Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Тупые вопросы по автоэлектроделам (спрашиваем всё тут!!!).
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 47, 48, 49  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 12:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar, а "подкову" проверял?!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 14:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


говорю-же,переставлял всё,включая её.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 22 Листопад 2015 15:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Однозначно пороблено, нуна обмыть самогоном "святой водой Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2015 13:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та у него там машина стала на 7 лет, там же и чупакабри водятся. Вот теперь мистика с геной. *говорю же. место проклятое, а ты руки из жопы*
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2015 14:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


смешно?не думаю...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ratgo
Клубный Карлсон
Клубный Карлсон


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2007
Повідомлення: 732
Звідки: Киев
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 23 Листопад 2015 17:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


создайте в техничке ветку МЫСТЫКА и там офтопьте
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
shurik144



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.11.2015
Повідомлення: 81
Звідки: томск

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2015 10:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


подскажите для чего плюсовой провод с генератора кидают напрямую на стартер?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2015 11:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Потому что стартер подключен жирным проводом к аккумулятору.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
bara



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.09.2013
Повідомлення: 153
Звідки: Кривой Рог
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 27 Листопад 2015 13:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Что бы не тянуть еще один провод.На клемме стартера сидит провод гениратора и аккумуляторной батареи.Можно в принципе и от гениратора прямо на аккумулятор отдельно но учитывая потери в проводнике провод прийдется пускать в половину тоньше чем от аккумулятора к стартеру.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
shurik144



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.11.2015
Повідомлення: 81
Звідки: томск

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 13:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


подскажите на клеме Ш какое должно быть напряжение при включеном зажигани? у меня 0,8 вольт. наверно релюхе капец?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 13:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мої вітання форумчанам. Не знаю чи саме в цій темі має бути мій пост, але стосується моє дурне питання до електрики. Купив мій знайомий Т3 транспортера з мотором 1Y (1.9 дизель), і жаліється, що сідає АКБ. сам АКБ після повної зарядки і простою ночі у стані спокою видає 12.7. НА заведеному моторі міряю напругу на АКБ 13.8В пофік від обертів - споживачі усі вимкнені. Думаю круто...РР працює норма. Вмикаю фари, вентилятор пічки, мафон і аварійку і я прозріваю 12.2В НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД ОБЕРТІВ !!!. Думаю або РР таке або гена. Зняв генератор, розібрав, діоди перевірив - усі цілі, обмотки наче теж... хіба міжвиткове ... Зібрав гену, поставив...думаю, підключу рр від жигуля ( у тому генераторі роздільно стоїть рр і щітковий вузол, але схема генератора ось така - аналогічно все як у 2108). Підключив - завів, прогрів - 13.6 на ХХ, газку даю 14.2-14.5 і відсікає...думаю вуаля, але куй там...включаю споживачі ті самі і знову срака 12.4В...менше ніж сам АКБ має ...як з таким їздити Карл ???... Роблю далі експеримент, оскільки мені вдалося на повністю зарядженому АКБ у 75А відкатати 1 день і вечором під домом я вже не завівся... Вилка навантаження показала 7В, що свідчить про повний розряд. Ніякого КЗ у машині немає, це я теж перевірив. Перечитав велику кількість літератури і вияснив що свічі накалу споживають 10-12А кожна, перевірив дослідним шляхом, всі свічі робочі і струм споживають 48А. Тепер як там працює реле ввімкнення і як відбувається розпал: включаю запалення і автоматично вмикаються свічі і тягнуть 48А. При тому світиться лампочка на панелі приладів ... так вона світиться 16-17 секунд і гасне, але при цьому свічі не вимикаються а ще гріють 6-7 секунд і аж потім реле вимикає їх ( це так має бути як по практиці так і по теорії), далі я заводжу машину і свічі знову вмикаються і ще підігрівають протягом 2.5-3 хв (цей час з падінням температури на вулиці буде рости, оскільки реле відмикає свічі враховуючи опір датчика температури на ГБЦ, тобто чим довше гріється тосол тим довше гріються свічки. Так от за ці 3 хв прогріву напруга на АКБ 11.8 - 12.2В, що свідчить про розряд АКБ тобто не спроможність генератора задовольняти потреби ... І тепер ми отримуємо так, що АКБ не новий і має зі своїх 75Аh реально певне 60Ah і при першому пуску ми садимо АКБ десь на 15-20%, + якщо при русі з ввімкненим світлом фар, пічкою і мафоном (це ще не вмикались карлсон радіатора,двірники і додаткова помпа) ми отримуємо глобальний розряд.
Тепер по факту, мені треба визначитись, чи - це проблема в генераторі (поломка) яку я не зміг визначити, чи це сам генератор херовий і тре ставити туди на 65-90А, чи я щось неправильно там в тій схемі і роботі зрозумів. Схиляюсь звісно до того, що генератор слабенький, правда не зміг його ідентифікувати, але його мініатюрні розміри про те теж свідчать. Тому викладаю фотки генератора, може хтось скаже, що то за звір і хочу вислухати ваші думки стосовно моєї проблеми.





Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 14:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Буває лажа з клемою генератора. Роз'єм розбитий, поганий контакт, чи надламані дроти, через генератор не може нічого дати на аккумулятор. Потрібно почистити і піджати клеми та перевірити проводку.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 15:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


там з контактом все гуд...ті варіанти відпадають... усе перевірено, зачищено і піджато + якби була лажа на вихідних контактах, то при таких струмах ті дроти і розєми грілись би так шо піпєц...((((
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
bara



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.09.2013
Повідомлення: 153
Звідки: Кривой Рог
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 15:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если плюсовой провод не греется значит у него достаточное сечение.Скорее всего мощность гениратора не соответствует потребителям.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2015 19:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Була така історія з таким генератором: все нормально, все працює, даєш навантаження - зникає зарядка. Виявилось що клеми розбиті, при навантаженні підгорав контакт і пропадала зарядка, при чому нічого не грілось.

Перевір генератор, постав на машину, підключи лише вузеньку клему (3-х контактний роз'єм), а до широких, силових підключи навантаження, наприклад фари. Буде типу стенд.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
bara



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.09.2013
Повідомлення: 153
Звідки: Кривой Рог
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2015 20:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сегодня сам занимался ремонтом гениратора.Два дня подряд не смог утром завести машину.По вольтметру 13.7-13.8.Утром вольтметр показывает 12.4.Разобрал гениратор- оказалось отпаялся провод обмотки от диода.Получается что одна обмотка не работала и как следствие падение мощности гениратора на треть.Будь амперметр он показал бы сразу.После ремонта вольтаж поднялся 14.2-14.5.Думаю для зимы в самый раз.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2015 21:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


14,2-14,5 - це без навантаження на обертах? Rolling Eyes

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
bara



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.09.2013
Повідомлення: 153
Звідки: Кривой Рог
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2015 21:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


С нагрузкой порядка 14.2-14.3.Дальний+противотуманки ну и габариты.Гениратор 42А.При включении печки просадка до 13.2-13.4.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2015 22:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


аа, якщо це не сток гена - то нема питань! Very Happy

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
bara



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.09.2013
Повідомлення: 153
Звідки: Кривой Рог
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 01 Грудень 2015 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не не сток.Родная как аварийная.Автомагнитола,противотуманки,навигатор,регистратор,подогрев и обдув заднего стекла,подогрев зеркал,два поджопника электрического подогрева на передних сидушках.Сток не тянет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 47, 48, 49  Наст.
Сторінка 34 з 49

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group