Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Флуд из слёта

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Korol



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2012
Повідомлення: 25
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ГАЗ-24

ПовідомленняДодано: 27 Квітень 2016 21:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уважаемые ЗАЗоводы, приезжайте сначала на фестиваль ретро автомобилей "Запорожские Врата 2016"
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=30505
Зюзикофф до сих пор не зарегистрировался.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 27 Квітень 2016 22:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уважаемый, Вы уже создали две темы на эту тему. Этого вполне достаточно, чтобы каждый участник форума имел возможность увидеть и прочесть эту информацию. Не надо писать об этом событии там, где пишут о другом. Это выглядит назойливо, тут не надо никому и ничего навязывать. К тому же право каждого регистрироваться или нет, участвовать или нет, в том числе и Зюзикоффу. Он Вам чем-то обязан? И кто Вы такой, чтобы решать , куда нам "сначала" ехать?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Korol



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2012
Повідомлення: 25
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ГАЗ-24

ПовідомленняДодано: 27 Квітень 2016 23:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Уважаемый, Вы уже создали две темы на эту тему. Этого вполне достаточно, чтобы каждый участник форума имел возможность увидеть и прочесть эту информацию. Не надо писать об этом событии там, где пишут о другом. Это выглядит назойливо, тут не надо никому и ничего навязывать. К тому же право каждого регистрироваться или нет, участвовать или нет, в том числе и Зюзикоффу. Он Вам чем-то обязан? И кто Вы такой, чтобы решать , куда нам "сначала" ехать?

Barbarossa, я никому и лично, Вам, ничего не навязываю.
Теперь по созданию тем. Созданы две темы, увидели, прочли, но это ведь форум, где люди общаются, так давайте общаться, задавайте вопросы, интересуйтесь, и.т.д.
Насчет регистрироваться: Регистрация, крайне желательна. Вы, будете точно знать, что, Вы, участвуете, оргкомитет одобрил, Вашу, кандидатуру и этим, Вы, облегчите работу организаторов. Участие без регистрации. Если, у Вас, есть трудности с регистрацией, или нет доступа к интернету и автомобиль (мотоцикл) соответствует критериям (год выпуска, тех состояние, аутентичность), приезжайте так. Будем рады!
По поводу назойливости, навязывания и "кто, Вы, такой" - я считаю, что, Вы, проявили грубость и хамство со своей стороны.
Есть много хороших машин, а вот когда узнаешь их владельцев лучше...В общем неприятно. Злых людей и обозленных на всех я не люблю. Впредь прошу не хамить. Сначала нужно разобраться, поговорить с человеком, спросить у него, а потом писать про навязчивость и назойливость!!!

С уважением, Король Владимир Юрьевич!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Korol



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2012
Повідомлення: 25
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ГАЗ-24

ПовідомленняДодано: 27 Квітень 2016 23:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


И еще вопрос, Barbarossa, а Вы, кто?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 28 Квітень 2016 10:44    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Шановний пане Король! Перепрошую, але зауваження вам було зроблено правильно. Будь ласка, ознайомтесь з правилами поведінки на форумі, а вже потім починайте мову про вихованість і т.і. Між іншим зауваження вам було зроблено дуже коректно. Прошу всі інші ваші пости з цього приводу перенести в відповідну тему, а тут не флудити!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Korol



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2012
Повідомлення: 25
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ГАЗ-24

ПовідомленняДодано: 28 Квітень 2016 12:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Олег писав(ла):
Шановний пане Король! Перепрошую, але зауваження вам було зроблено правильно. Будь ласка, ознайомтесь з правилами поведінки на форумі, а вже потім починайте мову про вихованість і т.і. Між іншим зауваження вам було зроблено дуже коректно. Прошу всі інші ваші пости з цього приводу перенести в відповідну тему, а тут не флудити!

