Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Рестайлинг Олега (ЗАЗ-965)
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 09 Червень 2018 11:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


pashazaz писав(ла):
И резьбу специальную дюймовую нарезал для болтов ремней?


Для кріплення паску в стійці використано пластини 10х20мм. В пластинах свердлимо та нарізаємо різьбу М11х1,25 та для фіксації М6


хотя м11 на 1.25 не очень то и частовстречающаяся резьба, но по маркировке метрическая а не дюймовая


_________________
мечта свершилась!!! :-) ЗАЗ 965 у меня в гараже!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
pashazaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2005
Повідомлення: 509
Звідки: Гродно, РБ
Моє авто: ЗАЗ-968А-VW/Audi, Renault-Clio RS 172

ПовідомленняДодано: 09 Червень 2018 11:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Под крепление ремней есть международный стандарт. Используется специальная дюймовая резьба 7/16''х1.27. И болты высокого класса прочности. Специально сделано, чтобы случайно не перепутать крепёж.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 09 Червень 2018 12:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


и нафига! Зачем так усложнять! не дай бог болт потеряешь и потом пол года искать, или резьбу прочистить - метчик ни в жизнь не найти((
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
pashazaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2005
Повідомлення: 509
Звідки: Гродно, РБ
Моє авто: ЗАЗ-968А-VW/Audi, Renault-Clio RS 172

ПовідомленняДодано: 09 Червень 2018 15:59    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Болты ремней все по резьбе одинаковые. И у советских, и у иностранных авто. И у легковых, и у грузовых. На то и международный стандарт. Спросом на разборках и в магазинах не пользуются, дефицитом не являются. Поехал и купил гарантированно прочный болт с нужным подголовком и забыл. А резьбы зачем чистить? Это что - часто разбираемое соединение? Второй вариант - на выброшенном кузове вырезать фрагмент с приваренной гайкой под ремень. Или взять верхний регулируемый узел крепления передних ремней, там металл достаточной толщины. И тоже гайка приварена с нужной резьбой.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
pashazaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2005
Повідомлення: 509
Звідки: Гродно, РБ
Моє авто: ЗАЗ-968А-VW/Audi, Renault-Clio RS 172

ПовідомленняДодано: 09 Червень 2018 16:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


https://www.zr.ru/archive/zr/1976/06/klub-avtoliubitiel#10 Вот ссылка про оснащение Запорожцев ремнями безопасности
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 11 Червень 2018 17:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


pashazaz писав(ла):
И резьбу специальную дюймовую нарезал для болтов ремней?
А як же ж. Спеціально придбав свердло і два номери метчиків М11/1,25.
Всі болти рідні від кріплення пасків безпеки.


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 05 Квітень 2019 16:00    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


Ну що, поїхали далі!!!
Підсилив ричаги


Встановив щитки 2108, щоб нормально потім завести тросік ручніка



Пофарбувався. Вирішив змінити колір торпеди



Приїхали додому. Далі буде ...



_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!


Останній раз редагувалося: Олег (21 Серпень 2019 13:01), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 14 Квітень 2019 15:22    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


НЯШКА!!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 21 Квітень 2019 19:30    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Респектище тебе за рукоприкладство, дядя Олег!!!
Единственным бесполезным вижу усиление нормального жесткого рычага говенной сырой трубочкой. Эффективнее для жесткости было бы приварить полосу в центральной плоскости пошире, причем изнутри. И внешний вид был бы девственным, и жесткость хоть куда))).....але то таке....хазяїн- барін Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 23 Квітень 2019 14:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підсилити треба було обов‘язково. «Жорсткі» ричаги просто як жестяні поламалися. А знутрі приварити не можливо було, тому так. Розумію, що це не панацея, але все ж таки надийніше буде
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 24 Квітень 2019 17:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я в шоці з об’єму виконаних робіт!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 15 Серпень 2019 11:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підсилив кріплення задніх амортів


Приварив підсилювачі під передні сидіння. В попередній версії підлога постійно прогиналась

Поклеїв шумку на моторний щит

Зібрав торомозну (шланги 2108), счеплення, охолодження, кулісу


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 15 Серпень 2019 13:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На що сприрається газовий балон? Яких він розмірів? Який мультіклапан?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2019 13:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


weld_master писав(ла):
На що сприрається газовий балон? Яких він розмірів? Який мультіклапан?

Вварював трубу 20/40

Балон на 30л. Розміри не пам"ятаю. Діаметр десь 25см


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2019 13:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Настав час поміняти "сантехнічний" повітряний фільтр на нормальний. Вибір припав на Сузукі Джимні, бо він невеликий за розмірами і схожий за діаметром патрубка дроселя.


Трохи порізав крило, вирівняв площину

Обрізав корпус, встановив кутники

Підігнав отвір

Обклеїв майбутній діфлектор малярним скочем, потім на 88 клей склотканину і на завершення обробив епоксидною смолою

Буде якось так. Фінішну фотку вставлю, коли буде феншуй Wink


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2019 13:22    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Трохи стаємо схожі на машину. Вже є очі Rolling Eyes


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 21 Серпень 2019 15:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Олег Дякую! А який все ж таки мультік? Він по заводу йде під какий кут встановлення, чи щось хімічив? Де буде бак?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2019 08:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


weld_master писав(ла):
Олег Дякую! А який все ж таки мультік? Він по заводу йде під какий кут встановлення, чи щось хімічив? Де буде бак?

Бак саморобний зварений стоїть над балоном. На фото видно горловину. По мультиклапану- він в мене так і стояв. Просто збираю як було. Стоїть вертикально.


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 22 Серпень 2019 12:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зрозумів. Дякую. Привет!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 30 Березень 2020 16:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну що, прозвітую перед шановним панством про подальші кроки. Багато років поспіль при підготовці до Карпат поставало питання ліфту машини. Були варіанти різних проставок і всякої іншої фігні. Задовбало кожен рік щось придумувати, тулити, а потім знову те все розбирати і повертати назад, бо з тим постійно їздити не будешь.
Задумав я поставити на зад пневмопідвіску, щоб можна було в залежності від дорожних умов вибирати кліренс. Тим більше що аналог на Милці у Войтика вже є. Проблема була в тому, що у Горбіка немає нормального місця для встановлення додаткової подушки і дуже складна кінематика рідних ричагів. більше 2 місяців еспериментів дали такий результат. Каменти під фотками в галереї
За основу взяв пневмоподушку кабіни Сканія























_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Наст.
Сторінка 21 з 23

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group