Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Стоимость переоформления
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Корчагин



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.03.2007
Повідомлення: 288
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965, ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 11 Тра 2015 16:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Недавно ставил на учет волгу, с ускорителем (300 грн) обошлось 1700 гривен

ЗЫ: справка счет была 800 гривен, она в постановку на учет не входила, это отдельно при покупке.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 12 Тра 2015 08:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Jefferson писав(ла):
О_О Що так дешево? Раніше ж було в районі 2000, ні?

да, стало дешевле

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Компромисс



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2009
Повідомлення: 1669
Звідки: Днепропетровская обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М, Sens 1.3

ПовідомленняДодано: 02 Грудень 2015 22:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А изменится ли авторынок (цены, оформление) после вступления в ЗСТ с Европой?

_________________
Если дела идут хорошо, значит вы чего-то не заметили...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 28 Липень 2016 11:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Може комусь знадобиться. Був вчора в центрі ДАІ м.Вінниця оформляв купівля-продаж легкового авто без зняття з обліку, тобто пряме переоформлення в тому ж центрі ДАІ. Що виходить по вартості:
353 грн - бланк перереєстрації ТЗ + комісія банку.
98 грн - нові номерні знаки (якщо залишаються старі (лише зразків від 2004 року), то не платиться) + комісія банку.
152 грн - експертний огляд авто + комісія банку.

По процедурі стало дещо простіше:
1. Оплата в касі.
2. Оформлення договору купівля-продаж (якщо вписується ГБО, то потрібно мати готові документи на нового власника).
3. Експертний огляд.
4. Здача документів (разом, після чого продавцеві видають примірник договору і він може бути вільним).
5. Отримання нового ТП і номерів.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 09 Серпень 2016 14:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дешево как-то, мне переоформление мотоцикла обошлось в ~600 грн без смены номеров, около 200 грн (197 что ли) экспертный осмотр и + около 400 грн перерегистрация.

И, думаю, если хочется обойтись минимумом потраченного времени, но при этом не лень съездить дважды - лучше на экспертизу приехать ближе к вечеру (когда очереди там нет), тогда же и оформить куплю-продажу, а уже на перерегистрацию - на следующий день с утра (пока вся толпа побежала на экспертизу).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 09 Серпень 2016 23:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Як проходить експертний огляд?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 11 Серпень 2016 09:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сверка номеров движка и кузова.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 11 Серпень 2016 09:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


M.A.D. Так воно і виходить. Тільки в мене 353+18 комісійні, 151+9 комісійні, 98+9 комісійні банку.
А в Вас комісійні за два платежі вийшли 100 грн. А це залежить від банку.

Оформлення авто і мото в одну ціну.

огляд так і проходить: звірка номерів + фото авто, показів одометра, після чого ще акт видають, на який в центі ДАІ навіть не дивляться.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 12 Серпень 2016 23:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мені цікаво ци не будуть різати очі дискові гальма.

P.S. Вартість документації на переобладння гальмівної системи 1682 грн.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Sorohman



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2015
Повідомлення: 10
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968 АЕ

ПовідомленняДодано: 13 Серпень 2016 01:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Питання знатокам. Машина зареєстрована в Харкові, знаходиться в Києві, в мене прописка в Івано-Франківську. Чи можу я в Києві переоформити її з власником? Чи можу зняти з реєстрації і оформити купівлю-продаж в Харкові без машини і зареєструвати в Києві без попереднього власника? Якщо так то скільки коштує поставити/зняти з реєстрації (Не хочу гнати машину в Харків і не хочеться щоб їхав власник в Київ бо дядько трохи в віці)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Saft



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.05.2011
Повідомлення: 1
Звідки: Мелитополь
Моє авто: Хочу ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 11 Вересень 2016 12:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кто знает, расскажите, как происходит покупка б.у авто с переоформлением на себя? Какие нужны документы, какие будут платежи, когда передавать деньги, когда бывший владелец может быть свободным? Заранее спасибо!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 15 Вересень 2016 11:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нужен техпаспорт + сам владелец (или лицо с ген.доверенностью). Ну и паспорт + ид.код (владельцу - с 1 копией, вам - с двумя)

Загоняется машина на площадку, ее осматривает эксперт (номер кузова/движка), дальше - платится стоимость экспертизы (около 200 грн), забрать результат экспертизы потом - отстоять очередь и дальше заключить договор купли-продажи у штатного юриста. После чего - владелец свободен, а вы с договором, результатом экспертизы и техпаспортом отстаиваете опять очередь, заказываете перерегистрацию (около 400 грн) и получаете заполненное заявление для проверки данных, оплачиваете в кассе перерегистрацию, если номера старого образца - оплачиваете замену номеров (вроде 200-300 грн), опять отстаиваете очередь и отдаете квитанции + заявление + техпаспорт + старые номера, и ждете пока выдадут новый техпаспорт и номера.

У меня с 9 утра до 2 часов дня продлилось. Но если пройти экспертизу вечером (когда основная толпа стоит в очереди или уже разошлась по домам) - то с утра, когда основная толпа поломится на экспертизу, можно быстро перерегистрировать.

Платить в банк (обычно отделение под МРЭО есть, но и комиссия там большая). Важно: заказчик экспертизы и плательщик за нее должен быть одним и тем же.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вован



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.04.2004
Повідомлення: 356
Звідки: Киев
Моє авто: заз968м

ПовідомленняДодано: 15 Вересень 2016 17:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А самое главное, что экспертиза не обязательная, а по желанию покупателя и её можно не делать. Я переоформлял машинку и экспертизу не проходил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Сторінка 8 з 8

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group