Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Ушастик ЗАЗ 968 Seven-Guitar від Nikolya_22
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 14:38    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Резина водить. Перед вже на розварках був, зад сток.
Я поки доїхав пару км додому з гаража друга - думав що задом в когось заїду. Вже коли поставив все по кругу однакове - круть стало.
Рідна резина тільки для музеїв годиться, не для їзди

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 05 Червень 2017 10:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nylon

дякую, зрозумів, треба збирати на нову гуму

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 10 Червень 2017 14:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Отже, вчора всіма силами, правдами та неправдами Жужик був переоформлений на мене! Подробиці відпишу пізніше як буде час!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 10 Червень 2017 20:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


красавчик!!
масло 15в50 маннол я юзав весь минулий сезон. тільки на зиму заливав 10в40.
веде себе прекрасно, мотор не засирає, давку держить. тільки у мене узам...
в мемзі буде трохи підгорати....
про те що машину водить - гума 99%!!
мені он довелось зараз взути на задок СССР гуму - після 100км/год машину на дорозі втримати тяжко...

а так - красавчик! старайся!)


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 11 Червень 2017 00:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дякую, до феста Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2017 13:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нажаль, ніяк не розберусь із заливанням фото в інет, щоб тут їх було видно, раніше робив через вк, а тепер... короче треба розібратись

І так, з'їздив на ЖитомирАлкоФест!
Щодо фесту, то все буле мегакруто, подяка всім, особливо хлопцям із Житомира

Була проблема перегріву мотора, їхав по трасі 60...70, температура 105...110, це просто капець.
Як виявилось це все не рідний "трамблер"!
У мене безонтактне запалення і "трамблер" мабуть із москвича і його фази не співпадають із нашим мотором, я хз як їздив до цього, вона грілась але не так сильно.

Поміняли ми його на рідний, але перероблений під безконтактне запалення!
Я його не перероблював і що там до чого не знаю, знаю внутрянка перероблена і він працює. Так от, тепер по місту при такій спеці більше 85 не має! а за містом якщо валити 100 то і температура 95-100, наче так і має бути!

Щодо мастила про яке писав раніше, Манол 15в50 напівсинтетика
Я приємно здивований, у порівнянні із самим дешевим що я лив минулого літа, мінеральна 15в40 укр виробництва, то лампа тиску при 100 на хх вже горіла, тобто мастило ставало рідким і як повинно вже не відпрацьовувало!
При дорозі да Житомира нове мастило 15в50, лише при 110 на хх злегка підморгувала лампочка тиску, отже його робочий діапазон кращий, якщо не гріти вище 100 то мабуть і робота мастила буде як і має бути)
Отже рекомендую, не дешеве і не дороге, на мій погляд компроміс, знаючи про специфіку нашого мотору, а саме як він любить іноді те мастило висрати...
Щодо іншого, то за покатуху в Житомир все було норм)

Готуюсь далі до Мегазльоту в Харькові!
всі роботи що роблю опишу трохи пізніше


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 16 Липень 2017 10:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Стуканув мотор...(((
Розібрали, люфт в трьох верхніх втулках шатунів та люфт на першому циліндрі вкладиши шатуна, такі справи

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 16 Липень 2017 13:32    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


тю,всё по графику.времени до выезда вагон.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 16 Липень 2017 13:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nikolya_22 ну, уже даже разобрали) дело за малым. Все заменить, и собрать мотор. Только подожди до дня выезда) так интересней)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2017 01:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жарти то добре, але нерви не металеві)
Розбирання двигуна показало:
- люфт трьох верхнх виулок шатунів (зі стуком при роботі)
- люфт вкладишів шатуна першого циліндра
- зрізано 5-6 зубів текстолітки (хз як він працював)
- тріщини двох кріплень першої опори колінвала

При ремонті був убитий колінвал, завтра ставимо інший блок з коліном (зібраний) і навішуємо перебрані зі всіх кутів шатуни та стару поршневу (поршнева норм)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2017 01:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пффф
вообще по-мажору.
у меня:движок в состоянии "картер и колено",коробка ссыт,кузов висит в воздухе,и его ещё надо подваривать,тормоза ещё надо делать.
и я не отчаиваюсь

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2017 09:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мемчик в тему)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 26 Липень 2017 18:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


З"їздив на Мегазліт!!!

Збирання двигуна та налагодження його роботи велась до останнього, до самого виїзду)

Пробний заїзд показав, що зібраний двигун має вібрації та перегрів, динаміка погана.
Перевірили запалення та зазор в клапанах - була помилка при налаштуванні - виправили - мотор став робити рівніше, але все одно із вібрацією.
Пропав холостий, але він наче пропав ще на старому моторі, продули та помили карб (майже новий солекс) - крутили довго, але так і не зрозуміли в чому проблема появи та відсутності ХХ, подумали на соринку, що бовтається десь в каналах карба.
Накрутили ХХ щоб якось їхати, але маючи на увазі що необхідно до карбюраторщика!
Оливу залили нову, все ту ж Манол 15в50 напівсинтетику.

