Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Вопрос к тем, у кого неадекватные соседи
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2016 22:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vov4ik +100500, но не все могут себе позволить свой дом.
Веталь, у тебя же есть, вроде, возможность/вариант жить в доме.
Дядька, ты чего, в скворечник перебрался.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Веталь



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2006
Повідомлення: 2490
Звідки: Горловка
Моє авто: ЗАЗ 968 цвет: Монтекарло

ПовідомленняДодано: 27 Січень 2016 19:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовчик, вот только поэтому именно там стоят мои Амфитоны и послушать громко музыку я хожу туда.

А вообще оказывается не такой у меня сосед и плохой. Есть хуже ( https://donbass.media/10782-v-gorlovke-policejskie-zaderzhali-zloumyshlennika-kotoryj-posyagnul-na-zhizn-svoix-sosedej/


_________________
Оставим дома дела и будни серые. Давай уедем туда, где нету времени!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2016 12:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


При всей любви к Ленинграду. Соседу привет, да и детям в такое время лучше спать.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Blackfire



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.02.2016
Повідомлення: 1
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2016 19:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сложно, конечно. Как-то надо с ним поспокойнее, все-таки афганец бывший...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
magician



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.02.2016
Повідомлення: 0
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2016 21:42    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


У меня соседи золотые люди, точнее пенсионеры - постоянно угощают выпечкой, денег занимают, да и поговорить с ними приятно) Повезло короче)


Останній раз редагувалося: magician (06 Тра 2017 13:31), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
muravei



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.04.2016
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2016 13:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мои соседи неплохие люди. Но недавно заимели своего пупса, который ежедневно орет. Такое ощущение что его там режут. Но ничего не поделаешь с этим... Самому и ребенка жалко, и родителей
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
skm



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2011
Повідомлення: 246
Звідки: Харьков
Моє авто: заз968м и др

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2016 02:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мои соседи неплохие люди. Но недавно заимели своего пупса, который ежедневно орет. Такое ощущение что его там режут. Но ничего не поделаешь с этим... Самому и ребенка жалко, и родителей

сходи в аптеку купи укропную водичку и соедям подгони. а еще трубочка есть такая которую в попу вставляют чтоб газики выходили. хи хи

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
muravei



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.04.2016
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2016 00:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Неее)пусть сами этим занимаются)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2016 12:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в мене трохи інший прикол, але також з сусідами..
живу в приватному секторі. сусіди алканавти і туніядци. в них є в дворі дві сучки (собачки Laughing ), і звісно ж, нормального паркану в них немає. весною всі кабєлі з району деруть тих сучок цілодобово. крику і гавкоту під вікнами стільки, шо спати неможливо...також, в період спарювання, в них іноді падає клямка, і вони нападають на людей, які просто проходять повз того "подвір'я". ну ви всі самі зустрічали на вулицях таких "песиків", які готові між собою всіх перегризти..
в мене дворі також є песик, і також сучка. кабелі це чують, і починають брати штурмом мій паркан, як в фільмах про зомбі..один самий мєлкій, вирив ямку, і був проліз пару раз, але шось в нього нічого не получилось, цуценят не наблюдається))
після цього всього в сусідів з'являється куча собачат, і десь дівати вони їх тоже не дуже спішать....ситуацію ускладнюють сміттєві контейнери, які стоять прямо навпроти двору, і "добрі бабці", які постійно підгодовують тих кабєлін. шо саме цікаве, бабці живуть на сусідніх вулицях)) коли пробуєш кидати сусідам якісь пред'яви, мол, розберіться з вашими собаками, у відповідь проста фраза "це не наші собаки. якшо вам шось не подобаєтсья - робіть з ними шо хочте!"

тепер питання: шо можна з ними(собаками чи сусідами) зробити, або куди звернутись?

дякую!


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
EnRanger



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2016
Повідомлення: 2
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2016 23:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У нас соседи снизу - студенты с Азербайджана. Так каждую ночь до трех часов песни-танцы. На просьбы и уговоры не реагируют
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
EnRanger



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2016
Повідомлення: 2
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2016 23:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У нас соседи снизу - студенты с Азербайджана. Так каждую ночь до трех часов песни-танцы. На просьбы и уговоры не реагируют
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2016 00:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если на уговоры не реагируют, то:
1) После 23:00 вызвать стражей порядка, для наведения порядка;
2) На пол акустические колонки(20-35 Вт достаточно), сверху одеяла-подушки, и через минут 15 - 30, после того как они угомонятся, на всю мощность Rammstein, Rob Zombie, AC/DC, или чего нибудь подобное, если не поможет, то мотивы Армении.
P.S. в '80х "лечили" так одну соседку алкоголичку(параллельно, на кассетник записали на спущенный с лоджии микрофон, все её пожелания в наш адрес), помогло(правда не на долго, она на похмелюгу выла как ненормальная).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
skm



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2011
Повідомлення: 246
Звідки: Харьков
Моє авто: заз968м и др

ПовідомленняДодано: 19 Квітень 2016 00:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


мой товарищ майор уголовного розыска использует электрошокер-первый раз предупреждает второй раз говорит электрошокер.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group