Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
AERORING CUP 2018 - официальные гонки
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2018 00:43    Заголовок повідомлення: AERORING CUP 2018 - официальные гонки Відповісти з цитатою




Всем привет! Появилась информация о соревнованиях, в которых будет отдельный зачет для ЗАЗиков! Причем для ЗАЗиков бесплатный стартовый взнос.

Для участия нужна команда из пилота и штурмана. Члены команды должны иметь шлем во время гонки. + нужно будет любительскую лицензию ФАУ и страховку (разовая страховка около 60 грн).

Хотел бы узнать, кто из форумчан готов принять участие? Я думаю, если соберемся, нужно обязательно ехать туда. Причем чем больше нас - тем лучше, т.к. будет возможность помогать друг-другу с машинами, на случай каких-то поломок или непредвиденных обстоятельств в дороге. Лично я настроен принять участие, сейчас я в поиске штурмана.

Дальше немного информации из регламента:
Цитата:

1.2. Кількість етапів «AERORING CUP 2018» «AERORING CUP» складається з чотирьох етапів.

24-25.02 – “TOPLINE24 RALLY”
29-30.06 – “WONDER RALLY”
04-05.08 – “SUN DRIVE FEST RALLY”
13-14.10 – “AERORING RALLY”

Організатор має право на заміну запланованого етапу, який не може бути проведеним не пізніше як за місяць до запланованої дати проведення змагання.

1.3. Залікові групи. Змагання Кубку проводяться у таких залікових групах: «ЗАЗ-968»,«2WD 1600», «2 WD», «2WD OPEN», «4 WD», «SP 2WD», «SCOPEN».

Технічні вимоги до групи «ЗАЗ-968»
1. У змаганнях «AERORING CUP 2018» у групі «ЗАЗ-968» мають право брати участь виключно автомобілі виробника ЗАЗ, моделей 966 та 968, та їх серійних модифікаціях.
2. Технічний стан та елементи безпеки автомобіля повинні відповідати вимогам ПДР України та додатку №1 до загального регламенту Трофею ФАУ з ралі на серійних автомобілях 2018 року.
3. Двигун, КПП, трансмісія , рульовий механізм, гальма та інші вузли та агрегати авто повинні бути серійного виробництва та мати кріплення згідно стандарту виробника. Дозволяються будь-які доопрацювання Двигуна та КПП, за умови збереження оригінальних корпусу та без змін типувприску палива.
4. Автомобілі групи «ЗАЗ-968» можуть бути оснащені виключно шинами БЦ-10 виробництва Біла Церква.
5. Рекомендовано встановлення спортивних сидінь та пасків безпеки відповідно до вимог додатку “J” МСК ФІА.


UPD: ССЫЛКА НА РЕГЛАМЕНТ: 31165-1517695574-185.pdf



Останній раз редагувалося: ayger (06 Лютий 2018 19:12), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2018 11:19    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Технічні вимоги - це жесть....
Я розумію вимоги стосовно мотора, тут ще ок.
Але гума....
Та ще й бц-10...вона ж кончена, дороги не тримається..які на ній гонки можуть бути???
Якщо з клубу знайдеться 2-3 машини що відповідають цим вимогам - це ще буде добре..
А де вони проходитимуть?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2018 14:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor ,
В Черкассах, на территории аэропорта
Покрытие - асфальт

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2018 15:43    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


так, в Черкасах потужна автошкола..
але вимоги - це ппц.
навряд хтось з наших туди поїде..

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2018 15:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor, я настроен поехать, если хоть штурман найдётся
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2018 15:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а в тебе є така гума?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 04 Лютий 2018 18:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor, нет, но это можно решить.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2018 18:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пришел ответ от организатора по поводу вопроса с резиной:

Цитата:
Ребята, тех требования максимально лояльные и направлены на то, что бы удешевить процесс. Скажу так, если приехать на эту гонку на старой пересушеной резине, то она сотрется за половину гонки (асфальт достаточно абразивный). Если же приехать на новом комплекте, то он будет долго жить! Что бы уйти от гонки вооружений и покупки дорогих колес, мы ввели правило одинаковой резины. Более того: это колесо можно использовать как зимой так и летом!!! Если будут вопросы, обращайтесь: 0674704651 Андрей

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2018 19:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бажаю, нехай вони цілий рік на тій гумі їздять, організатори явно аматори, такого ніхто не вводить навіть на чемпіонатах.
Це явно дурість найвищого сорту, припустимо маючи 2 нових комплекти гуми ти мусиш купляти тріпаки аби до них на івент поїхати?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2018 19:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юра, маєш рацію. Умови якісь дикі з тою гумою.
Я б може поїхав на три останніх етапи, якщо з наших країв теж люди будуть.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2018 21:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А спорт сидіння і паски безпеки по додатку J вас не засмутили, тільки бц-10?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2018 22:10    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Ну то ж рекомендовано, а не обов'язково
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2018 09:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гуки в подарок не идут, жаль!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2018 10:33    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
організатори явно аматори, такого ніхто не вводить навіть на чемпіонатах


Если это Черкассы и Андрей, то это Андрей Яроменко. А если это Андрей Яроменко, то это никак не аматор, а успешный спортсмен, опытный организатор, представитель ФАУ. И т.д.

