Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Ушастик ЗАЗ 968 Seven-Guitar від Nikolya_22
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2014 20:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


имелось в виду что если на расточеном моторе выставить зажигание по штатной метке то мотор нормально не поедет (детонация, тяга и т.д.) следовательно штатная метка для изменненного мотора не подходит. Диапазон регулировки уменьшаеся и смещается за часовой стрелкой. Проверено годами эксплуатации.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
madman



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.03.2013
Повідомлення: 824
Звідки: Самара
Моє авто: белое душистое мыло 1992 г.в

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 21 Березень 2014 20:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


При расточке и повышении СЖ и использовании 92 бензина оптимальное опережение будет как раз в районе заводской метки.

_________________
Ушёл пить кисель.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Andy_Bady



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.02.2014
Повідомлення: 416
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ-968м

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2014 20:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Расточка сама по себе приводит к повышению степени сжатия (увеличивается рабочий объем цилиндра при, практически, неизменном объеме камеры сгорания). Отсюда и детонация.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 02 Квітень 2014 01:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


І так із приємного - потеплішало, прийшла весна, пора працювати над поліпшенням стану та працездатності ушакстика)

Із-за деяких обставин прийшлося мені переїзджати в інший гараж, дещо із-за цього втратив, але дещо і здобув.

Переїхав я на Оболонь у сусідній гараж від гаража, в якому Валера (sotkavali4) та Рома (didok).

Трохи прибрався, але ще не розклав все по своїх місцях



є невелика не відкрита яма без дощок, хто підскаже де такі взяти так щоб не дорого?

Сусідній гараж, в якому кипить робота Twisted Evil



мій ушастик на новому місці, покищо якось так



ушастики рулять



_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 03 Квітень 2014 14:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2.04.2014 - оскільки часу мало, а ще треба доїхати додому а завтра на роботу, то вирішив лише замінити передні амортизатори на нові. До цього міняв старі на старі - позбувся лише гупання, щодо ходу - як плавав так і плаває((

старі амори



нові амори, мені їх просто підігнали, звідки вони і якого року виробництва чи реставрація я нажаль не знаю.
гумові втулки не міняв, старі ще нормальні.
гумові проставки зі сторони стакана і під ним не міняв в силу їх відсутності Sad





далі планую перебрати рульову трапецію


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2014 08:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну шо там? Как процесс?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2014 11:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


процесс никак((
пока просто стоит в гараже. ездить в ближайший год я точно не буду, до гаража мне далеко чтобы по будням в него ездить, соберусь мыслями и в выходной с утра наверное начну разбор для более-менее качественного восстановления.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2014 12:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


у меня есть желание приехать к тебе в гараж с пивасиком и набором инструмента и разобрать твой жуж частично. устроим праздник снятия пихла. салон разберем. чтобы назад дороги не было))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 05 Червень 2014 12:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саня +5
Надо начать.... так сказать, подтолкнуть друга!)))
А там главное не забивать болт, и потихоньку делать!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 05 Червень 2014 14:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую за підтримку!
З роботою більш-менш розібрався, от і буде вільний час почати працювати над жужиком)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2014 23:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


давай и правда дадим тебе "стартёра" под пивко?))))))))
а то я теперь dniwe povarennoe,могу себе позволить))))))))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2014 23:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


подъеб засчитан)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 26 Серпень 2014 23:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну хуль,не одному ж мне терпеть 27 раз)))))))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
АвтоЗАЗ



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.04.2014
Повідомлення: 13
Звідки: Ukraine
Моє авто: 966

ПовідомленняДодано: 27 Серпень 2014 00:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


суперовский заз ,у меня красный ушан 1979 года,на аве мой
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 27 Серпень 2014 08:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Санитар, я помогу в таких благих начинаниях))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 29 Вересень 2014 22:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Давненько не писав тут)
Були у мене ідеї щодо повного розбору жужика, але минуло трохи часу, змінились деякі обставини і зрозумів я, що не треба заважати машині працювати)

Буду замінювати та відновлювати тільки ті деталі, вузли та агрегати, яким справді це необхідно і почну потроху.

Отже, зняв вчора балку і розібрав, виявелось що відбійники цілі, верхні важелі в нормі, без люфта, верхній торсіон упругий, пильники верхніх важелів цілі, це радує)
Нижній торсіон розпушений, важелі легко рухаються, пильники надірвані - люфт нижніх важелів у втулках мінімальний - заміню нижній торсіон, пильники, заллю мастило) планую замінити всі пильники на силіконові - 4 для шарових і 6 для рульових




Поворотні кулаки розібрав, підшипники чіпати не буду (хоч і хотів до цього), але якщо накат суперовий, люфта та гулу немає, то навіщо їх чіпати)
До шарових пальців не дійшов, розберу подивлюсь, так само із всіма рульовими - розберу подивоюсь)
Амори нещодавно замінив на нові хоч і новодел, але поки альтернативи немає, так і залишаться.
не сподобалось що втулки амортизаторів дуже швидко виїдаються( буду складати, прийдеться брати нові(

Отже, продовження слідує!


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 30 Вересень 2014 23:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Некуй тебе было делать - говорил не лезь!
Огромная охота перейти на личность и назвать плохим словом, но сделаю это при встрече

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 30 Вересень 2014 23:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ты рычаги на люфт проверял с торсионами или без?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 30 Вересень 2014 23:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2 Lanc

Дякую за те що переживаєш, я це ціную)
Але ж нижній торсіон вже зношений, з плеча рубити не буду)
У мене зараз такі обставини що їздити я не скоро зможу, да і жуж я використовую чисто для задоволення, отже поки стоятиме - зроблю профілактику що буде в моїх силах, щоб потім не соромно було на зльотах показуватись)

2 Zazik_91

важелі перевіряв без торсіона, люфт ледве помітний, я розумію що люфта мабуть зовсім не повинно бути, не бачу сенсу далі ковиряти, верхні навіть розкручувати не буду. Я думаю якщо через пресмаленку змазати, то верхні важелі мають змазатись

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 14 Жовтень 2014 12:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


фото нижнего торсиона (извините за качество)



розібрав передні поворотні кулаки
шарові пальці з вироботкою, вкладиші зношені та розплющені, все буду міняти



розібрав рульову трапецію, взагалі її стан був непоганий, явних люфтів я не відчував, але у зібраному стані при відрегульованому редукторі все одно треба постійно було підрулювати

думаю раз поліз, то зроблю нормально, тим більш що запчастин треба мало і не дорогих

пильники наче цілі, але є тріщини та малі розриви, буду ставити силіконові і на шарові також

втулки в рульових пальцях всі почавлені та потерті, пальці з вироботкою але не критичною, думаю ще можна було б їздити

оскільки є нові, то вже зроблю як треба - нові пальці, втулки, змазку і сподіваюсь що буде бомба)

отже, далі помию тяги, зберу та встановлю, редуктор підрегюлюю вже в кінці

наступний крок - чекаю на шарові пальці, а там також все помию, зберу, встановлю


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
Сторінка 5 з 10

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group