Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Куплю для машинки

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 12 Лютий 2018 20:10    Заголовок повідомлення: Куплю для машинки Відповісти з цитатою


Всем привет!
Ищу для замены своей торпедо 968М на более раннюю. Нужно все в сборе с пластиком(все кармашки и накладки должны быть)

Руль тоже нужен

А так же новую поршневую СССР
Маслянный радиатор ЛУАЗ
Головки двигателя легкое б.у
Лобовое стекло НОВОЕ или б.у, но ИДЕАЛЬНОЕ
Поворотные кулаки лев. правый НОВЫЕ

Салон черный(передние сиденья и задние) Механизм регулировки должен быть рабочим.
Направляющая форточек 2 шт
Хром окантовка на передние двери.

Рассмотрю все варианты.



Останній раз редагувалося: MishkoZAZ (13 Лютий 2018 04:58), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
zazovich



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.12.2017
Повідомлення: 75
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 13 Лютий 2018 02:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Фото руля и лобового будут завтра, хотя сам ещё гляну. Может и не подходят под описание
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 13 Лютий 2018 20:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Маю мати панель від вухана, пробував ставити собі раніше, це реально але там не так гарно як у вухана виходить
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2018 16:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В чем заключается сложность?
Можно поподробнее.
Есть фото панели?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 15 Лютий 2018 21:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MishkoZAZ фотки зроблю, складність принаймі в мене була з монтажем полок, лівій заважає проводка та блок запобіжників, а ще треба отвори грамотно просверлити на їх кріплення а це не так просто як здається щоб все зійшлись і рівно стало. до того ще панель під склом по отворах підходить але має прорізь під годинник і на краях де батони не тої форми вона, візуально трохи не то. А так загалом можна поставити, я думаю теж спробувати вдруге заінсталювати
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Виталий1108



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.02.2018
Повідомлення: 19
Звідки: Житомир

ПовідомленняДодано: 15 Лютий 2018 21:12    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Хром окантовка на передние двери возможно найдется, завтра посмотрю. Я так понимаю даже небольшие вмятинки исключаются?
Оффтоп. А у вас и задние двери имеются?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 15 Лютий 2018 23:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Главное что бы они были ровные и с целыми бархотками не гнилыми
А задние двери в процессе

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Виталий1108



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.02.2018
Повідомлення: 19
Звідки: Житомир

ПовідомленняДодано: 16 Лютий 2018 18:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Упс, я подумал о наружной окантовке. Тогда у меня отбой.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Dron22



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.01.2016
Повідомлення: 139
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2018 14:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привет ! Есть новое лобовое. Предыдущим владельцем было установлено на машину и через неделю снято, так как машина пошла на разбор. Я его купил и так себе и не поставил.Стекло чистое без дефектов, только гермет надо отмыть по краям. Цена 200грн, находится в 7км от Киева. Если интересует - звони 0636703720




Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2018 18:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


якщо на склі немає царапин - бронь на скло.
звісно, якщо автор теми не купить його

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Dron22



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.01.2016
Повідомлення: 139
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 22 Лютий 2018 12:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor Царапин вроде нет. В Субботу буду в гараже - проверю. Бронь принял. Если что , в Субботу могу и отправить сразу. Звони, короче,если интересно
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group