Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Ремонт двигуна.

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
perets



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2008
Повідомлення: 104
Звідки: Ирпень
Моє авто: Луаз, 1.2l, 4х4

ПовідомленняДодано: 31 Січень 2017 19:36    Заголовок повідомлення: Ремонт двигуна. Відповісти з цитатою


Всім привіт.
Відразу скажу, що іншого розділу для своєї теми не знайшов.
Почнемо.
У мене є в наявності Луаз. В 2010 році був зроблений капітальний ремонт всього що можливо. В тому числі і двигуна. Час пройшов і двигун помер.
Настав час ремонту дригла.
У мене на Луазкі був розточений під 79 мм. Стояв карб 2105 з вазоколектором впускним. Стояла БСЗ. Мене все влаштовувало.
На даний момент є багато питань.
1. Оскільки наші блоки славляться тим що розбиває корпус під шийками РВ то це не оминуло і мене. Рідний блок має там овал. Завтулити блок форумчани писали тут це 800 грн.
2. В любому випадку буду все одно розточувати під 79. Гільзи в мене чавунні є, поршневу куплю. Хочу у вас запитати. На ОЛХ багато продають поршневих 21011 з плоским дном індійські. Є комплекти зразу з кольцами. Варто їх брати чи шукати інші?
3. Де можна проточити коліно під 0,25? Киів або в цьому регіоні. Можливо з коліном і циліндри. Можливо з коліном та циліндрами ще й блок завтулити. Бо я блок купив у форумчанина. Але всі пишуть шо якість тих запчастин що йшли на ринки відверте gimno.
4. Якщо чесно то хочеться свій старий картер привести до ладу а новий нехай лежить.
Ось такі питання. Знаю, що декому на них буде ліньки відповідати, декому вони звучать , як банальні, але все ж таки. Потрібно машину ремонтувати. Я хоч не зовсім Зазовод але серце в нас з вами однакове.
ПиСи. маю в наявності повний комплект тавродригла яких стояв на Луазі з заводу. Тобто можу собі на Луаз поставити Мемз 245-20. Але я не хочу переходити на воду. Хочу воздушнік.
Дякую завчасно за відповідь.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 31 Січень 2017 20:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


блок під разпрєд втулять тільки у вінниці, і то - неохоче. коштувало це 350грн за все.(2014рік)
поршньові - хз..краще брати щось перевірене.
коліно і циліндри точно шліфують/точать в Житомирі, бо собі колись тим займались.
в києві також полюбе кантори є Rolling Eyes

вибачаюсь, в києві розпрєди теж втулять, але бронзою Embarassed


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан


Останній раз редагувалося: Proffesor (31 Січень 2017 21:24), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
perets



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2008
Повідомлення: 104
Звідки: Ирпень
Моє авто: Луаз, 1.2l, 4х4

ПовідомленняДодано: 31 Січень 2017 21:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 12 Лютий 2017 22:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В Харькове втулят алюминием, цена вопроса 850 если мне память не изменяет
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 12 Лютий 2017 23:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В Ирпене на Второй Линии можно попробовать сделать.

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group