Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Ярко-синий боец невидимого фронта ЗАЗ-966В 1969г. (el_fuego)
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2017 16:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гг. Лише 2 рази виїзджав у Києві і вже відео)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2017 20:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Женщіна? Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2017 20:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Звісно, що не і дівчина потребує уваги та часу, але основне - не часто виїзджаю через роботу та погоду
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 22 Грудень 2017 13:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


$RONSON$ писав(ла):
Наткнулся на ютубе )
https://www.youtube.com/watch?v=ReVKF0vhmRI


Юрка, фонари все ещё светодиодные?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 22 Грудень 2017 21:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 17 Червень 2019 16:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Повертався трасою - 2 рази автомобіль чхав і відмовлявся їхати.
Знімаю трубку подачі бензину з карбюратору - паливо бризь = з насосом все добре.

Здається, утворюються повітряні пробки у карбрюраторі




Хто з рідним фільтром як лікуєте кипіння палива?


Додатково, мастило (колись вигране Мотул 10W40) - що вода. Його б і замінити варто, але відчуваю, що і масляний насос вже далеко не з потрібними зазорами - буду вскривати

Доречі, шукаю бокові нижні кожухи двигуна з заслонками )) Естетика і оригінальність - добре, але їздити без них неможна

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 18 Червень 2019 00:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


обратка есть?для циркуляции излишков,и тем самым допохлаждения насоса.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 18 Червень 2019 10:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не під'єднана. Це підходить тільки для коротких переїздів, бо бак знешумлений (= утеплений) зі сторони салону
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 18 Червень 2019 18:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


нет. помимо всего прочего - если закипает насос, пузырьки прекрасно уходят через обратку; если обратки нет - случается печаль-беда...

да и не такое уж и большое кол-во тепла с насоса снимается обраткой, чтобы ощутимо бензобак нагреть...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 18 Червень 2019 19:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну практично переконав) Вже котрий рік дивлюсь на ту трубку і все ніяк не підключу)
Останній раз 1 свіжоперебраний карбюратор зі зворотнім виходом і 1 новий не хотіли працювати адекватно на холостих - от і не підключав. Думаю, якийсь підсос повітря. Однак, дивно це, бо там і новий карб був, і той, на котрому особисто їздив. На цьому ж, світло-коричневий наліт на свічках, все як ми полюбляємо

Потрібно буде зняти коллектор все нормально змазати, зібрати і перевіряти з тими карбами

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Червень 2019 20:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


бачив на одній мці перед вентилятором зроблений акуратний змієвик, по якому бензин тече..таке собі додаткове охолодження..

З.І. Бачив на Синєглазці Мішкіного папки. пиши, питайся фотки

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 18 Червень 2019 23:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


і я бачив )
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 19 Червень 2019 08:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Может вместо змеевика взять стоковый маслорадиатор?)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 20 Червень 2019 00:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дуже не хочеться ззовні колхозити
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 21 Червень 2019 09:37    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Так колхозь в середині)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 23 Червень 2019 22:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Останній раз коли їздив, була проблема зі щепленням. Сьогодні зняв двигун з допомогою Андрія - розкрутилась корзина.
За знімання забув скинути клеми і підпалив мінусовий дріт до генератора - це ж не дифіцит? - шукаю усі в сборі

1. як сильно повинна натискатись лапка корзини, коли стоїть на двигуні? Чи повинні мати вільний хід?
За регулювання у знятому стані все ок, а коли ставлю, то одна лапа затиснута, а інші - ні. Диск від жигулів (товстіша)

2. Де саме підтьоки мастила, коли тече задній та передній сальники колінвалу?
У мене центрифуга суха, двигун зі сторони центрифуги - ні.
В коробці усе в мастилі, ніби з сальнику первинного валу, от тільки сальник і вал сухі.
При цьому, сальники мінялись рік тому на corteco

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Червень 2019 23:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego писав(ла):

1. як сильно повинна натискатись лапка корзини, коли стоїть на двигуні? Чи повинні мати вільний хід?


не сильно.разве-что пяткой удаётся прожать,и то не до конца.
почти нет,маленький.

el_fuego писав(ла):

За регулювання у знятому стані все ок, а коли ставлю, то одна лапа затиснута, а інші - ні. Диск від жигулів (товстіша)


а как ты видишь на сколько нажаты лапки,когда мотор состыкован с коробкой?или...подожди,ты корзину регулируешь отдельно от мотора что-ли?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 23 Червень 2019 23:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Про що писав: підтягнув усі лапки, виставив площину диску відносно площини кріплення - ставлю на місце і 1 лапка жорстка, а інші бовтаються.. такого ж, теж, не повинно бути?

На авто я-то відрегулюю, але чи ок така поведінка?

Я так зрозумів, що повинні бути прижаті з дуже малим зусиллям, ти ж це мав на увазі?

ПС. Бачу нерівномірність натискання у зібраному стані. На 1.5 мм дві підтягнув після регулювання окремо

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 533
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2019 09:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego писав(ла):
ставлю на місце і 1 лапка жорстка, а інші бовтаються.. такого ж, теж, не повинно бути?


Не должно. Те лапки, которые болтаются - не будут выжимать сцепление.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2019 13:45    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


дак Юра,алё,регулировать и надо на маховике,вместе с диском сцепления.то что ты там отдельно что-то с ним делал-в корне не верно.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  Наст.
Сторінка 54 з 57

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group