Шановний пане Олеже, я так розумію, що це форум, на якому люди спілкуються. Я створив тему про фестиваль. Вважаю що цей захід зацікавить людей, также як і мегазліт у липні. Але активності у зрівняні з цією темою, у темі про "Запорожские Врата" не має ні якої. Заходьте, пишіть, питайте, цікавтесь. Питань багато. Наприклад, як зареєструватись, дати та час проведення, у котрій годині заїзд учасників, програма, проживання учасників, тощо.
Я не знаю громадянина Barbaroossa, він не знає мене. Вважаю, що треба було написати в лс і не в такій грубій формі., познайомитись. Я протиправного нічого не робив. Якщо це флуд, давайте видалимо ці пости. Якщо не прав, прошу вибачити!
З повагою, Володимир

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Korol



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2012
Повідомлення: 25
Звідки: Украина Запорожье
Моє авто: ГАЗ-24

ПовідомленняДодано: 28 Квітень 2016 12:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кстати по поводу видеооператора, есть один знакомый, могу спросить.
Вот летом снимал съезд ВОЛГ
https://vk.com/video?section=all&z=video50690950_171287411%2Falbum19432701%2Fpl_19432701

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 28 Квітень 2016 12:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Адміни, прошу почистити флуд

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 28 Квітень 2016 13:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Korol нє, дякую, такого нам не треба))
мотоцикли, дівчата, фари, бмв, а потім той кєня...я як уявив шо біля мого жужика буде тертись такий пацанчик, то аж їхати перехотілось Laughing


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 28 Квітень 2016 15:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor у нас не будет дивчат? и пацанчика? шо за фигня!?Smile))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 28 Квітень 2016 23:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Korol писав(ла):
Barbarossa писав(ла):
Уважаемый, Вы уже создали две темы на эту тему. Этого вполне достаточно, чтобы каждый участник форума имел возможность увидеть и прочесть эту информацию. Не надо писать об этом событии там, где пишут о другом. Это выглядит назойливо, тут не надо никому и ничего навязывать. К тому же право каждого регистрироваться или нет, участвовать или нет, в том числе и Зюзикоффу. Он Вам чем-то обязан? И кто Вы такой, чтобы решать , куда нам "сначала" ехать?

Barbarossa, я никому и лично, Вам, ничего не навязываю.
Теперь по созданию тем. Созданы две темы, увидели, прочли, но это ведь форум, где люди общаются, так давайте общаться, задавайте вопросы, интересуйтесь, и.т.д.
Насчет регистрироваться: Регистрация, крайне желательна. Вы, будете точно знать, что, Вы, участвуете, оргкомитет одобрил, Вашу, кандидатуру и этим, Вы, облегчите работу организаторов. Участие без регистрации. Если, у Вас, есть трудности с регистрацией, или нет доступа к интернету и автомобиль (мотоцикл) соответствует критериям (год выпуска, тех состояние, аутентичность), приезжайте так. Будем рады!
По поводу назойливости, навязывания и "кто, Вы, такой" - я считаю, что, Вы, проявили грубость и хамство со своей стороны.
Есть много хороших машин, а вот когда узнаешь их владельцев лучше...В общем неприятно. Злых людей и обозленных на всех я не люблю. Впредь прошу не хамить. Сначала нужно разобраться, поговорить с человеком, спросить у него, а потом писать про навязчивость и назойливость!!!

С уважением, Король Владимир Юрьевич!


Прошу пояснити мені, чим саме було обумовлене хамство і грубість з моєго боку. Я конкретно Вам пояснив- Ви створили тему і цього достатньо, аби кожен бажаючий мав змогу прочитати Ваш пост по темі ЗапВрат 2016" і не треба їх плодити її інших темах. По суті справи мені немає в чому перед Вами виправдовуватися, окрім того, що Ви закинули мені пред'яву в хамстві і грубості. То нехай товариство прояснить ситуацію.

Після того, як я почув з Вашого боку викиди до мене, то бажання спілкуватися пропало назавжди...

Я бачу лише амбіції, неповагу до аудиторії, нікнейм "скромний до нестями" і завзяту активність зненацька. Мені це незрозуміло.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 02 Тра 2016 20:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Це все тому, що спілкування віртуальне...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 02 Тра 2016 22:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та ми в ЛС вже порозумілися Smile все нормально.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 11 Тра 2016 19:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да грохните же тему, наконец Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 11 Тра 2016 21:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Номер карты приват закину в личку Laughing

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 11 Тра 2016 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шоб к тебе мешок картохи из Староскотинова не доехал Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 11 Тра 2016 23:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нема её уже там((((
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group