Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
мегаслёт 2017
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

переносим даты слёта с 14-16 на 21-23?
переносим
82%
 82%  [ 24 ]
оставляем
17%
 17%  [ 5 ]
Всього проголосувало : 29

Автор Повідомлення
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 14 Вересень 2016 20:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


iryska есть, но в 80 км от города, дворец Кенига, усадьба Натальевка, поющие терасы, краеведческий музей в пархомовке, но он в 130 км от грода
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 14 Вересень 2016 23:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Якщо є день відкритих дверей, значить все-таки пускають. Росіян особливо, щоб не думали, що ми не зможемо себе захистити Very Happy
Це за "совка" все було закрите, не живіть вчорашнім днем Very Happy


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 15 Вересень 2016 07:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На оборот при совке проще было попасть на предприятие, чем сейчас, в 90е было папа часто меня на работу к себе брал, а сейчас электронная система пропусков везде
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
slim



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.03.2006
Повідомлення: 12
Звідки: Одесса
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 15 Вересень 2016 15:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чесно говоря так и не понял - с городом определились? Если нет предлагаю Одессу и пригород (Каролино-Бугаз и Затока) - сам от туда поэтому могу попробовать часть организации взять на себя (Договорится о полаточном городке или на базе отдыха возле моря. Есть сетомузыкальное оборудование 3кВт - так что скучно не будет..... , мангалы тоже с меня, Вариантов где можно остановится много - я просто не знаю предпочтений Smile ?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 15 Вересень 2016 16:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Определились.
В Одессе был слет. 2 странички назад уже обсуждалось.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 20 Вересень 2016 17:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всем привет!
Харьков, однозначно Харьков!
У нас очень много интересного. Одно из самых любимых мест Харьковчан, да и не только это ЭКОПАРК ФЕЛЬДЬМАНА( не реклама). Вход свободный,очень много интересных животных.
Наш центральный парк им.Тараса Шевченка сейчас на реконструкции и откроют его аж в 2018.
Но помимо парков есть еще и исторический центр города, что очень интересно посмотреть..
Вообщем Всех ждем в Харькове!!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 20 Вересень 2016 21:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мммммм Злорадный исторический центр города....ну это для гурманов.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 20 Вересень 2016 22:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+1
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
@rtyom
Племенной Зазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 05.05.2006
Повідомлення: 2558
Звідки: Россия,Владимир

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2016 13:46    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Однозначно Харькiв! При мне место утверждалось на слете. И притом близость РФ возможно сподвигнет российских ЗАЗоводов так же поучаствовать в этом мероприятии.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
@rtyom
Племенной Зазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 05.05.2006
Повідомлення: 2558
Звідки: Россия,Владимир

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2016 13:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А числа оптимально всё же в 15 - 17 июля.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
@rtyom
Племенной Зазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 05.05.2006
Повідомлення: 2558
Звідки: Россия,Владимир

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2016 14:48    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


А еще организаторам слета нужно запомнить что столы на афтапати нужно ставить или буквой П, или О. Но никак не I). Ну или Л на худой конец) Со многими хотелось посидеть пообщаться, выпить. И приходилось или бегать туда-сюда или лишать себе возможности общения(
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2016 15:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


@rtyom писав(ла):
А еще организаторам слета нужно запомнить что столы на афтапати нужно ставить или буквой П, или О. Но никак не I). Ну или Л на худой конец) Со многими хотелось посидеть пообщаться, выпить. И приходилось или бегать туда-сюда или лишать себе возможности общения(
100000%

_________________
Поганої машини не буває, буває поганий водій!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2016 18:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Мммммм Злорадный исторический центр города....ну это для гурманов.


Гурманов думаю достаточно.....

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2016 20:07    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


@rtyom писав(ла):
А еще организаторам слета нужно запомнить что столы на афтапати нужно ставить или буквой П, или О. Но никак не I). Ну или Л на худой конец) Со многими хотелось посидеть пообщаться, выпить. И приходилось или бегать туда-сюда или лишать себе возможности общения(

Просто мало времени на общение за один вечер за столом. Все таки свадьба на 100 человек! Надо 2 вечера и столы буквой Ж ! Very Happy


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 21 Вересень 2016 21:04    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


и меняться как в волейболе
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
winner-zaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.10.2011
Повідомлення: 99
Звідки: місто КИЇВ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2016 23:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А чё с афтерпати опосля слёта? В карпаты или бакота)))? Или под Одессу??
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2016 23:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


winner-zaz С Харькова пилить - да ну нах! Надо там по месту искать красивое место возле водоёма
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
didok



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.09.2011
Повідомлення: 102
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 24 Вересень 2016 11:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
winner-zaz С Харькова пилить - да ну нах! Надо там по месту искать красивое место возле водоёма


та скоко там тулить.... 470км и мы в кирилловке!)) фигня.


_________________
063 381 10 72
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 25 Вересень 2016 22:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


SIMON писав(ла):
... Если есть желание выложить из машин слово на самой большой площади Европы...

Зачем нам большая? У нас слова то, все короткие.
http://zaz.kiev.ua/forum/attached_files/04566-1469002944-877.jpg
Laughing Laughing Стыд
Посмотреть всегда есть что, главное что бы было кому показать... Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2016 12:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не боюся накликати на себе незадоволення чи осуд всіх ЗАЗоводів, але вважаю, що такі короткі слова тільки ганьблять горде ім"я ЗАПОРОЖЕЦЬ. Бо якщо прочитати повністю, то виходить, що Запорожець - ..й? Як можна було взагалі до такого додуматись, тим більше мовою агресора.
Я, чесно, кажучи, навіть цього і не бачила. Чи це було відповіддю на мою відмову закрити напис на задньому вікні моєї ЗАЗ-Таврії?
Надіюсь, харків"яни будуть більш інтелігентні.
Приїжджати на Мега-зустрічі все-одно буду Very Happy Занадто люблю Запорожень та всіх своїх друзів. На Харків вже майже і Бернда намовила


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
Сторінка 5 з 7

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group