Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Любитель украинских раритетов из Литвы

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
jeep-69



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.06.2013
Повідомлення: 9
Звідки: Київ
Моє авто: ЗаЗ-966

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2016 09:57    Заголовок повідомлення: Любитель украинских раритетов из Литвы поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Согласно техническим характеристикам, максимальная скорость ЗАЗ-968 составляет 118 км/ч. Разгон до сотни составляет долгих 38 секунд. Любитель украинских раритетов из Литвы спустя 35 лет после выпуска машины разогнал «Запорожец» почти до максималки – 115 км/ч.
http://www.autocentre.ua/news/praktika/do-kakoy-skorosti-mozhno-razognat-zaporozhets-ia-68397.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=click&utm_campaign=dailynews

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2016 10:00    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


ну и шо? Rolling Eyes

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2016 11:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Украинских...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2016 22:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


115?
че так? бензин забыл залить?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Klim DSO



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.03.2011
Повідомлення: 78
Звідки: м.Дубно Рівненської обл.

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2016 00:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мабуть розганяли коли піднімались на Говерлу.
Всі 3 ЖУЖа які були в різні часи в моїй сім'ї легко розганялись більше 130 хоч і по штатному показометру, але судячи по реакції водіїв іномарок які обганялись швидкість відповідала показам приборів.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
jeep-69



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.06.2013
Повідомлення: 9
Звідки: Київ
Моє авто: ЗаЗ-966

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2016 12:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Може його на форум запросити ?:
"Сейчас дом Чикотаса в Каунасе, на набережной Немана, полон различных моделей «Запорожецев», а самого Андрюса, основателя литовского «ЗАЗ-клуба», называют ходячей энциклопедией о них. В парке – модели с 1961 до 1991 года."

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2016 12:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В прошлом году они собирались вроде как приехать в Одессу.Но не сложилось по определенным причинам.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2016 16:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


jeep-69 я свой до 130 разгонял, 120 легко он бежал
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2016 00:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А у меня на 130 спидометр ложится, чего то с ним приключилось. Rolling Eyes
А у нас любителей с Болгарии нет?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Stall'



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.02.2016
Повідомлення: 10
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2016 07:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


120 - это конечно можно
на по нашим дорогам?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2016 14:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Stall', ещё один пост - бан навеки!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group