Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 968 Lancer90
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 16 Січень 2018 09:42    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):
маж. розчнником всьо повитирай, і маж)
з мемзом без гермету нікуда

піздош....ніколи герметиком на мемзі не користувався і нікуя не срає....(бензо насос не рахується)...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 16 Січень 2018 10:12    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


Vadim_K То он с УЗАМом попутав ))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 22 Січень 2018 01:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Буду значить пробувати передню кришку мазати герметиком а зверху де є прокладка буду затягувати, але я наскільки знаю то вони одноразові і другий раз вже так не затянеш, шоб не сіфонило з неї=)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2018 19:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Приїхали мені ніштячки від Lanc'a за що йому дуже дякую))))))
Тепер маю два однакових поворотника і ставитиму дзеркало=)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 28 Січень 2018 20:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


З допомогою лома і якоїсь матері зібрав я коробку і прикрутив її до двигуна=) Насправді все зробив дуже швидко, позатягував гайки і прокладки мазнув герметиком.

Щоправда, спіткало дві невдачі: перш за все, під час збору коробки впустив всередину гайку то мусив перевертати і витрушувати, тому збирання трохи більше заняло часу.
А друге: гайки на коромислі перестали викликати довіру, тому вирішив їх замінити, але переривши весь гараж, знайшов лише дві гайки з малим кроком різьби, тому вирішив купити нові. Ніколи б не подумав що це така проблема, оскільки знайшов їх обійшовши 6 чи 7 магазинів=))) Тому одразу взяв наперед більше щоб були прозапас=)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 11 Лютий 2018 12:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перед вихідними нарешті завів ЗАЗ=))) Високуваті трохи обороти, але загалом завівся і працює гарно=)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
ALXOdessa



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.08.2012
Повідомлення: 62
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2018 23:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lancer90 писав(ла):
Всім привіт! Всіх з минулими та наступаючими святами!
Давно нічого не писав, та особливо і не було що писати. Після останнього ремонту КПП прокатався я кілометрів 200 і отримав новий косяк: розвертаючись на гаражах в мене заклинила коробка на 2-гій передачі, тому машина знову повернулася в режим очікування ремонту і от нарешті одразу після Нового Року зібрався з силами і заодно вирішив обкатати новий інструмент=)
Так шо в мене чергова розборка жужика=))))


Заодно поставив в Гаражі ЛЕД лампи замість звичайних, результатом задоволений=)


На заднем плане вижу амортизаторы KYB Excel-G Smile Неужели на ЗАЗ их ставили?! Интересно бы узнать впечатления, как машина с ними стала себя вести? Я такие же себе на ВАЗ поставил вместо родных масляных и больше чем доволен - машина обрела брутальный характер на бездорожье))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 21 Лютий 2018 09:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та ні, аморти - це кусок бардака, привезений кумом в мій гараж, аморти з Chery Kimo=))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 23 Квітень 2018 21:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Частково розібрав коробку. Брудна була жахливо, всередині таке враження як грязюка з маслом перемішана була, тому взяв щітку, бензин і почав відмивати. З проблеми: заклинила 2-га передача, причому коли зняв передню кришку то шток від легкого удару став на місце, хоча на машині ричагом вимкнути 2-гу передачу я не міг. Ще побачив трохи зношені мідні втулки де ходить шток. Чи є це причиною заклиненої передачі - не знаю. Хто що порадить?
З хорошого: сьогодні приїхали колеса від Rocknroll Man зі славного міста Дніпро.



Останній раз редагувалося: Lancer90 (07 Тра 2023 16:05), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 26 Квітень 2018 08:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перемив ічора коробку, знайомий передивився люфти всі, повключав і сказав шо в коробці все в нормі. Чого я не зміг виключити другу передачу два рази підряд - поки загадка...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2018 22:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Їдемо далі: сєкас продовжується, коробка з помойки вроді непогано працює, тому вчора переставив на неї первинний вал, перекрутив шпильки, маю переставити колокол і вставити диф з напівосями. Загалом все зробив досить швидко, тільки з колокола лишилося висверлити зайву направляйку бо вибити її не вийшло. Далі зборка піде набагато швидше.





Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2018 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вроді мінять колокол погана ідея...
Погана стиковка КПП і колокол, в місцях виходу півосей з кпп

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2018 00:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дарма ти з тим зав'язався, картер зчеплення і вправу не замінний на коробасі від 40кета, до того ж ти навряд відрегулювати правильно ГП, простіше цілу коробку поміняти
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2018 06:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так справа в тому що коробка не комплектна була, колокола не було на ній
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2018 00:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну значить пора шукати хорошу цілу))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2018 10:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну принаймнs спробую, ГП вже прочитав як регульнути=)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2022 08:37    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Панове, всім привіт!
Сто років не був тут)
ЗАЗ нікуди не дівся, досі їздить, тепер перереєстрований на мене, в гаражі додався ще АЗЛК 2141, тому ЗАЗ мордую зараз набагато менше, тепер він більш машина на літо)
Тому цього літа зроблена страховка на півроку, ЗАЗ забраний додому і починає робитися купа дрібниць)







Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2022 15:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привіт!
А шо за дрібниці?


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 11 Липень 2022 19:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не крутить одометр, трохи косметики, трохи марафету, замінити склопідіймач водійський - редуктору капець, повигулювати чим більше, бо застоявся
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lancer90



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.03.2016
Повідомлення: 67
Звідки: Рівне
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 12 Липень 2022 09:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


З першим пунктом - одометром питання вирішене )
Насправді не крутив бо чомусь загинуло шестерню найпершу що прокручує крайню цифру одометра. Після того як підрівняв її, пересвідчився що нічого не тре, поставив і зробив тест-драйв. Все чудово, кілометраж крутить. Заодно вирішив перевірити масло в коробці але виявилося що ключ лишився в гаражі)))
Тому серцевина дверної ручки прийшла на допомогу. Виявилося що квадрат там рівно такий самий)









Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group