Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Продам эджастеры

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2015 21:09    Заголовок повідомлення: Продам эджастеры Відповісти з цитатою


Продам эджастеры
1500р/штучка




_________________
Во имя МеМЗа конечно же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2015 22:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


бизнес-идея:продавать ещё кондуктора для переварки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2015 22:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Там надо два уголка и две струбцины. Выйдет много дешевле кондуктора.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 01:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Антоша,люди ленивые.купят готовое,чтоб самому не делать.предлагай сразу,мой совет
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 01:08    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


я от маю іншу думку - в нас на форумі люди навпаки все самі і своїми руками стараються робити...і це в абсолютній більшості Rolling Eyes

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 01:27    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


sanitar писав(ла):
Антоша,люди ленивые.купят готовое,чтоб самому не делать.предлагай сразу,мой совет


мрій і ще раз мрій. В нас на форумі хрін що продасиш, всі самі все можуть зробити і все знають Laughing


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2500
Звідки: г. Сочи
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 08:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Антоха, сколько миллиметров проворота по наружной плоскости трубы даёт эта хреновина ?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 10:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 Мимихо Именно эта около 30.Можно меньше. На сколько помню у тебя было 1 мм проворота=1см по высоте подвески.

2 Сонетар. А ты купишь с кондуктором эти эджастеры?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 15:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


1мм повороту не дорівнює 1см висоти. Це дуже наближено, насправді там менше виходить. Треба міряти по ричагах.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 15:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


От центра балки до внешней её стенки 25.5 мм. От центра балки до крайней точки рычага примерно 170мм.
Перемещение эджастера на 1 мм дает 6.8 мм перемещения уха рычага за который крепится кулак.

Тут конечно в дело вступают всякие факторы в виде упругости торсиона, перемещение уха рычага идет по круговой траэктории, месячных циклов морской свинки, но в целом как-то так.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 16:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пффф,вы не поняли.у нас на форуме их никто и не будет ставить)))
это продавать надо в группах в контактике,где всякие тюненхаторы,занижаторы и тонираторы.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2015 02:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в "пацанском зазе" Laughing
може бути, доречі....


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group