По дорозі з гаража до дому 17км при 80км/год нагрів майже до 105(((
Якась фігня, попередній мотор на такому самому нависному та кожухах, оливі - грівся менше - подумали на стару/нову поршневу, якій треба все таки притертись (зі старого мотора лише навісне та головки).

Зібрались, помились і в дорогу, на страх та ризик... негоже так їздити...

Перші 100км заспокоїли - при швидкості 85 температура 100...105, олива на місці, ніде не тече, карб працює норм, хоч із накрученим ХХ.

Їхати було до Харкова трохи більше 500км, все було добре)
По дорозі у Роми дідка здохли щітки вентилятора, довго ми намагались зрозуміти чого він крутиться від того, що по ньому стучати треба.

В"їхали в Харків, і тут настала загадка для мене, як відомо в пробці МЕМЗ не гріється, а я його перегрів, температура пішла за 120, пропала тяга, почав стріляти карб, вирвало фланець і звук став значно гучніший...

З чого по дорозі температура була в допуску, а в місті пішла вверх?

Приїхали на базу, а там все як має бути)))

На наступний день колона до Харкова.
Заводжу, глушник, точніше з під фланця реве, з карба стріляє, налаштовувати немає часу.
Поїхали на площу і на заправці стався такий випадок!
Стою біля машини, відчуваю дим, давай вимикати масу (вона у мене в бардачку у вигляді крутилки) а крутилка залипла, тобто коротить потужно! відкрутив
Відкриваю багажник - горить АКБ, паніка, тушим рюкзаком, видихаємо...

Коротило із-за шпильки яка має стягувати планку що тримає АКБ!
Так як я не знайшов планку, а шпильки залишив, клеми на АКБ у мене швидкоз"ємні, короче від тряски сумка придавила шпильку на клему "+" і нагріта та підварена шпилька притулена до корпусу АКБ запалила його!!!
Добре, що я був біля машини!!!

Як не дивно, але відсутність добрячого шматка стінки АКБ не завадило його обмотати пакетами та скотчем, все працює)) До Києва вистачило, а так зальот на новий АКБ(((

По поверненню у лагер та зранку була дискусія що із мотором, казали що прогорів клапан і їхати то є не дуже, я прийняв рішення їхати скільки їде...
По дорозі додому при швидкості 85 температура була 105, вирваний фланенць із головки своїм шмумом майже виніс мозок, карб стріляв при скиданні обертів на ХХ.

Якось так, відпочину від поїздки, розгребу роботку і в гараж на вскриттяWink2

І трохи додам щодо моторної оливи Манол 15в50 напівсинтетика, при температурі 110+ лампа тиску оливи на ХХ навіть не моргнула, щоб було 100% при використанні дешевої мінералки 15в40!


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 04 Серпень 2017 13:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nikolya_22 писав(ла):

І трохи додам щодо моторної оливи Манол 15в50 напівсинтетика, при температурі 110+ лампа тиску оливи на ХХ навіть не моргнула, щоб було 100% при використанні дешевої мінералки 15в40!


датчик справний? 110+ це серйозно


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 04 Серпень 2017 14:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


датчик працює, перевіряв

110+ то справді не здорово, але ж у мене розмічено до 110, а в милках як не помиляюсь до 120

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 31 Січень 2018 20:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Трохи фото та міні звіт з минуло ЗАЗ Мегазліту 2017!

Перша заправка, 150км від Києва, приблизно 2-30.





Роми didok кцб милко



Діми dimma Шалда милко



Оскільки Рома і Діма їхали на газу, а їх балони були невеликі за об'ємом, то було прийняте рішення зупинятись на заправку кожні 150км, це за планом три-чотири зупинки, дуже зручно як для мене. Не люблю в такій подорожі (не робота все таки) як сів так і приїхав! А так кожні 150км розминка, кава, wc.

Наступна зупинка, на півдороги, схід сонця)



У Харкові проїхали через центр, то була помилка... після Ашану 45км до бази. Це вже по дорозі до бази, Старий Салтів.



Далі був відпочинок від важкої дороги і гуляння за приїзд на базі відпочинку, на жаль фоток у мене немає(

Наступний день, їдемо колоною до Харкова!





Описаний раніше АКБ...(((



Колона по Харкову



На головній площі!






Не розумію чому, але фоток із бази та дороги додому у мене немає(([/list]


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 31 Січень 2018 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чаво фотки маленькие такие?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2018 00:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не выросли еще.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2018 12:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Санитар!!! Приди!

Заливал с этого сайта:

http://photo.i.ua/user/9344781/508363/

не понимаю почему сдесь они заливаются сжатыми?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 01 Лютий 2018 12:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nikolya_22 санитар на даче, он не придет
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
Сторінка 9 з 10

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group