Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Афтепати после Запорожья!
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

Где тусим недельку?
Приморск Азовское море.
13%
 13%  [ 5 ]
Каменка-Днепровская.
8%
 8%  [ 3 ]
Кирилловка Азовское море
41%
 41%  [ 15 ]
Дома на диване и с пивом:)
2%
 2%  [ 1 ]
Йа трудоголик - отдыхают слабаки!
25%
 25%  [ 9 ]
На Хортицу, пробухать все бабки, отложеные на море!
8%
 8%  [ 3 ]
Всього проголосувало : 36

Автор Повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 14:50    Заголовок повідомлення: Афтепати после Запорожья! Відповісти з цитатою


Где тусим после слета?
Предложения, фотки, маршруты, места!

Nikolya_22 писав(ла):
Кирилловка вроде больше, плюс аквапарк, выход на косу, наверное много народу...
Приморск - симпатиченый, наверное менее шумный...


Barbarossa писав(ла):
За Кирилловкой еще целая коса с местами для дикого отдыха.


Serg.zp писав(ла):
Помню Приморск отличается от Кирилловки еще и тем, что войдя в море, чтоб искупаться нужно еще долго идти по морю.
В Кирилловке 2 косы (это все вместе называем Кирилловкой).
Направо Федотова коса с базами отдыха и местами для отдыха в палатках, но не совсем дикого. Аквапарк и дельфинарий находятся в начале этой косы, на косе школа виндсерфинга и кайтсерфинга.
Коса песчаная и периодически ее может затапливать при "хорошей" погоде - тогда настоящая веселуха начинается. Поэтому базы отдыха одноэтажные.
Заканчивается коса Заповедником и о.Бирючий. Туда просто не заедешь.

Налево Коса Пересыпь, она покоротче - там земля, базы и пионерские лагеря побольше.

Каменная могила - возле Мелитополя (Мирное, отклониться от трассы на 5 км надо).


_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
weld_master



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2011
Повідомлення: 549
Звідки: Украина Никополь
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 15:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Предложение номер раз - по пути на Азовское море заехать на Каменную Могилу.

http://ru.stonegrave.org/

Я, например, давно хотел там побывать. Тем более, что это практически по пути.


_________________
Даже если тебя съели, всё равно есть как минимум два выхода!


Останній раз редагувалося: weld_master (12 Березень 2016 08:35), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 17:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar
+1

Lanc
смотрел гугл, все красиво, но хотелось бы узнать об этих местах от ранее бывалых там

Кирилловка вроде больше, плюс аквапарк, выход на косу, наверное много народу...
Приморск - симпатиченый, наверное менее шумный...

из гугла не понялгде можна стать с палатками(( следовательно хочется услышать мнение знающих, например Дена

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 17:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да.а яндекс сказал что вообще за мной наряд выехал уже,ишь чего удумал,поисковиком пользоваться.

ладно-ладно,я тебе это припомню-тоже при случае отправлю...в поисковик.

UPD а посмотрев фотки я меняю решение.мне Кирриловка больше нравится,и море там чище выглядит...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 18:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


За Кирилловкой еще целая коса с местами для дикого отдыха.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 18:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Помню Приморск отличается от Кирилловки еще и тем, что войдя в море, чтоб искупаться нужно еще долго идти по морю.
В Кирилловке 2 косы (это все вместе называем Кирилловкой).
Направо Федотова коса с базами отдыха и местами для отдыха в палатках, но не совсем дикого. Аквапарк и дельфинарий находятся в начале этой косы, на косе школа виндсерфинга и кайтсерфинга.
Коса песчаная и периодически ее может затапливать при "хорошей" погоде - тогда настоящая веселуха начинается. Поэтому базы отдыха одноэтажные.
Заканчивается коса Заповедником и о.Бирючий. Туда просто не заедешь.

Налево Коса Пересыпь, она покоротче - там земля, базы и пионерские лагеря побольше.

Каменная могила - возле Мелитополя (Мирное, отклониться от трассы на 5 км надо).


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)


Останній раз редагувалося: Serg.zp (11 Березень 2016 19:14), всього редагувалося 3 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 19:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тогда я вдвойне за Кирилловку
.предлагаю обнулить голосовалку и по новой проголосовать.все за?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 19:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Обнули
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 19:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я до Львова після зльоту, якщо відпочивати то явно не на наших морях.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 23:06    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


мажор чертов...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 23:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А название темы по феншую?

_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2016 23:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


исправил
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
S@ilor
МорячОк


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2009
Повідомлення: 324
Звідки: Київ, Старі Петрівці
Моє авто: ЗАЗ 965А

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2016 10:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


мне пофиг Приморск или Кирилловка, главное море где мористее и чище))) голосовал за Кирилловку...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2016 18:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 йопт чого мажор? за бугром умови кращі і ціни такі ж. дотого я не проти відпочивати в нас, гори супер, Бакота минулого року була збс!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2016 21:24    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Юра, до чого тут західна якість та ціни, коли мова про душевну компанію і спілкування з рідними по духу людьми? І яка може бути альтернатива морю, яке від Запоріжжя 200км? Просто ти трєзвєннік і з цього треба було починати Laughing

"Сок винограда дается тому, кто умеет с толком его пить: он услаждает душу человека после трудной работы, освежает его в болезни и утешает в горести. Тот, кто им услаждается в меру, может благодарить бога за свою чашу с вином, как благодарит он его за хлеб насущный. Но тот, кто злоупотребляет этим даром небесным, в своем опьянении не глупее, чем ты в своем воздержании" (с)



Останній раз редагувалося: Barbarossa (12 Березень 2016 21:42), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2016 21:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
я до Львова після зльоту, якщо відпочивати то явно не на наших морях.

А ще рік назад, замість Бакоти хотів на море їхати..

я за Кирилівку! по тєлєку бачив, наче круто Laughing


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 13 Березень 2016 21:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тут про Кирилівку, ржака Laughing
З.І. не дивіться на тривалість, там відкриє так як треба Rolling Eyes


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 13 Березень 2016 22:09    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):
Roskо писав(ла):
я до Львова після зльоту, якщо відпочивати то явно не на наших морях.

А ще рік назад, замість Бакоти хотів на море їхати..


Скоріше намагання виглядати більш сплатоспроможним і фінансово незалежним в очах інших, відособлювати себе на нібито недосяжний рівень серед собі рівних. Роско, тебе наскрізь видно, не набридло кидати понти снобізму? Йїбани по інтелекту- приїдь в київський театр в трійці і краватці... та хулі там, в міланську оперу Ла Скала...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 13 Березень 2016 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шо за нах які понти? Я по факту кажу, грошима ніхто не міряється так як це суцільна дурість! Я можу собі позволити але роблю шо хочу і шо мені подобається. Дотого ж хто сказав шо я хочу забугор а не в гори?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 13 Березень 2016 23:26    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Половина додому поїде, то до чого акцентувати увагу на те, що тебе не буде і причини твоєї відсутності?

Без образ, але твоя риторика саме така. Не хочеш бути десь- просто мовчи, не пости пустим.



Останній раз редагувалося: Barbarossa (13 Березень 2016 23:33), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
Сторінка 1 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group