Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Карпаты 2017
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 17 Жовтень 2017 09:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


АТЧЕД В СТУДИЮ!!!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 17 Жовтень 2017 14:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Олег Мы вашего ещё не дождались )))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 17 Жовтень 2017 18:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


звіт буде пізже!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 18 Жовтень 2017 12:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Олег Мы вашего ещё не дождались )))

Чойто? Фотки виклав, про пригоди написав Cool


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ane4ka



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2014
Повідомлення: 23
Звідки: Minsk

ПовідомленняДодано: 18 Жовтень 2017 15:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всем огромное спасибо! Все было супер, впечатлений вагон Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2017 08:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Где это вы такое красивое место нашли?

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ane4ka



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2014
Повідомлення: 23
Звідки: Minsk

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2017 12:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Олег там по-моему везде сплошные красивые места, а конкретно это - на подъезде к Верховине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2017 13:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это в районе Дземброни по дороге к Шибеному.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ane4ka



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2014
Повідомлення: 23
Звідки: Minsk

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2017 13:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Точно! После этого и начались приключения))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2017 22:11    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Звіт! Частина перша.

Про осінні Карпати, а точніше про щорічну вилазку знали, майже всі, всі хто в темі)) Як завжди орієнтувались на гарну погоду та підбирали вихідні. Місце, як я зрозумів було змінено і було прийнято рішення їхати в с.Шибене (погранзастава) до підніжжя г.Піп Іван, з метою відпочити та піднятись на вершину вище зазначеної гори.

Сам я, в Карпати не планував їхти, лише тримав в голові, якщо складеться, то поїду. Так і вийшло, написав мені КЦБ о другій ночі в середу, а виїзд планувався після роботи в четвер! Отже, рішення прийняте, їдемо!!!

Збори, всі діла, о 2 ночі в четвер, точніше вже в п'ятницю рушили двома машинами від заправки на Петрівці з Києва. Валерин ушан, мотор тавро на газу та милка КЦБ також із тавро мотором на газу.




Попереду години за три, чотири вже поїхали Саняба (на борту Слава та Морячок) та Ланц (на борту Аня та Зазік).
Я на боту КЦБ, з нами Інна та Маша, у Валери його кореш Вітя.

Наш маршрут: Житомир-Староконстантинів-Кам'янець-Подільський-Хмельницький-Чернівці-Снятин-Верховина-Шибене.

Перша зупинка о 3-30 перед Житомиром на сокарі, привіт ЗАЗ-Лабораторії!!!




Зупиняємось на заправку газом кожні 150км, так як балони по 20 літрів. Ідемо 90-110км/год. За Житомиром у валери почав підклинювати руль, зупинились, трохи відпустили рульовий механізм, поїхали далі. На старокостянтинів дорога нормальна, ухаби місцями, по одній полосі, ям не було, трафік слабий, фур майже не було.

Заправка перед Кам'янецем-Подільським.




Дзвонимо Барбаросі (він мав приєднатись до попереду їдучим пацанам), дзвонили щоб дізнатись де є нормальний супермаркет. Виявилось, що Барбароса не поїхав і він приєднався до нас в маркеті, побажав гарної дороги та відпочинку, з'їздили до місцевого зазовода, прийняли два по 0,5 подарунка для Борі, пообідали та рушили далі. На парковці Валера замінив ремін ГРМ, так як старий почав тріскатись.





Контрольна кава та заправка на виїзді із Кам'янеця-Подільського.



Далі спокійно проїхали Хотин, на жаль, фортеці з дороги видно не було, заїжджати не стали. Вітер і листопад по дорозі))

Перед Чернівцями сталась у нас пригода, а точніше заблукали. Втомлені пізно взялись до навігатора і на розв'язці перед Чернівцями замість того щоб їхати прямо, звернули вліво до центра міста через річку Прут, далі наш навігатор повів нас через центр, де потрати час у пробках по вузьким вуличкам, а в кінці головної вули на кругу замість повороту направо через річку прут назад до кільцевої, з якої перед містом ми з'їхали, повернули наліво і поїхали селами вздовж Прута по гравію та грунту приблизно 25ка на 2-3 передачі....

Виїхавши на нормальну дорогу, звернули вправо через Прут і повернулись на трасу до Снятина.
Вирішили їхати по гарній дорозі не до Снятина, а далі до Заболотова і лише там звернули до Верховини. Дорога від Чернівців до Заболотова ново, рівненька з розміткою, їхати одне задоволення)

Звернувши до Верховини, покриття стало гіршим, але нормальним, почались зміни ландшафту на гірський, а в Косові вже гори, краса))



Від Косова до Верховини дорога була на наше диво нова і приємна, разом із красою видів та приємними подвір'ями в сумі отримали від даної частини дороги велике задоволення!
У Верховині вже було темно, звернули до с.Шибене, далі 30км по грунту із камінням приблизно о 20-00 проїхали погранзаставу та приєднались, до раніше приїхавших зазоводів!
Отже поїздка від Києва до с.Шибене із описаними пригодами зайняла 18 годин!

Далі буде!


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 30 Жовтень 2017 19:04    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Звіт! Частина друга.

