Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сотник - Green Seven
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2018 13:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


шо ж ты молчал столько времени,страдал?

выбирай https://sex-shop.ua/catalog/masturbatory/

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2018 22:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Данке шон. Вже пригледів парочку))

Тепер питання, хтось має нові коромисла, осі коромисел, шпильки і гайки які тримають осі? 40-ка.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2018 00:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


новодел не бери - лопаются на раз

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Квітень 2018 17:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую, матиму на увазі.

Ще дивлюся в сторону БСЗ Smile

На ЛОХ знайшов для ЗАЗ Shocked
https://www.olx.ua/obyavlenie/beskontaktnaya-sistema-zazhiganiya-zaz-968m-luaz-bsz-novoe-ID9Tq8l.html

На деталях.зп для Москвича є різні, і якісь ціни не гуманні. Можете порекомендувати?


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
CROSSFADER



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2017
Повідомлення: 192
Звідки: EAST TROYA CUSTOMS
Моє авто: ЗАЗ 968М 1986г кап ремонт двигателя. Карпаты с поршневой от хонды Дио 27

ПовідомленняДодано: 12 Квітень 2018 18:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


имхо, "AT" - китай.
Где то слышал что надо брать волготрамблер, якобы там характеристика ближе к нашему двигателю.
И вообще я бы собирал все компоненты отдельно, так можно и постепенно собирать систему, по мере появления средств
и подбирать хорошие компоненты.
катушка и коммутатор от 08, рос производства
и волготрамблер я думаю нужно искать рос. производства
все таки качество, банально того же метала

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Квітень 2018 11:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Заїбався. Стартер клацає, двигун не крутиться. При їзді по трасі на швидкості більше 60км/год починає пекельно смикатися, пердіти, стріляти.

Шановне панство, на Олдкарі може хтось допомогти пофіксити то смикання за майже любі гроші?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 23 Квітень 2018 12:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бсз треба робити з рідного розподілювача всі ті москвичовські і тим більше волговський до одного місця, там не реально полюдськи виставити момент запалення, буде або добре їхати на низах або на верхах, середини не дано нажаль.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Квітень 2018 16:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та мені хоча б з рідним
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 24 Квітень 2018 00:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так если стартер клацает, то это не втягивающее.
Это либо бендикс накрылся, либо нехватает аккума

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Квітень 2018 09:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


акум наче норм, бо з десятого клацання крутить. Інколи крутить в холосту.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 24 Квітень 2018 10:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Likvid писав(ла):
Так если стартер клацает, то это не втягивающее.
Это либо бендикс накрылся, либо нехватает аккума

Если щелчок и тишина - то таки втягивающее (либо - сам стартер, втулки к примеру разбиты, якорь затирает, щетки/коллектор изношены).
Если бендикс накрылся - то будет вхолостую крутить.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Квітень 2018 10:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Короче кажучи, накрилося все зразу))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 24 Квітень 2018 10:36    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Бендикс можно помыть бензином (если внутри масло - может так себя вести). Может полегчает.

А в остальном - сначала перебрать и посмотреть что именно навернулось, а потом уже покупать запчасти. Может там обычной чисткой всего медного обойдется...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 24 Квітень 2018 10:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Поддерживаю!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
KO3AK



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2011
Повідомлення: 49
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 04 Тра 2018 09:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У мене такий набір бсз стоїть - працєю все ок, виставляв рукою. Єдине що катушка була якась хліпка - працювала ок, але коли знімав двигло і закручував клеми на ній, просто розламалась. Взяв болгарську від 08 і все ок. Якщо будеш ставити, то май на увазі, що рідних дротів не вистачить, треба теж від 08 брати набір.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 25 Липень 2018 09:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ЗАЗ-зліт 2018 вдався на славу, в мене він розтягнувся на 6 днів. Дякую організаторам, учасникам та всім причетним за класні пригоди Laughing

З період ЗАЗ-зльоту, згідно гуглмапс проїхав 1400 км, середня витрата пального склала 6,66л/100км, при швидкості від 40 до 110 в залежності від стану покриття.

Дорога через Тернопіль показала, що гірше не буває, так як від тряски повилітали дроти з трамблера і відірвалася частина кузова, як тримає низ передньої балки зліва, з'явилися стуки у передній підвісці. При швидкості 85 сильно б'є кермо, після 95 зникає.

Приїхавши додому, заміряв рівень оливи - щуп сухий, перед виїздом було вище максимального рівня. Чи вилилося, чи зжерло хз, але мабуть доведеться туди лізти і дивитися сальники КВ як мінімум, бо спереду трохи насцяно.

ЕБН крута штуковина, не треба підкачувати бенз, мусолити газюлькою. БСЗ теж наче норм, але двигун оживає після 60.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 25 Липень 2018 13:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Іхав на Франик через Хмельницький-Ярмолинці-Чортів-Бучач, а назад Бурштин-Рогатин-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця, то назад було менше поганої дороги.
І така ж фігня на останньому підйомі перед Тернополем перестало працювати БСЗ - відійшов "+" на фішці комутатора.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2018 10:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я тут що подумав: всі інколи трахаються з тросиком газу і оболонкою. В мене на роботі продають спіральні канали (рубашки) будь якої довжини під зварювальний дріт діаметром до 1.6мм. Як гадаєте, буде працювати?



_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2018 12:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Звісно, що буде. Доречі вони є і під більший діаметр.

А тефлоновий канал - то взагалі "бімба"! Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 28 Серпень 2018 13:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Воно бімбами для дроту, а от трос подвійного плетіння його пиляє потроху(
Для великів такі штуки вже давно роблять, вони живуть довше звичайних але теж не вічні, мабуть варто спробувати.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Наст.
Сторінка 36 з 37

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group