Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Перестал заводиться

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ivann4os



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.03.2020
Повідомлення: 29
Звідки: Харьков
Моє авто: заз 968м

ПовідомленняДодано: 08 Липень 2020 15:22    Заголовок повідомлення: Перестал заводиться Відповісти з цитатою


После замены прокладок(одна подсасывала вохдух) и манжеты ускорительного насоса на к-133 машина не заводится никак, раньше нужно было немного подгазовывать, сейчас ничегг не помогает.Искра есть и хорошая на всех свечах, помимо карбюраторе не трогал ничего.Мотор 40ка, по нему всёзэ заводское.
Поначалу мотор вообще не подавал признаков жизни, просто крутил, через несколько секунд начал чихать, один раз завёлся, но поработать толком не успел.
Бензин, даже по фильтру видео что накачиваеться.
Подскажите что это может быть, я не понял

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 08 Липень 2020 17:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Прямо в уарб бенза ливони
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
ivann4os



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.03.2020
Повідомлення: 29
Звідки: Харьков
Моє авто: заз 968м

ПовідомленняДодано: 08 Липень 2020 17:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


petertuning где воздушный фильтр одевается? Завтра попробую
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 08 Липень 2020 20:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да. Со шприца кубиков пять ливони
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 08 Липень 2020 22:14    Заголовок повідомлення: Re: Перестал заводиться поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


ivann4os писав(ла):

Бензин, даже по фильтру видео что накачиваеться.
Подскажите что это может быть, я не понял


Свічки відкрути, подивися , може навпаки, перелив бензинчику


_________________
"Есть только миг между прошлым и будущем"
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
ivann4os



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.03.2020
Повідомлення: 29
Звідки: Харьков
Моє авто: заз 968м

ПовідомленняДодано: 09 Липень 2020 14:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Свечи нормальные абсолютно, и подсосом-коптятся, без-чистяться.Спасибо за советы
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Компромисс



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2009
Повідомлення: 1669
Звідки: Днепропетровская обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М, Sens 1.3

ПовідомленняДодано: 09 Липень 2020 22:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


1. С воздушной заслонкой, без неё.
2. Перед запуском несколько раз понажимать на "газ", чтобы ускорительный налил бензина в коллектор.
3. Наоборот, перед запуском нажать газ, держать нажатым при запуске, не дёргать туда-сюда.
Это всё варианты обогащения - обеднения. Если где-то начнёт запускаться, тут и копать.
Если началось после некоторой разборки карбюратора, значит некорректно собран. Трамблёр точно не трогал?


_________________
Если дела идут хорошо, значит вы чего-то не заметили...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 10 Липень 2020 11:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на 90% щось з холостим ходом або дуже великий підсос повітря

Можна спробувати прочистити жиклер холостого ходу (ліволуч нижній бовт у середній частині, за ним - жиклер. Отвір 0.4мм). Зібрати.

Далі - зняти верхню та промити/продути трубки у середній частині згори (в принципі, можна і пропустити, як допоможе наступний етап)

Викрутити обидві голки і у ту, що правише (менша) - залити шприцем розчиннику/бензину. При тому дивитись чи з усіх отворів під голкою ліворуч буде литись. Повинні бути саме потоки, а не підтікання.
Далі продути у отвір правої голки (або резиновою клізьмою, або ротом через трубку)

Якщо голка кількості (ліворуч, велика) з вакуумом, то розібрати і перевірити чи не розірвана манжета та чи уся покрита резиною.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2020 21:18    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Просто навколо карба почалиса танці з бубном

Юра, і все, що ти людині пишеш, все ДО СРАКИ Laughing

Чому? БО! Бо неможливо давати інетні поради не бачачи двигуна. Бо людина пише про одне, а реально причина може бути в іншому, тут сам бува лізеш і не розумієш причини, а вона десь тебе гризе з іншого боку, а удальонно- це просто розрив мозку...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2020 20:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тоді і форум не потрібен )
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2020 16:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну шо. Неделю нельзя бензс в карб налить???
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Николай Викторович



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.03.2011
Повідомлення: 461
Звідки: Крюковщина под Киевом
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 27 Липень 2020 20:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Медитирует!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group