Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Восстановить документы ?

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Dima-Yagodcin



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.11.2012
Повідомлення: 327
Звідки: Донецк
Моє авто: ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2013 23:53    Заголовок повідомлення: Восстановить документы ? Відповісти з цитатою


Есть в продаже очень редкая советская машина представительского класса, которая нас заинтересовала, она без документов, продавец уже покупал её без документов и она просто стояла у него, то есть реально хозяина найти нереально) машина без двигателя, всё остальное на ней б/н, реально ли восстановить документы на такое транспортное средство ? Продовец утверждает что она не угнана и ни чего такого, а просто списана. Можно ли по закону через МРЭО восстановить такое ?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2013 20:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


НЭТ. НЭЛЗА.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
stigi



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2010
Повідомлення: 927
Звідки: Запорожье, бабурка
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2013 21:54    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


а найти донора с доками?
Я думаю, что если нельзя,но очень хочется,то можно. По крайней мере у нас в стране. Главное найти к кому обратиться и было бы с чем обращаться Very Happy


_________________
Тормоза в запорожце странный предмет. Они вроде есть, а вроде бы нет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 30 Липень 2013 08:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Автор, в какой стране мы ждем? Тут все можно. Если бабло есть.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Ramzes
духаст вичиславыч


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2009
Повідомлення: 3203
Звідки: г. Харьков 3 км. трасы Харьков-Симферополь
Моє авто: ЗАЗ 968М 1980 г.в., ЗАЗ 965 68 г.в. ИЖ 412,СЗД 1980 г.в кто тут инвалид?

ПовідомленняДодано: 03 Серпень 2013 18:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Что за авто?

_________________
Номерок для связи 0636062051 Роман
Зазик это сила
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2015 00:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


підійму тему.

Є гарний вухатий в Житомирі, продають не дорого, але він за словами власника "списаний". Списував для того, щоб оформити субсидію якусь, так як на ньому 3 машини висіло.

тому питання, чи можна цю машину поставити на облік якимось чином?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2015 09:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В нас в країні можна, питання в вартості. Як на мене простіше знайти документи і переварити передню панель.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2015 13:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цікавив, власне, законний спосіб) про незаконні+хабарі я знаю
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2015 14:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Основна проблема відновлення документів - підтвердження законного володіння. Якщо авто списано и документи знищені, то його не існує. Тобто це вже не авто, а металобрухт. Як відновити документи на право власності на те, чого нема? Думаю, що досить складно. Найпростише - юридична консультация або консультація в МРЕО. Можливо щось підскажуть окрім формально незаконного переварювання панелі. Удачі!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
stigi



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2010
Повідомлення: 927
Звідки: Запорожье, бабурка
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2015 17:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я бы тупо купил номера с техпаспортом и ездил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
vanyap2000



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.08.2014
Повідомлення: 141
Звідки: Чернівці
Моє авто: 968а 77

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2016 12:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


є авто списане в утиль щоб отримати субсидію. номера і тп здали. чи можна якось відновити?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 19 Липень 2016 14:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ні. не можливо

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group