Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Спасибости одноклубникам
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 10 Грудень 2014 22:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ZIPPER-SKRIPERS писав(ла):
Спасибо, я теперь со статусом крутым - БульбаВоз!




_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
ZIPPER-SKRIPERS
аХтУнГ


Статус: Offline
Зареєстрований: 20.08.2007
Повідомлення: 1017
Звідки: КИЕВ
Моє авто: Dodge Ram, Opel Tigra Twin Top

ПовідомленняДодано: 10 Грудень 2014 23:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ахахахаа!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
xvatko



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.10.2014
Повідомлення: 190
Звідки: Украина, Киевская, Бровары
Моє авто: ЗАЗ-968МД (94г, юбиляр)

ПовідомленняДодано: 02 Січень 2015 20:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


спасибо Косте (ZJIO) помог с запуском на кануне нового года!!

А поездка состоялась без приключений, тест драйв=

вроде не далеко, не близко Бровары(Киев обл) - Лохвица(Полтав обл)
все удачно, скоро поеду обратно, ВСЕХ с новым нодом!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
docentik
дохуя шутник


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.07.2009
Повідомлення: 2957
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А 1965 ЗАЗ-965А 1966

ПовідомленняДодано: 15 Червень 2015 08:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо sanitarу за поварку глушителя!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 20 Червень 2015 23:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякуєм Мішці Зазіку і Андрію Санітару, за склопідйомники, відгруз ніштяків і користування інтрументом. Вкотре виручають джорджика =)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 07 Липень 2015 20:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это ужасно, но я как всегда.... Спасибо Мишке Зазику за ОлдКарФест (каждую благодарочку долго перечислять).
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Дмитрий Дмитрий



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2013
Повідомлення: 322
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 965

ПовідомленняДодано: 20 Липень 2015 18:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Огроменное спасибо Саше _Slepa_ за перевозку триплекса из Харькова в Киев и Коле Napalm за заднее стекло
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 25 Липень 2015 07:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо Саше Barbarossa за беседу и катание по Каменцу
и Саше Саняба за клубные футболки

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 28 Липень 2015 13:49    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Спасибо sasha74 за экскурсию по г.Коростень, Proffesor за навигацию, XpoH, RIDE и их маме за ночлег и пельмешки, dimma за то. что разрешает каждый год ломать машину, житомирскому Диме за доставку, Lanc, Катюхе и их маме за доставку, ночлег, борщ, а также Zazik_91 и его родителям за сохранение секрета и все-все-всеSmile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 02 Серпень 2015 18:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Огромнейшее спасибо Вове и Игорю Мэдмобайлам за поварку моего жужика! (фото только для взрослых)
(а ещё за всякие очень нужные деталюшки)

А так же большое спасибо Олегу за хромированные подфарнички!
(в гараже ещё не был, по этому, пока не поставил)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
chovchov
Барыга ШустоФФ


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.08.2011
Повідомлення: 2174
Звідки: Кировоград
Моє авто: Заз 965

ПовідомленняДодано: 02 Серпень 2015 20:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саше Саняба за клубные футболки
и Коле Napalm за заднее стекло
СПАСИБО!))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 02 Серпень 2015 22:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


napalm
И это уже после капиталки кузова пару лет назад? Shocked

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 03 Серпень 2015 08:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тогда то место ещё не выглядело гнилым и его как-то обошли вниманием Rolling Eyes
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 11 Серпень 2015 16:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


спасибо Ланцушке за мгновенную помощь в организации рабочего места для поварки кронштейна глушака. Я и 24 отдельный штурмовой батальон АЙДАР выносим благодарочку за содействие. С меня сувенирчик и горячая тетя Стася
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 11 Серпень 2015 16:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa Ну и Кандёр там участвовал, гаражи и инструменты были его, плюс ещё группа алкоподдержки)))
Аваще, нема за шо - обращайтесь!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 11 Серпень 2015 16:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да, да Laughing конечно. спасибо всем, Кондеру естественно само собой))) Но отреагировал ТЫ и напряг всех плюс встретил меня, провел в гараж и вывел обратно на трассу...отдельное спасибо нафталиновой СиСиКетч, которая пиздячила из жигульме и поднимала настроение всем вокруг в радиусе трех километров Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 23 Серпень 2015 23:47    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


Спасибо Вовану, Мишке, Флешу, Санябе, Мобайлам за прекрасную свадьбу моей дочери!






_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Серпень 2015 00:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пацаны, спасибо вам за свадьбу Олеговой дочери, я присоединилсо)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 24 Серпень 2015 04:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Олег поздравления молодым! Очень красиво!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 24 Серпень 2015 09:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Олег принимай поздравления
шикарный вид

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Наст.
Сторінка 14 з 16

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group