москвичовски головок. Он готов взяться за зазовский картер. Цена 1500-2000. С его втулками.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Maksym



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.10.2020
Повідомлення: 9
Звідки: Київська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2020 20:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Димас писав(ла):
Есть человек в Мелитополе,который занимается завтуливанием москвичовски головок. Он готов взяться за ЗАЗовский картер. Цена 1500-2000. С его втулками.

Дякую за Вашу відповідь. Але це далеко від мене щоб везти, хіба що пересилкою поштою. Якщо не вдасться ще з двома варіантами поближче то матиму Вашу пропозицію на увазі.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2020 15:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


є ще у Вінниці кантора, теж втулить алюмінієм.
недавно знайомий там завозив картер. якшо цікаво - можу запитатись

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Maksym



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.10.2020
Повідомлення: 9
Звідки: Київська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2020 17:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor
Дякую Вам також. Звичайно цікаво. Якщо в околицях Києва чи в йому самому не візьмуться найближчий тиждень то звернусь до Вас за цим питанням.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2020 23:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вінниця, Вега-моторс, 900грн
Напишете потім шо там і як

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Димас



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.02.2010
Повідомлення: 408
Звідки: ХАРЬКОВ

ПовідомленняДодано: 03 Листопад 2020 12:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):
Вінниця, Вега-моторс, 900грн
Напишете потім шо там і як

Ух,спасибо тебе огромное.Созвонился с этими ребятами и уже отправляю им свой блок. 960 гривень с их втулками.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 03 Листопад 2020 15:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Будьласка! Я собі в 2015 році там робив картер - якістю задоволений!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Maksym



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.10.2020
Повідомлення: 9
Звідки: Київська обл.
Моє авто: ЗАЗ 968 М

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2020 23:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привіт всім! Завдяки вашим порадам я відправив у Вега Мотор м.Вінниця місяць назад майже "весь двигун" без головок вимитий та розібраний на днях він "відкапіталений! має прийти то сфотографую, викладу що до чого.
За роботу завтулка розпрєдвалу та балансира в ньому, шліфовку колінвала, проточку владишів йогових в блоці в опорах, проточку 4 циліндрів під поршні 1 ремонт вийшло 4500 грн.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Березень 2021 11:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


крутяк, чекаємо фото та відгуки!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hagar666



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.03.2021
Повідомлення: 4
Звідки: Чортков

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 30 Березень 2021 22:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Купи блок и не мудохайся
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Maxim_95



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2018
Повідомлення: 16
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 03 Квітень 2021 21:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hagar666 Нашёлся один умник,правильно говорить картер а не блок!а ты попробуй сначала поищи новый картер?и ненадо здесь писать чушь
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Послуги Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group