Roskо писав(ла):
такого ніхто не вводить навіть на чемпіонатах.
Це явно дурість найвищого сорту


Не знаю, как в Украине, но например, выдержка из регламента кубка РБ по треку 2018 года:
10.1. Участники зачетной группы «Лайт»:
в классах «Дивизион 1600» и «Дивизион 2000» используют шины CORDIANT SNO MAX 175/70R13 или R14 на ведущую ось;
в классе «RWD» используют шины CORDIANT SNO MAX 175/70R13 или R14 на обе оси.
10.2. Участники зачетной группы «Супер плюс»:
в классах «Дивизион 1600» и «Дивизион 2000» используют шины с шипом 4.5 мм в зимний период времени и шины Master Sport N1 и Master Sport N2 в летний период времени на ведущую ось;
в классе «RWD» используют шины с шипом 4.5 мм в зимний период времени и шины Master Sport N1 и Master Sport N2 в летний период времени на обе оси.


_________________
Какой смысл покупать машину, чтобы разъезжать по асфальту? Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет aсфальта.©
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2018 15:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ловите шару

https://www.olx.ua/obyavlenie/kolesa-zaporozhets-rosava-zimnie-IDxO46k.html#218c187aa7


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2018 17:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc, уже неактивное объявление Sad
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 07 Лютий 2018 17:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не успели )))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Gusman



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.02.2018
Повідомлення: 7
Звідки: Черкассы

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2018 00:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добрый день. Купив 4 новых колеса Вы, скорее всего, сможете на них проехать все 4 этапа кубка. 4 новых колеса будут стоить порядка 2000 грн. Если вы поедете на гонку на своей хорошей повседневной резине, и с ней что то случится в гонке(резкое торможение и как итог проплешина, раззулись в повороте и проехали на спущеном, и т.д.) вам нужно будет искать как минимум пару резины, а это те же 2000 грн.
А так все в равных условиях. В моно кубках моно шина это обычное явление.Для победы нужна исправная техника и водительское мастерство.
Будем очень рады видеть много зазов

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2018 03:43    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Gusman яка вам різниця що до того чи буде учасник стирати дорогу гуму чи дешеву? Про які роззування і стирання від різкого гальмування йдеться, там що середня швидкість 100км/год та повороти 90°? Про які взагалі рівні умови йдеться? І чому вибрана була саме бц11? Це ж не рідна гума, чому не и151, чи бл85 яка ставилась виробником? А як спонсор проплатив використання іменно БЛ то треба щоб всі їздили на тому гамні. Ну і що саме дивне то наступний пункт, рекомендовано встановлювати ковші і паски безпеки, для кращої безпеки певно, але попри це байдуже який буде зацеп при поворотах, гальмуваннях про мокру дорогу взагалі мовчу.

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Gusman



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.02.2018
Повідомлення: 7
Звідки: Черкассы

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2018 05:00    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


Rosko різниця в тому що хочеться до участі в змаганні заохотити якомога більше учасників, тому бюджет гонки бажано мінімізувати. Швидкість там чимала, і кермом працювати теж доведеться,повороти і на 90, і на 180. А БЦ10 обрали, тому що перший етап в лютому місяці, потім два влітку, і ще один пізньої осені, тож умови і покриття різні, а ця гума і на сніг підійде і на дощ і коштує не дорого.

А рівність умов в тому, що якщо хтось розкошелиться і поставе собі Toyo888 або Michelin Sport Cup то він отримає колосальну перевагу перед іншими учасниками, а на однаковій гумі така перевага неможлива.
Я озвучив причини, з яких організатори прийняли таке рішення, а час покаже правильним воно було чи ні, але зараз вже точно нічого не зміниться, документи подані.

https://www.youtube.com/watch?v=SHPA71c0Mds на цьому відео заз на гумі бц10 досить впевнено їздить по сніжно льодовому покриттю.

Всім добра. Реєструйтесь, приїздіть і отримуйте насолоду від дійства. Будемо раді Вас бачити на змаганнях.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group