По приїзду спочатку привітались зі всіма хто ще був живий та випили, потім пішли заселятись!
На жаль, умови були не дуже приємними - неопалювана хатина, відсутність душу та туалету в хаті. Душ був в сусідній будівлі де кухня, і щоб була тепла вода то потрібно було палити, туалет звичайний дерев'яний за кухнею. Як для пацанів то норм, але для дівчат не дуже((( І за це по 450грн за три дні!

14 жовтня, субота, ранок. На диво виспались нормально, свіже повітря відновлює сили в рази краще на відміну від міста, втоми після довгої дороги та бодуна після вечірніх поседілок як і не було!

Погода супер, 10-00 ранку, на гору іти вже пізно, отже відпочинок, а у декого ранкове купання)







Поснідавши, вирішили іти по гриби, прогулятись по місцевості.









Двір нашої дислокації, будка на першому плані - місце поседілок.



Почати кататись через брід.




Мухаморчики)



Шикарний мох та трава, ходиш наче по ковру!



Мішка щось знає)



Відпочинок)




Вечірні покатушки на ЗИЛу до Буркута, де набрали із джерела мінеральну водичку на ранок)



15 жовтня, погода погана, насилу встали, гуляли до пізна, їздили на дискотеку...

Рушаємо до підніжжя гори Піп Іван, від місця стоянки до вершини 12км, від підніжжя 9км.






Підніжжя гори Піп Іван, початок підйому, до вершини 9км!




Почали підніматись, 9-00.
З маршруту збитись не реально, оскільки до самої вершини веде дорога, яка не має розвилок. За пару годин до нас, на вершину поїхали два ГАЗони 66.

















Другий привал, перекус, трохи відпочинку. Підніматись важкувато, хмарно, поки ідеш то тепло, дорога різна, грунт, багнюка, каміння, мокра трава.




Вийшли з лісу на полонину Веснярка.







Це вже досить високо, із-за хмарності не видно сусідніх гір(( На полонині холодний вітер із мрякою.





Покидаємо полонину і знову ліс, до озера Марічейка не далеко.







Озеро Марічейка. Тут ми розділились. Мішка залишився щоб покупатись та іти назад, з ним залишився Рома (Сейлор) та через деяку відстань повернувся до них і Боря. Перекусили, трохи перепочили та пішли далі, тут вже пробиває вітер і стояти справді холодно.







Ця частина дороги для мене стала найважчя. Мокра глина, каміння, кустарник, вітер із вологою, по сторонам нічого не видно.





Вийшли на останню частину підйому, хребет, до вершини не далеко, зустріли два ГАЗ66, що спускались до низу. Видимість метрів 30-50.








Вершина гори Піп Іван, 2024м, обсерваторія Білий Слон! 15-00, підйом тривав 6 годин.










Обсерваторія зачинені, всі ходи забиті деревом, та встановлено двері, проходить реставрація.
На жаль, нічого не побачили з вершини із-за туману((

Спустились за 4 години, хоча могли і скоріше, були проблеми із взуттям.
Вже внизу. Спустились останні.




А цей пацан збір з вершини разом із нами)



В цьому будинку ми ночували.



На цьому ЗИЛу катались



Шашлик, та вечеря, пили за підйом)








16 жовтня, ранок, прокинулись, поснідали, зібрались та рушили додому, погода гарна, тепло, шкода що не було такої погоди в день підйому(






У Саняби посипався підшипник рідного генератора, дотягли до Веховини, там замінили, У валери вискочина напіввісь, успішно була встановлена на місце.
Пообідали в Верховині та рушили до Києва, 16-00.





Складний підйом по класній дорозі до Буковецького перевалу, 835м.



Додому приїхали о 3-30, через 4 години на роботу....
Взагалі відпочили класно, підйом на гору здійснили, хоч і нічого з вершини і не побачили. Всім дякую за компанію!!! До наступних поїздок))


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 30 Жовтень 2017 19:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дивіться всі фото та цікаві відео за силкою Wink2

https://edit.io.ua/edit_profile.php?PHPSESSID=ktpp2il5b4e0o6tjvn8nt2e1a2

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Mr.TTS



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.08.2008
Повідомлення: 304
Звідки: Украина,Кировоград
Моє авто: Заз 965,Заз 968А

ПовідомленняДодано: 30 Жовтень 2017 23:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую за чудовий звiт!Заздрю вам бiлою заздрiстю!)
Усiм величезний привiт!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2017 13:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Надо было в пятницу в 8-00, когда я будил, идти на гору. Было ясно и тепло.
А после субботней дискотеки в сельском клубе... это был развал...


За отчет спасибо! У меня немного пазл в голове сложился, что когда было)))))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2017 14:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Подивіться відяхи на сорокеті, там ржач, не можу завантажити сюди, перша відяха попрацювала і перестала. Ну і фоток там більше!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2017 14:33    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Сижу ржу на работе)))))
https://saraket.io.ua/v3a992d11d7bb837f8666e45f288c7026
https://saraket.io.ua/v0876f840bbfad01973cc91c014cdb0ba

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
anatol.kala4iow



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.07.2013
Повідомлення: 51
Звідки: Каменец-Подольский
Моє авто: заз 968

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2017 13:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


классный отчет.очень интересное повествование, а фото видео вообще супер !!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2017 13:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Президент на лесоповале!!!!! ЗАЧОТ!!!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2017 14:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2017 14:14    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Это продолжение о воспоминаниях о Кузьмиче и сосне

_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group