Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЖуЖ by Morgan
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2019 11:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Надеюсь не все так плохо: у томасетто тосольная камера меньше и более простой конфигурации
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2019 14:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нормально він прогріється. Між іншим купував на нього оригінальний ремкомплект в Миколаївській обл. по хорошій ціні. Після того накатав 20ткм. На тосолі.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
German



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.06.2016
Повідомлення: 363
Звідки: г. Вольнянск,Запорожская обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М 1987г.

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2019 10:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дядька писав(ла):
его долго греть придеццо. тосольная камера меньше чем на ат90. зимой как и томасратто будет инеем покрываться

Не факт. Ведь пропускная способность газа тоже меньше. У меня АТ-90 Е весной обмерзает, если прогреть меньше 60 градусов.


_________________
Для связи: 0502691700, 0671631101
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2019 13:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


у меня и летом обмерзал до 60градусов.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2019 22:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Стало интересно: если останавливает полиция и проверяют документы жужика и номер мотора не совпадает с техпаспортом что будет?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2019 22:47    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


нічого, двигун - це деталь, яку можна міняти так само, як і гальмівні колодки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2019 09:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну не так само. Фігня двигуна, що він номерний, і якщо цей двигун стояв на авто яке мало проблеми з законом, то можуть бути проблеми. В когось з наших так фігня спливла, коли поїхав машину переоформляти. А якщо чистий, то все норм.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2019 09:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Коли купляєш двигун окремо ніколи не знаєш напевно чи чистий. А якщо при переоформленні номер не співпадають то переоформлення буде неможливим?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2019 10:04    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Morgan писав(ла):
Коли купляєш двигун окремо ніколи не знаєш напевно чи чистий. А якщо при переоформленні номер не співпадають то переоформлення буде неможливим?

По идее если мотор чистый (машина, с которой он снят, не в угоне) - никаких проблем быть не должно. Просто впишут новый.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2019 11:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я минулої весни переоформляв свого ушана, там двигун 85го року, в ТП був вписаний ще рідний. Оформили без питань, єдине що кажу є шанс попасти проблемний.
Хоч і зараз в ТП номер двигуна не вписують, проте в бази вносять.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2019 13:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перебирали вчера передане ступицы, на правой стороне тормозные цилиндры сильно заржавели незнаю как теперь вынуть поршни, какие методы есть? Мне говорили можно для начала замочить в тормозной жидкости чтобы откиисли.

Ещё обнаружил что внешняя обойма подшипника проворачивается в ступице. Как это можно устранить, барабан чугунный накернить посадочное место не выйдет.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2019 16:33    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Цилиндры и барабан заменить!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2019 19:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Morgan писав(ла):
Ещё обнаружил что внешняя обойма подшипника проворачивается в ступице. Как это можно устранить, барабан чугунный накернить посадочное место не выйдет.

Можно конечно пробовать медь наплавить точками, подключив проводок к аккуму и тыцая ним в ступицу (или в обойму), или заниматься прочими шаманствами (вплоть до фиксатора резьбы) - но как по мне это имеет смысл только если нет возможности сменить ступицу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2019 08:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цилиндры есть непотекшие, но они были заполнены БСК так что вопрос как их разобрать остаётся. Пока единственное что придумал это делать приспособу из ГТЦ/ГЦС и выпрессовывать подключив к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2019 11:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Выкручиваешь отвёрткой, потом вытягиваешь узкими плоскогубцами
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kiria32



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.08.2018
Повідомлення: 42
Звідки: Запорожье
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 12 Квітень 2019 01:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Или подключаешь к рабочей системе и давишь на педаль (очень желательно сделать скобу которая поймает поршни до выпадания), всяко лучше чем на столе давить гтц руками Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 13 Квітень 2019 23:52    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Замочил закисшие цилиндрики в тормозухе удалось разобрать. В принципе особого смысла это не имело, если они не выкручиваются и не выдергиваются сразу то зеркало убито настолько что возится с ним нет смысла
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 14 Квітень 2019 15:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ланц же говорил Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 14 Квітень 2019 15:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Теперь осталось донорские от БСК отмыть, резинкеже менятьоднозначно нужно?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 14 Квітень 2019 15:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да, и перед установкой манжет, советую, кинуть их на час-два в тормозуху и посмотри разбухнут или нет.
Честно говоря, меня от родных манжет-цилиндов уже воротит.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
Сторінка 3 з 6

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group